Sklamal vás už mamatest?

vika9792
19. aug 2012

čítala som tu veľa o mamateste, vraj je veľmi dobrý a spoľahlivý. Mne ukázal //, v tom radostnom šoku som si ho spravila znova, ale ukázal už iba jednu ☹ , to bolo včera. Dnes rano som si ho robila znova 😎 a zase //. tá druhá trošku slabšia, ale je tam! Menštruáciu mám dostať v utorok. čo myslíte? 🙂

usacek79
19. aug 2012

@vika9792 nesklamal... je normalne, ze obden je ciarka silnejsia, ak si velmi skoro po oplodneni, tak mohla byt ta jedna medzi takmer neviditelna pokojne a nemusela to byt chyba testu..
staci si robit testy kazdy druhy den, HCG stupa v 48hodinovych cykloch. Takze ak su ciarky jasne viditelne, tak si tehotna..

masinka
19. aug 2012

to sa moze na zaciatku tehu stat - urobis test rano, je tam dost hcg aby ti ukazal druhu ciarku... potom sa napijes, urobis dalsi test, moc je redsi a test hcg nedokaze odhalit... a na druhy den si zase o kusok tehotnejsia, tak uz v pohode ukazuje. gratulujem k tehulkovaniu 😀

monika1091
19. aug 2012

mna nesklamal ziaden test.... ono aj tak kazdy test ti ukaze az po dvojtyzdnomvom oplodneni...a nie tie bludy co su ze uz po 5 dni po stiku je hovadina.... ale ak ti ukazalo 2 ciarky tak gratulujem.... :-P

monika1091
19. aug 2012

ja som si pre istotu kupila ten clearblue test a ten mi len vsetko potvrdil... :-P

vika9792
autor
19. aug 2012

Ďakujem 🙂 dúfam, že sa to podarilo! 😅

soldi
19. aug 2012

@monika1091 mne ukazal mamatest 9 dni po oplodeni 😉 5 dni je skutocne blud, ale 14 dni cakania je zas zbytocne vela 😀

@vika9792 presne ako pise
@masinka . zalezi od koncentracie hormonu hcg v moci, takze ked je moc zriedeny, tak na zaciatku ukazat nemusi. mozes testovat aj cez den, ale v tom pripade minimalne 2 hodiny pred testovanim nepi ani necikaj 🙂

monika1091
20. aug 2012

@soldi je to klasicka doby cakania...... to ti povie kazda gynekologicka naozaj.....

vika9792
autor
20. aug 2012

dnes dalsi pizitivny testit, a druha // silnejšia 😵 začínam tomu postupne veriť 😎

soldi
20. aug 2012

@monika1091 ano, je to klasicka doba, ale v praxi dokaze mamatest ukazat omnoho dni skor 😉
a pre mna slovo doktora nie je slovo pana, takze sa radsej riadim vlastnym rozumom v niektorych zalezitostiach 🙂

brita
20. aug 2012

Mne vzdy mamatest ukazal pravdu. Cize, ak som bola tehotna, dve palicky a ak som nebola, jednu palicku. A to som co-to natestovala 😉

bettypo
20. aug 2012

Mna uz raz mamatest sklamal, po serii testov kde boli krasne silne // mi zrazu ukazal uplne slabu druhu ciarku (moc bol ranny). Samozrejme ze som sa velmi vystrasila, hlavne ked som si na MK vo vyhladavaci nasla, ze moze ist o MA. Ale sono nastastie ukazalo krasne bijuce srdiecko a prosperujuce tehotenstvo.
Takze tieto testy treba brat s rezervou. Netreba ich brat az tak vazne. Ten moj bol zrejme z nejakej vadnej sarze

monika1091
20. aug 2012

@soldi no z casti mas aj pravdu... ale skor nez po dvoch tyzdnoch pochybujem silno.... aspon z mojej skusennosti mozno ti ma sine skusennosti ... kazda sme ina.....

soldi
20. aug 2012

@monika1091 pochybovat mozes kolko chces, patrim do temy meranie bazalnej teploty a bolo nas tam cez 70, ktorym mamatest ukazal tehotenstvo 10dpo 🙂
tak ale druha vec je, ze pokial zena nevie kedy presne mala ovulaciu, tak tie dni dpo mozu byt uplne ine nez si ona mysli 🙂

guginko29
20. aug 2012

Samozrejme,robila som si2 testy,to som musela byt uz v 5tt a ukazalo mi ze niesom a to oba a teraz som uz v 14tt.

milagrosss20
20. aug 2012

Ahojte baby...takze testy su pravdive....aspon mne zatial ukazal ked som si ich robila...aj teraz som si robila test po 6 dnoch meskania a ukazal mi ze nie som tehu...len cakam kedy dostanem menzes...dnes je 8 den co mi meskaju ale u mna je to bezne ze mi cca 10 dni vzdy meska...aj prsia ma zacali boliet takze dalsi dovod ze uz mi idu takze opat nic 😢 ja si kupujem ten s tesca test a teraz rapid cler ci ako sa vola taky cerveny a ten by neklamal...a dnes mi doktorka povedala ze na testy sa netreba spoliehat ...co vy si o tom myslite?

domuska11
21. aug 2012

Baby, prosim Vas o radu, vcera som si robila mamatest a mam tam ducha -10 DPO. Dnes rano som si robila opat a tam nieje nic :(((((( ak kde je pravda???

vika9792
autor
21. aug 2012

domuska11 podla mna bude najlepsie ak este par dni pockas a znova si spravis mamatest. Drzim palceky! 🙂

ellis21
21. aug 2012

@domuska11 ahoj, ja som na tom rovnako. Včera poobede som si robila test a bol tam duch. Tak som sa tešila a dnes ráno tam nebolo nič. Zajtra mám dostať mrchu a som s toho na nervy. Ty máš kedy dosťať? A máš nejaké príznaky?

domuska11
21. aug 2012

@ellis21 ja mam dostat v sobotu..ma neskutocne bolesti podbruska,dnes aj biely vytok :((( aj ja som sa tesila ale dnes test biely, vcera si si robila mamatest??

cecil36
21. aug 2012

mamatest nikdy nesklamal, ale vzdy ukazal aznajskor na 13DPO. Moje deti sa hold uhniezdovali neskor. To mladsie mam aj overene kedy sa uhniezdilo 😀

ellis21
22. aug 2012

@domuska11 ahoj, nie robila som si rapid ale asi sa to už vyrieši. Dostala som nejakú mikózu, tak zajtra idem lekárovi a nech mi rovno zoberie aj krv a budem na istom. Dúfam, že zajtra nedostanem. Dnes zatiaľ nič len mám bruchojak loptu, mám pocit že mi praskne ( podbruško )

domuska11
22. aug 2012

@cecil36 ja viem, ze su mamatesty najlepsie, tak preto ma prekvapuje ci by mi klamal..:(( fakt neviem

radicova12345
27. máj 2022

@usacek79 ahoj tak pripájam sa a ja. Ja som včera robila mama test pozitívny dneska ráno zas digi a bol. Negatívny. Takže mama test duchuje prikladám foto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre