Slabá čiarka aj na tretí deň

mlil77
9. nov 2017

Ahojte maminy, v utorok som si na teste našla slabú čiarku, dnes je štvrtok a stale slaba ciarka. Myslite ze je dôvod na obavu ? Poslednú menzes som mala 7.oktobra cykly mávam 31-34 dnove. Mam oco takže netusim kdy bola ovulka. Pri prvom synovi som mala ovulku az 23 den. Znepokojuje ma prečo je rovnako slaba po 48 hodin...ako to ma silniet ? K lekárovi som objednaná az v utorok...

xxxxxnnnnn
9. nov 2017

Ahoj, prosím vlož príspevok do už existujúcej diskusie https://www.modrykonik.sk/forum/som-tehotna/som-tehotna-52/

karmela
9. nov 2017

@mlil77 silnieť by mala každým druhým dnom pošli foto testikov ak môžeš

mlil77
autor
9. nov 2017

Posielam foto ale na tých prvých zelenych asi nie je cez foto vidieť ducha ale su tam určite...uz som od utorka stihla ocikať sest su zaradom od zeleneho...ranny je fialovy papierový aj červený predobedný je ten plastovy veľký.....myslim ze ciarka uz mala byt oveľa výraznejšia ☹

klaudi31
9. nov 2017

Presne tak ako ti píše @karmela, cierka by mala byt kazdym dnom silnejsia

erickatt
9. nov 2017

@mlil77 skus odfotiť, ze das kontrolne ciarky v rovine.

ladylili
9. nov 2017

@mlil77 no skus radsej furt tu istu znacku lebo tak to tazko posudit ci tmavnu ci nie

smesmesmejko
9. nov 2017

Ja tam nevidim dve ciarky 😕

mlil77
autor
9. nov 2017

Tých duchov je oveľa lepšie vidieť voľným okom, na fotke prvé tri nevidím ani ja, ale je pravdou ze dnesne mamatest a clear je vidieť najlepšie...citala som si z ceskej diskusie baba tam dala sest dni duchov rovnakých a nakoniec všetko dobre dopadlo...vobec netusim ktorý den som mala ovulku, každopádne zajtra rano robím dalsi

ladylili
9. nov 2017

@mlil77 a,le rob rovnake testy lebo tu mas rozne znacky vsetky

kikus48
9. nov 2017

Rob si rovnake testy. Inak pepino neodporucam. Ja som si ich robila a odrazu zosvetleli. V panike som utekala na gyndu. Vsetko bolo ok. Ak si chces byt ista zober si hcg. A potom po 48 hod. Ma sa zdvojnasobit. Ja som si ten odber dokonca zaplatila pre trampoty s mojim gyndosom. Isla som radsej do sukromneho centra.

kikus48
9. nov 2017

A este nieco 🙂 Pri hcg 4600 bola ciarka relativne svetla oproti kontrole. Fakt na test sa neda spoliehat.

lilyianka
9. nov 2017

@mlil77 ale na tom spodnom najvacsom je vidno duch

karmela
9. nov 2017

@mlil77 na kazetovom vidieť najviac aj na tom fialovom,možno sa neskôr uhniezdilo babo kúp testy rovnakej značky a tak si to kontroluj..niekedy môže byt čiarka silnejšia poobede alebo večer..držím palce nech pekne silnie druha čiarka

karmela
9. nov 2017

@mlil77 trosku som ti stmavila foto

sweetlip
9. nov 2017

@mlil77 trosku ta upokojim.Ja ked som zistila ze som tehu,to bolo tyzden po vynechani este dalsi tyzden som mala testy stale uplne slabe.Dnes som v 29tt

mimka1726
9. nov 2017

@mlil77 ja som mala silné dve čiarky až po týždni od prvého testovania...inak boli stále slabučké☺️v teraz som v 6tt

mlil77
autor
9. nov 2017

@sweetlip upokojila si ma trosku, stale na to podvedome myslim, 17 mesiacov snazenia o druhe miminko, boze dufam ze sa mi splni sen a bude mat moj maly surodenca, som napata, neviem ako to do utorka vydrzim kym pojdem k lekarovi :(

karmela
9. nov 2017

@mlil77 ja by som povedala že ti pomaličky silnie len fakt skús zatiaľ jednu značku kde ti ukazuje zatiaľ naj tu druhu čiarku,ja som testovala ako sialena a pomaličky už budem rodiť držím palce 😊

sweetlip
9. nov 2017

@mlil77 Podla mna ides ku dr zbytocne skoro.Bud ta vystresuje,ze tam este nic nebude vidiet alebo aj ked uvidi este nebude akcia srdiecka a objedna ta aj tak zase o dalsie dva tyzdne.Urob si test ked ti to bude meska aspon tyzden.

kikus48
9. nov 2017

Jedine co dr povie je odber hcg. Na usg este nic nebude. Gestacny vak o velkosti 3 mm sa da vidiet 4.5 tt. O tyzden na to zltkovy vak a

kikus48
9. nov 2017

Potom akcia. Cize si daj zobrat hcg 🙂 Drzim.palce

mo_skyvader
9. nov 2017

Mne meskaly kramy asi dva tyzdne tak som si spravila 2 testy a nic.. stqle meskali dalsie dva tyzdne (dokopy mesiac) tak mi to nedalo a spravila som dalsi dltest a tiez nic neukazal.. o 3 dni neskor mi to nedalo a spravila som si test opat a uz tam bola zretelna ciarka a nie len duch.. spravila som si dalsie 2 a bolo to jasne 🙂 dalsi den som isla k doktorovy a povedal mi ze cakame miminko uz cca 5-6 tyzden.. a prvy mesiac mi test neukazoval nic ..

Tie testy nie si uplne na 100% 🙂

mlil77
autor
9. nov 2017

@karmela pozeram ze aj tebe to pomalicky slablo od ktoreho dna ovulacie alebo najlepsie cyklu si zacala testovat . ano zacnem uz len jednu znacku a to mamatest lebo na tom mi to dnes najlepsie ukazalo

smesmesmejko
9. nov 2017

Zienky,aky to ma prosim zmysel testovat na x-testoch kazdy den? Nie je to skoda vyhodenych penazi.... 😕

karmela
11. nov 2017

@mlil77 ja neviem koľko dpo som bola keďže presne vten mesiac som sa na všetko vyprdla,dala som na pocity že má boli podbrusko prsia bradavky tak som skúsila test týždeň pred ms..a vyšiel tienik potom silnel pomaličky..najlepšie je skúsiť test ak si nedockava tak na 10dpo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre