Slabá čiarka na tehotenskom teste

paulinaluo
15. apr 2023

Čaute baby, chcela by som sa spýtať.. snažíme sa s priateľom už 2 mesiace o dieťa a dneska mi ukázal test jednu jasnú čiarku a druhu slabo ružovú, mozem byt tehotna aj keď na druhom teste mi ukázalo, ze nie som?

monikamama
15. apr 2023

@paulinaluo tento je pozitivny

veve234
15. apr 2023

@paulinaluo urob ešte jeden alebo chod ku gynekológovi. Ten z krvi vie zistiť na 100%

sajmonka_1216
15. apr 2023

@paulinaluo skús clearblue digitálny a máš istotu na 100%

martinko2023
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pukina
15. apr 2023

druhy test mohol byt chybny, toto je krasna ciarka, ale ak chces mat istotu tak skoc k lekarovi alebo ten digi test

radanna11
16. apr 2023

Už dva mesiace to má rozosmialo 😀my sme sa o druhé dieťa snažili štyri roky a niektoré tu aj 10 ale to je o inom 🙂
Podľa mna je pozitívny a podarilo sa vám to takto ultra rýchlo už na druhý pokus.
Určite urob ešte digitálny ale ja myslím,že sa môžeš tešiť 🍀♥️

paulinaluo
autor
16. apr 2023

@sajmonka_1216 robila som si aj vcera večer aj dneska ráno a bol negativny

maminkadeticiek
16. apr 2023

Toto je slaba??Je riadne silna.

maminkadeticiek
16. apr 2023

A jeden test podla mna nic neznamena.Ja som.urobila 5 kym som si bola ista.Ale toto fakt nie je slaba ciarka.Kup si Clearblue digitalny a vies.

paulinaluo
autor
16. apr 2023

@maminkadeticiek tento som si robila dneska a bol negativny rovnako aj vcera večer jedine ten od pepina bol pozitívny, ktorý som si robila vcera ráno

maminkadeticiek
16. apr 2023

@paulinaluo Ja ti neviem.Mohla by si nam zretelne odfotit tie negativne.Ked tomuto hovoris slaba ciarka,bohvie co na tych negativnych bolo.

paulinaluo
autor
16. apr 2023

@maminkadeticiek negativny…

maminkadeticiek
16. apr 2023

@paulinaluo Tak to je ozaj zvlastne.

paulinaluo
autor
16. apr 2023

@maminkadeticiek minulý mesiac som menštruáciu ani nemala iba take špinenie 2 dni.. je pravda, ze sa o dieťa nesnažíme dlho no neviem ako mám dalej postupovať.. či mám ešte počkať a urobiť test neskôr alebo volať dr

maminkadeticiek
16. apr 2023

@paulinaluo doktorovi urcite volat nemusis este,aj tak ta objedna az okolo 6 tyzdna tehotenstva.Teraz je najlepsie pockat 2 dni a test zopakovat.

lienka.7
16. apr 2023

@paulinaluo kup ine značky a urob.

paulinaluo
autor
16. apr 2023

@lienka.7 skusim aj to

ls56
16. apr 2023

Kup intime alebo drmax,popripade livsane testy a otestuj sa… digitalny clearblue je samozda citlivost az 25 ale tak to je pekna ciarka hore tak to by mohol zachytit uz aj clearblue.. no tazko povedat.. sprav si este aspon dajake dva pruzkove alebo kazetove ine testy a uvidis

sajmonka_1216
16. apr 2023

@ls56 keďže na tom čo je úplne hore je dosť silná čiarka, digi by to zachytil.. v jednej skupine kde som dala baba úplne slabulinku čiarku na pruzkovom teste, že nebolo jasne či tam vôbec je alebo nie a digi jej krásne ukázal 1-2 a bolo jasne.. takze myslím, že by to zachytil.. možno mala autorka len chybný test :/ aj keď čiarka je fakt dosť zreteľna

paulinaluo
autor
16. apr 2023

@ls56 dakujem, skúsim 🙂

jarkam721
16. apr 2023

@paulinaluo tento test má citlivosť 25 . Mne tiež ukázal mínus a iný test // len pre tvoje info.

paulinaluo
autor
17. apr 2023

@jarkam721 ďakujem 🙂 dúfame, ze budú 2 😁

jarkam721
17. apr 2023

@paulinaluo držím palce

paulinaluo
autor
24. apr 2023

Nakoniec to bol mikroskopický potrat :( tak snáď nabudúce sa podarí :(

zanzilady
26. sep 2023

Dievčatá, ste tu niekto ? Momentálne som chorá, včera som mala teplotu. Som 11dpo a takto vyšiel test (prvý krát mám ducha) myslite že je to kvôli chorobe ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre