Slabá čiarka na teste

nikolka2014
5. máj 2014

Ahojte. Od mojej poslednej ms kt. sa začala 3.4.2014 sme mali s partnerom pár krát nechránený pohlavný styk. Dnes je to 4.deň od vynechania ms. Chcela som s tehu testom počkať ešte pár dni no priateľ chcel aby som si ho urobila tak sme ho spravili dnes. Druhú čiarku som mala slabučkú. Neviem či to znamená že som tehu. Chcem si test zopakovať o pár dni,na obale píše najlepšie po 48hod. No boli ma v podbrušku. Niekedy ma pichne tak, že sa musím zohnúť a to nehovorím o bolesti prsníkov. Myslíte si, že môžem byť v tom a ta slaba čiaročka signalizuje začiatok tehotenstva? Ak mi aj druhý test vyjde takto tak určite navštívim gynekologa. Len by ma zaujímalo váš názor nato. Zatiaľ ďakujem. S pozdravom NIKA 🙂

25daniela
5. máj 2014

Aj slaba ciarka je ciarka, cize tehu sa zacalo... Tak nech dobre dopadne, najdolezitejsi je vysledok 😀 😀 😀

katkasofi
5. máj 2014

@nikolka2014 gratulka. Si tehu 🙂 hoď sem foto. Príznaky sú. Kúp si clearblue digital test, ten ti ukáže aj koľko si tehotná 🙂

nikolka2014
autor
5. máj 2014

@25daniela Ďakujem za odpoveď. Celkom ma to aj teší ale na druhej strane sa aj dosť bojím. Pretože ak budem fakt tehu tak to bude moje prvé.. 🙂 :D

25daniela
5. máj 2014

@nikolka2014 pekne, tak objednat na gyndu a kontrolovat 🙂 To nie ze budes tehu, to uz si 😀 😀 😀

karmela
5. máj 2014

@nikolka2014 tak gratulujem si tehulka 🙂 a nemáš sa čoho báť uzivaj si to,aj priateľ si užije uz si nemusíte dávať pozor vôbec 🙂 tak vela zdravia.

nikolka2014
autor
5. máj 2014

Ďakujem 🙂 Mne ostáva už len dúfať, že všetko prebehne tak ako má. 🙂 priateľ sa tomu teší ja samozrejme tiež. My sme sa o bábätku už rozprávali, čiže sme len radi. 🙂 možno preto som si ten test nechcela robiť práve teraz prislo mi to divné len 4 dni po vynechani MS. a nechcela som sa zbytočne sklamať.. Ešte že ho mám a priešiel domov aj s testom :D :D

lulu369
5. máj 2014

@nikolka2014 ako píšu baby, určite si tehotnná 🙂 ak chceš tak si pre istotu test zopakuj o pár dní nekôr, ale jediné čo bude odlišné bude silnejšia druhá čiarka 🙂 tak sa kľudne objednaj ku gynekológovi

cerez
5. máj 2014

Blahoželám, si tehu! 🙂

nikolka2014
autor
5. máj 2014

Ďakujem vám 🙂 veľmi sa teším myslím ze tie obavy a stres uz opadli 🙂

nikolka2014
autor
6. máj 2014

Dnes som urobila test znova.. 🙂

lucindao
6. máj 2014

@nikolka2014 mas silnejsiu ciarku od vcera?

ivanya
6. máj 2014

@nikolka2014 gratulujem 😀

slavomirapv
6. máj 2014

@nikolka2014 aj mne vyšla takáto slabá čiarka po týždni kedy som mala dostať MS a už sme 36+6tt 😀 gratulujem a dávajte si na seba pozor, aj my čakáme prvé a tie prvotné obavy sú normálne,potom ťa to prejde 🙂

lubka1983
6. máj 2014

@karmela ahoj a ty ako pokracujes??

karmela
6. máj 2014

@lubka1983 ahoj tak minuly mesiac to nevyšlo a uz tento ani netestujem ovu ani nic.Ked tak po lete začneme znova snaženie.A ty ako?
@nikolka2014 krásne čiarky gratulujem 🙂

lubka1983
6. máj 2014

@karmela no......j asom stale tvrdila ,ze ovu testy ,skoda reci a vyskusala som si ich minuly mesiac a nikdy viac su to zbytocne vyhodene peniaze....som rada ze som tomu neprepadla a mam chladnu hlavu,sexujem kedy chcem a nie co mi ukazu testy..ano my pracujeme na babatku,ale mam obavy ,ze asi cysty robia svoje...necham to na nahodu.3,juna mam kontrolu na gyn +krv tak sa porozpravame a uvidime...dovtedy a uz navzdy ideme naplno 😉

karmela
6. máj 2014

@lubka1983 tak držím palce nech si najdes // čím skor a ste hlavne zdravy 🙂

zabka79
6. máj 2014

@nikolka2014 áno aj slabá čiarka je pozitívny test. Gratulujem 😀

reiga
6. máj 2014

baby keď dám test do negatívu tak mi aj slabulinkú čiarku ukáže ?

kristinka28
6. máj 2014

co myslite 😉

kristinka28
6. máj 2014

ten dolny je bez upravy

denaha
6. máj 2014

Ja som mala na kazdom testiku slabu ciarku 🙂 a vysledok bol pozitivny 🙂

karmela
6. máj 2014

@kristinka28 no na spodnom je pekny duch ked bude silniet tak znamena ze si tehu ak nebude tak to je falošný duch zase 😒

kristinka28
6. máj 2014

@karmela viem ze som mala vela duchov ale takyto este nie a nie na tom teste tak to mi je cudne ano sak uvidim pockam este par dni a spet urobym len sa bojim sklamania ,,

karmela
6. máj 2014

@kristinka28 verim ti aj ja som mala uz paru falošných duchov.Ale oveľa slabších tak držím palce aby tentoraz ciarka silnela

kristinka28
6. máj 2014

@karmela ten je po vyschnuti asi nic 😒

kristinka28
6. máj 2014
kudusko
6. máj 2014

@kristinka28 A to su ake znacky? lebo ten dole je pozitivny v jeden den si to robila? 🙂

kristinka28
6. máj 2014

@kudusko no neviem som v zahranici ano vecer som robyla 2 testiky kukni visie ako boli mokre a ten je po vyschnuty len sa bojim

kudusko
6. máj 2014

@kristinka28 Na tom tmavomodrom je iste ciarka dnes si mala dostat? Lebo ja neriskujem cakam kym mi bude meskat aspon 4 dni 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre