Slabá čiarka na teste a špinenie

Príznaky tehotenstvaTehotenský test
zuzka565
26. máj 2020

Ahojte. Chcela by som sa opýtať ci mate tiež takú skúsenosť. Mam na teste slabú čiarku ms by som mala mat o päť dní. Mam aj príznaky tehotenstva. Len pri prvom tehu ma tak nepobolievalo ppdbrusko a nespinila som. Dr. Som volala povedal ze je to ok. Ak ste to mali tak do kedy vás pobolievalo podbrusko a spinili ste?

lelet1609
26. máj 2020

@zuzka565 gratulujem si tehotná 😊

natalindaaaaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andrea_82
26. máj 2020

u mňa to raz skončilo pôrodom a potom viac krát kyretážou. Takže uvidíš, môže to byť aj tak aj tak. Ale držím palce.

zuzka565
autor
26. máj 2020

@andrea_82 ďakujem. Lebo som sa s tým pri prvom nestretla. Dúfam že to dobre dopadne.

nini1010
26. máj 2020

To nie je ziadna slaba ciarka ale velmi pekne tehotenstvo a spinenie je uplne normalne,ja som spinila v oboch tehotenstvach,pokial to nie je jasno cervena krv.Ja som dokonca raz v 9tt krvacala jasno cervenou ako menzes a babanko sa udrzalo zubami nechtami moj chlapcek sikovny 😊Mozno si daj 2 tyzdnovy klud na lozku pre kazdy pripad nech sa mimi poriadne pricucne,alebo zbehni na pohotovost ze spinis,daju ti nieco na podporu udrzania.Ale spinenie je vo vacsine tehotenstiev.

zuzka565
autor
26. máj 2020

@nini1010 ďakujem. No volala som svojmu gynekológovi a tiež povedal ze je to normálne. Keď som v kľude a sedím, ležím tak ma ani podbrusko nepobolieva. Asi budem musieť viac oddychovať. Aj keď si pri malom veľa neoddychnem ale budem aspoň využívať každú chvíľu na oddych.

fomelka
26. máj 2020

Každé tehotenstvo je iné 🙂 Nevadí, že ťa pri rpvom tehu nepobolievalo bruško, aj špiniť trošku môžeš. Ak aj doktorka povedala, že je to ok tak sa neboj, nemáhaj sa a ako baby vraveli, ak by sa stalo, že je to jasne červená krv tak choď k dr ale zatiaľ sa podľa mňa báť nemusíš 🙂

bambuslienka
26. máj 2020

@zuzka565 ja som to tiez mala asi dva dni, polezala som si a bolo dobre 🙂

lucilaines
26. máj 2020

Ahoj, som uplne v rovnakej situacii, tiez mam takuto ciarku na teste a MS by som mala dostat v sobotu. Tiez trocha spinim a tiez ma uz asi od soboty pobolieva podbrusko. A tiez som si vsimla, ze viac to citim, ked dviham mojho 1,5 rocneho krpca, takze som si povedala, ze aspon do terminu MS si na to budem davat pozor, nech sa to tam dobre uchyti. Lekarovi som nevolala, snazim sa to brat tak, ze je to normalne a vsetko dobre dopadne 🙂

zuzka565
autor
26. máj 2020

@lucilaines ved aj ja sa tak snažím brat to tak ze to musí dobre dopadnúť. Ja mam malého bude mať 3 roky. Ale on je veľmi živý tak pri ňom si veľa neoddychnem.

mirka3169
27. máj 2020

@zuzka565 ja som bolesť v podbrušku denodennu mala do cca 15 týždňa a potom. Občas do konca tehotenstva

zuzka565
autor
28. máj 2020

@lucilaines ahoj môžem sa ta opýtať ci ti ustalo to špinenie? Mne zatiaľ nie. Ale spinim iba kúsok. Pobolievanie pod bruška sa mi už kus zmiernilo. Mam aj nevoľnosti najmä tak do doobeda a sem aj večer. Na testoch si čiarka silnie. Rozmýšľam ze ak mi to špinenie neprejde do pondelka tak pôjdem k Dr.

lucilaines
28. máj 2020

@zuzka565 ahoj, vcera som este mala, dnes uz nie. Tak dufam, ze prestalo. Ale zato ma zacalo boliet podbrusko poriadne silno, ako keby som mala dostat menzes. Ciarka tiez silnie, tak dufam, ze nakoniec nepride. Ak ti to neprejde do pondelka, tak by som asi tiez isla, ale mozno uz zajtra nic nebude 🙂 drzim palce, to dame 🙂

zuzka565
autor
29. máj 2020

@lucilaines ja ráno nespinim iba cez deň. Zas nie je toho nejak veľa. Mňa pred par dnami bolelo tak podbrusko hádam aj 4 dní. Som musela sedieť a nohy mat pokrčené aby mi to prešlo. Teraz len kus boli. MS by som mala dostať v nedeľu tak dúfam aj ja ze nedostanem. Lebo testy sú fakt veľmi pozitívne. Klop, klop 😀. Držím palce nech nám to vyjnde 👊

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre