Slabá druhá čiarka a vysypané ruky. Som tehotná?

renatkas
25. jún 2008

Ahojte, vcera vecer som si robila test a po niekolkych minutach mi vysla slabulinka druha ciarka, velmi jemne ruzova. A uz asi 3 dni mam uplne vysypane ruky a nohy, vsade same vyrazky - moze to mat suvis s tehotenstvom?

lehna
25. jún 2008

Ahoj,
pokud máš i poždění menses, tak těhotná určitě můžeš být. Když ti test ukázal pozitivní test, zkus di ho udělat i zítra a volej dr na prohlídku. Přeji hodně štěstí 🙂

renatkas
autor
25. jún 2008

menses mam dostat az o tyzdne, len som bola nedockava, lebo sa snazime uz 2 roky a uz by som strasne chcela aby to bolo 🙂 len dufam ze ta slaba ciarocka je ozaj to a nie chyba testu, ze presvita. Skusim o par dni a uvidi sa 😀

a tie vyrazky mozu suvisiet s tehotenstvom?

kacenka25
25. jún 2008

Ahoj, souhlasím s Lehnou. Nicméně čárky na testu odečítej po stanovených minutách na návodu, ne za půl hodiny, to je pak zkreslené a bohužel falešné. Hormonální změny patří k těhu, proto máš možná tu vyrážku. Mám ji taky, jak v pubertě. Držím palce, zkus test obden, čárka by měla sílit. Nemá cenu testovat každý den, zkus obden.

nensy
25. jún 2008

pokud tam máš druhou čárku slabou tak by to mohlo bejt těhu

lehna
25. jún 2008

až za týden? No možmé je všechno, ale vydrž ttřeba do zítřka nebo do pátku a uvidíš dál.

renatkas
autor
25. jún 2008

odcitala som ten test asi po 4 minutach. Jaaaaj tak som nedockava 😀

Tie vyrazky nemam obycajne vyrazky ako v puberte, mam drobne huste vyrazky na celych rukach a na celych nohach, je to velmi husto posiate, myslela som si ze je to zo slnka, ale mozno to ma suvis aj s tehu 😀

kacenka25
25. jún 2008

Ta čárka tam může být týden před očekávanou MS, pokud byla ovu brzo na začátku cyklu. Bohužel to může být i krutý omyl, takhle brzo testovat. Čárka se totiž může ztratit tím, že ti oplodněné vajíčko odejde spolu s MS. Nebyla bys bohužel první ani poslední. Netestuj se takhle brzo, předejdi případnému zklamání. Pak to hrozně bolí. Je lepší testovat až po vynechání MS. 😉

renatkas
autor
25. jún 2008

a teraz ma napadlo, nemohla sa mi ta slaba ciarocka zjavit, lebo som dostala pred cca 6 dnami injekciu pregnyl?

barag
25. jún 2008

no tak to určitě ano, pregnyl se dělá z těhotnského hormonu, mělo by se testovat s odstupem myslím až deseti dnů po pregnylu, je mi líto, ale nejspíš to bude pregnyl...

musilka
25. jún 2008

renat i já měla krásnou druhou čárku všechny jsme jí s holkama obdivovali a byl to pregnyl 😖 😒

rintintyna
25. jún 2008

souhlasím s Barag, pokud Ti dával dr Pregnyl, tak asi na základě folikulometrie ne? takže to, že by jsi ovulovala na začátku cyklu můžeme vyloučit + jak píše Barak jedná se o hormon z moče těhotné ženy a jasně v letáku popisují, že ovlivňuje výsledek testu. ☹

renatkas
autor
25. jún 2008

rintintyna
25. jún 2008

reni nebuď smutná, nikde není psáno, že za týden se tam ta duhá čárka nemůže objevit přirozeně. Moc bych Ti to přála, mě to bohužel nevyšlo ani s Pregnylem a přes léto jsem se rozdodkla na veškerý podpůrný metody vykašlat 😉

renatkas
autor
25. jún 2008

rintintyna ja som sa prave rozhodla po 2 rokoch s tym nieco robit, lebo samo to asi nepojde. mam pco, otocenu maternicu, manzel zhorseny spg ☹

rintintyna
25. jún 2008

jejda, ale nevěš hlavu, i tak není nic ztraceno, přeju Ti, aby to brzy vyšlo 😉

fiallinka
25. jún 2008

renatka: pregnyl opravdu je v podstatě hormon - hcg, jeho účinky by měly vymizet cca do pěti dnů, takže to fakt ještě může být ono - totiž když jsi před 6 dny dostala injekci pregnylu, tak ovulace taky byla krátce poté, to by se ti druhá čárka ještě neukázala kvůli těhu, to by ještě ten test nezaznamenal. Testni za pár dní a uvidíš, to už by se určitě něměl projevovat, ale tak 10 dnů po ovulaci nejméně.. moc ti přeju, aby tam ty potvůrky dvě byly! Ale neboj, Reni, to co píšeš, neznamená, že to nepůjde, spíš, že to bude déle trvat, znám holky přesně s tím, co říkáš ty, a jsou už těhu 🙂

majulienka32
25. jún 2008

ahojte babulky.. citam vase rozhovory. chcem vam len toko napisat ze aj slaba ciarka moze byt aj stopercentne tehu, ja som si robila testik tyzden pred tym ako mi mala dojst mrcha a mala som tam slabu ciarku.. je aj v mojom fotoalbume, ten modry testik. 🙂

yvett78
23. júl 2008

ahoj majulienka32, ja som si robila test a presne mi vysiel tak ako tebe ten prvy a dokonca som robila este jeden a ten tiez vysiel tak isto a na druhy den som dostala M a uz mam aj po nej a vazne netusim co to ako malo znamenat.Tak som sa tesila, druha ciarka mi vysla hned ako som test ponorila do mocu,tak sa mi az ruky triasli od radosti.Teraz neviem, ci si mam robit dalsi, ked uz mam aj po M. ☹

wladka
23. júl 2008

niekto ma pocas tehu aj 3mes menzes.. yvet, moze to byt aj tvoj pripad, skus urobit este test, a ked ano.. volaj doktora 😉 ..

mirka8429
23. júl 2008

ja som este pocas snazenia mala 3 testy so slabou druhou ciarkou..plna radosti som sa ponahlala k lekarovi a nasiel mi cysti ze to obsahovalo nejake hormony a preto to ukazalo...ale potom to bolo ok 🙂 a tiez aj bliziacou sa menstruaciou to moze byt...pri takom niecom je lepsie navstivit lekara ak si nieste iste alebo urobit druhy test o par dni neskôr 😉

sonica
23. júl 2008

no nechci nikomu brat iluze, ale pregnyl se drzi az 13 dni, a dela falesne pozitivni testy. po 6 dnech je to sto procentne pregnyl. ale drzim pesticky at se objevi ta spravna carka. 😉

mirka8429
23. júl 2008

yvett menstruacia ti moze dojst a mozes byt aj tehu...tak ako wladka pise chod k lekarovi 😉

yvett78
24. júl 2008

ahojte babenky, dik za rady, ale nemyslim si, ze by som bola v tom, ze to bol len plany poplach alebo neviem z coho to bolo.Beriem len duphaston a myslim, ze pri jeho uzivani sa taketo veci nestavaju.Ale ako povedal gynekolog, testom netreba verit. ked tam nie je vyrazna ciarka, tak sa nemam znepokojovat.
Mna len znepokojilo to, ze sa ukazala hned, nie az po hodine alebo dvoch, vtedy je to normalne, test vtedy uz zoxiduje a nema sa odcitat.
Na tehulkovanie sa necitim, bola som uz raz tehula, ale bohuzial som o male v 5tt prisla a teraz sa snazime 4 mesiac a nic.
Aj o tom som pocula, ze M moze byt a zena je tehotna, ale moja M bola uplne normalna so vsetkym co k tomu patri, akurat trvala kratsie, ale to pripisujem tomu duphastonu lebo ten mi to upravil aj minule mesiace.
Minuly tyzden som dostala aj zapal mechura a beriem antibiotika, tak by som nebola moc nadsena keby som cakala babo. 😒

mnatasa
15. júl 2010

Ahojte, 2dni pred ocakavanou mrchou som si urobila tehu test a druha ciarka bola velmi slabulilinka som myslela ze si ju domyslam ale ukazala som ju muzovi a tiez ju videl ale povedal ze to nic neznamena ze ju je ledva vidiet, 2 test som si spravila ked mi meskala mrcha 1den a zas tam bola taka slabulilinka ciarka a 3 hodiny nato som dostala mrchu 😔
ale stale som nafuknuta a mam stale chute, a som unavena a zavrate mavama niekedy idem aj 3krat za noc na wc tak neviem co si mam o tom mysliet.
Ale asi si to len namyslam ....

lulinka005
18. mar 2011

Ahoj, už mi třetí dnes mešká MS, den před tím, než jsem ji měla dostat jsem dělala test 25 jednotek a po limitu asi po 15 min. slabučký duch, opravdu slabý. Dnes ráno jsem dělala po 3 dnech meškání 10jednotkový test, vidím tam taky slaboučkého ducha, ale obávám se, že manžel by ho neviděl, je fakt slabý. Ale zase po limitu asi 10 minut. Tak tedy nevím, má cenu si dělat další testy? 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre