Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

summersunny94
9. júl 2021

Ahojte žienky, s mužom sa snažíme o dieťatko už 5 mesiacov, minulý mesiac som mala MS len neobvyklých 4-5 dní (čo ja zvyknem mať tak aspoň 7), dnes som 17 DC a mala som ešte jeden zvyšný test a hneď sa mi objavila slabá druha bledoružová čiarka (teda neviem či ju vidíte aj vy, kanálik to nie je, mala som už veľa kanálikov na testoch a tie boli také do šedej farby). Nikdy som tak skoro netestovala, lebo viem že je to zbytočne, ale už jedno dieťatko mám a zdá sa mi že mám zopár tehotenských príznakov (neviem možno si to len nahovaram). Chcem sa teda spýtať, je možné, že mi prebehla ovulácia na konci cyklu? Stalo sa to už niekomu? Cyklus mám úplne rozhádzaný, lebo mám polycystické vaječniky (teda aj ovulácia si prebieha kedy sa jej zachce, niekedy ani neprebehne). Ďakujem vám veľmi pekne za vaše odpovede, samozrejme dnes som kúpila testu ďalšie, tak vyskúšam zase ráno. 🙂

summersunny94
autor
9. júl 2021

Tu prikladám ešte jednu fotku v čiernobielej farbe...

summersunny94
autor
9. júl 2021

Toto je po zaschnutí zas...

summersunny94
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikapuggioni
9. júl 2021

Ahoj mohlo sa stať že sú mala obu na konci cyklu....len viem ze veľa báb malo takéto testy ako ty a tehu neboli....keďže tieto testy zevraj duchuju...ja som ich nikdy neskúšala tak neviem 🙂 skus spraviť inú značku a uvidíš. Držím palce

mariska1989
9. júl 2021

@summersunny94 kľudne mohla byť ovu na začiatku takže podľa testu to je tak 12/13 deň po možno

summersunny94
autor
9. júl 2021

@nikapuggioni ok no snáď to nie je falošná čiarka teda ďakujem moc 🙂

summersunny94
autor
9. júl 2021

@mariska1989 myslíš, že aj to sa môže stať, že hneď deň po skončení MS. ?

monka105
9. júl 2021

Prepáč, ale ja osobne si myslím, že ide o chybný test. 😔 skús možno ešte nejaký iný druh testu. Pridávam môj mamatest, keď som nebola tehotná a bol falošne pozitívny.

summersunny94
autor
9. júl 2021

@monka105 môže sa jednať o chybny test a nemusí... Viem videla som už tvoj test, je mi ľúto že si nakoniec nebola tehu, ale nemusí byť každý mamatest falošné pozitívny. Ale ďakujem aj tak za tvoju negatívnu a nepodporujucu odpoveď. 🙂

monka105
9. júl 2021

@summersunny94 nemusí, ale osobne mám zbierku piatich takýchto. Keď mám iný názor, neznamená to, že som negatívna a mám nepodporujúcu odpoveď. Napísala som ti predsa, aby si skúsila iný test. A nakoniec, diskusia nie je o tom, že s tebou bude každý súhlasiť. Aký význam má potom pýtať sa tu na názor, keď chceš vlastne počuť, že si tehotná?

summersunny94
autor
9. júl 2021

@monka105 ale ja to nepotrebujem počuť, ja som sa vlastne ani nepýtala poriadne či vidíte aj vy druhú čiarku, ale že či sa môže stať , že ovulácia prebehne aj na konci cyklu. 🙂

monka105
9. júl 2021

@summersunny94 a pridala si test potom na čo? 🙂 môže sa stať, že ovulácia prebehne na konci cyklu. Môžeš byť kľudne tehotná a môže ísť aj o chybný test. Sprav si zajtra ráno aj iný test a uvidíš. Každopádne ti držím palce, aby si tam našla to, po čom túžiš, nakoľko nie som ani negatívna, ani nepodporujúca. 🙂

mariska1989
9. júl 2021

@monka105 jednu dobu bola zlá várka a všetke boli falošné

domka222
9. júl 2021

A fotka testu tu je načo?
@monka105 ti len chcela povedať, že sa môže stať aj toto. Nič zlé na tom nevidím. Keby ti napísali, že ovulácia asi vtedy ťažko prebehla, tiež povieš, že niečo také počuť nechceš?

mariska1989
9. júl 2021

@summersunny94 je to možné ako môže byť na konci cyklu tak môže byť na začiatku . Skús o 2 dní urobiť poprípade urob mamatest a ešte inú značku ...

monicka976
9. júl 2021

@summersunny94 ahoj, ja tiez mavam ovulaciu tesne pred menstruaciou, aj teraz som tak otehotnela, test mi vysiel s uplne slabuckou ciarkou az na 3 den meskania, potom postupne silneli, ja osobne pouzivam skor Pepino testy, este ma nesklamali

summersunny94
autor
9. júl 2021

@monicka976 ďakujem za odpoveď.takzw ty si mala ovulaciu na konci cyklu a až keď ti meškala MS o mesiac ti vyšiel pozitívny?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre