Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

radkatom
6. nov 2008

Baby tehulky. A teraz s pravdou von. Čo máme robiť my snažilky, aby sme boli tehu!!! Pošlite nejaké tehu víusy. 😀
Baby a pred tehu ste brali kyselinu listovú alebo nejaké vitamíny? Alebo to stačí brať až keď ste tehu? Neviem, či sa tomu dá nejako pomôcť. Jasné že je to len na Pani prírode, ale chcela by som vytvoriť priaznivé podmienky a prostredie 😀 😀 😀

radkatom
6. nov 2008

Halooooo, nikto tu nie je??? ☹

tanika.t
6. nov 2008

radka,môžeš midať konakt v IP na tú babu,čo predáva ovu testy po 18sk?

babullka1
6. nov 2008

radkatom ja som preto moc nerobila,ale prosila som boha,mozno niekto povie ze hlupost,ale je to dar od boha.strasne sa bojim toho dalsieho vysetrenia,aby bolo vsetko ok.a ja osobne som brala uz 3mesiace popredu centrum materna,pila alchemilku a dufala.

radkatom
6. nov 2008

tanika: už ten inzerát zmazala. asi ich už predala alebo čo ☹

radkatom
6. nov 2008

babulka: neboj sa. Teš sa a buď šťastná. Jedine si na seba dávaj pozor, keď sú tie chrípky. Chodievaj na prechádzky ale snaž sa veľa odpočívať. Užívaj si to!!! Je to nádherné a v dobrom Ti závidím 😀 .

inneska
6. nov 2008

adi...výtok som nemala, tak neviem...u dr mi sestrička zobrala krv a dr ma potom mi spravil UZV zospodu, spravil výter na nejaké testy a potom už len pokec ohladom vitamínov, že mám ležať na bruchu, dal mi duphaston, a trochu sme posrandovali a tak..celkom ok...

babulka...tak ty by si to mala asi v robote oznámiť, aby z drobčeka ti nevyrástol malý alkoholik, miesto mliečka by pýtal vínko 😀 😀 ale nie, zrejme to nebude najlepšie, ked by si v práci okračovala..spýtaj sa dokiho

babullka1
6. nov 2008

inneska,ja ak bude vsetko bud.tyzden ok idem od 17.11 na pn-ku.lebo v takej praci sa to neda. problem je ze robim cely tento vikend a mame tam cez vikend vzdy plno.a radkatom dakujem,prajem to vsetkym aby to vyslo.

lucinka1104
6. nov 2008

adka slabý vytok je v poho len keby si krvácala tak je zle 😉

inneska
6. nov 2008

a nedá sa ti nejako vymeniť smena alebo tak? prípadne ísť už skôr na PN...

babullka1
6. nov 2008

neda sa mi vymenit,je nas tam malo a pn zatial nechcem,az ked bude v piatok vsetko ok.

lucinka1104
6. nov 2008

inneska bože až teraz som si pozerala v tvoj albumík, je mi neskutočne ľúto čo sa Patrikovi stalo, čo ste si museli prežiť, moja zlatá, dúfam,že tento anielik vás už prežije a vynahradí vám všetko čo ste si museli vytrpieť, aj keď Patrika budeš asinosiť vo svojom srdci navždy. Muselo to byť pre teba ťažké, obdivujem ťa , si silná veľa šťastia 😵

inneska
6. nov 2008

lucinka..dakujem, sama sa divím, že som dokázala žiť dalej a nevzdala to...teraz ma pri živote drží len ten drobček čo sa vo mne zahniezdil...ale velmi pomohla rodina a známi, dosť podržali...
a Paťko bude vždy v mojom srdiečku, bol to prvorodený synček, na ktorého sa nedá nikdy zabudnúť...

inneska
6. nov 2008

dobrú noc babenky, zajtra sa tu opäť stretneme, papa 🙂

lucinka1104
6. nov 2008

dobrú noc, sladké sníčky, si statočná a naozaj ti prajem všetko dobré

oneri
7. nov 2008

dobre rano. huraaaaaaaa piatooook 😀

oneri
7. nov 2008

haloo kde ste kdo?

inneska
7. nov 2008

čaf oneri...už asi všetky víkendujú 😀 ja budem až o 4...máš nejaký plán na víkend??

lucka33
7. nov 2008

ahojte dievčence! 😉 ja som sa dnes nedostala k netu skor, mala som dost prace. My budeme cez vikend oslavovat, drahy bude mat meniny bud. tyzden, tak zajtra pride rodina, po robote idem nakupit a urobim asi nejake chlebicky... Ale najhorsie je, ze este prenho darcek 😖 Ani neviem, co mu mam kupit...

kolienko
7. nov 2008

Ahojte babiky, tak ja som tiež nemala kedy ísť na net.... ešte nadčasujem dnes, lebo nistíham, som celý týžden len po koníkovi behala a teraz sa mi to nahromadilo.......do 14 musí byť všetko hotové, neviem ako to stihnem

inneska
7. nov 2008

lucka..aj môj má meniny bud. týždeň(pondelok), ale meniny moc neriešime...bonboniéra a pohár vínka to spravia 😵

kolienko, tak neviem či si to za tých 8 minút stihla 😀 nechcem byť škoďák, ale to by si musela byť superman...a dokedy budeš v práci? 😠

lucka33
7. nov 2008

inneska - nezvykneme si kupovat nejake velke drahe dary, ale nejaku drobnost si ja zas neodpustim...
A okrem toho, kočky musim sa vam pochvalit, kupili sme pozemok!!! Ideme stavat!!! 😵 Jak sa tesim, dlho sa to s tym pozemkom tahalo, nie a nie sa dohodnut na nejakom termine stretnutia s predavajucim, no proste same kompllikacie, ale konecne sa to dnes podarilo!!! Strasne sa vytesujem! Tak teraz trosku odlozime to snazilkovanie, aby sme babatko priviedli uz do hotoveho domceka, ale ak sa naaaahodou podari aj skor, budem sa ohromne tesit 😉 ale budu stresy ohladne stavby, tak nech nie je aj babatko vynervovane 😉

inneska
7. nov 2008

lucka super, tak sa začnete hrať na stvbárov...to bude radosť stavať...tak to máte už taký vianočný darček , čo?? 😉 bolo by rozumnejšie počkať s bábom, ale keby sa podarí, tak by ste to aj tak zvládli...koľkí boli v takej situácií...

povedz mu, že k meninám má ten pozemok 😀 a kúp mu malý hračkársky domček 😀 😝

lucka33
7. nov 2008

inneska - dobry napad s tym domcekom 🙂 A s babom - najlepsie by bolo pockat tak mozno aj rok, aby sme uz boli prestahovani, ked sa narodi, ale neviem, ci by som tolko vydrzala, aj ked na druhej strane tie mesiace letia tak strasne rychlo, ze to nestiham sledovat a ked sa pustime do stavby, tak to bude este rychlejsie vsetko ubiehat, tak mozno ten rok aj vydrzim... Uvidim, vsetko zavisi aj tak od vselicoho, len nie odo mna 😀

inneska
7. nov 2008

lucka, uvidíte, nikdy nevieš čo ti prinesie život do cesty, tak že ťažko niečo plánovať...spravíš si plány a život ti ich prekazí..tak to nechajte voľne plynúť a budete vidieť 😉

kolienko
7. nov 2008

Inneska, zabudla som napísať do 14.11. nemyslela som tým hodinu, ale dátum.... robím práve výplaty... je mi až zle z toho, ked si predstavím tu robotu, ktorá ma čaká, ale dnes som bola poriadna, spravila som dosť toho...

Luci, tak to gratulujem k pozemnku.... Aj my staviame.... hrubá stavba je už hotová a dúfam, že v lete, alebo aspom k vianociam 2009 sa budeme sťahovať... uvidíme ako to bude vyzerať s peniažkami 🙂

kolienko
7. nov 2008

nik tu nieje 😠

Tak kolienko maj sa krásne, prajem pekný víkendik.... a hopsa s velkou radosťou do snažilkovania....

mne mrška ešte nedorazila

inneska
7. nov 2008

kolienko...jááj do 14 dátum... 😀 no keby si videla moju výplatnú pásku, je ako bloček z obchodu 😀
tak šup šup sa snažilkovať, nech mrcha nemá šancu doraziť 😠

a všetkým ostatným krásny oddychový víkend... 😎

lucinka1104
7. nov 2008

kolienko pekný víkend 😀

adka12
autor
7. nov 2008

Caute baby, je tu niekto?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre