• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

18. apríla 2017 
To je na sone tak vyznacene a znamena to 8 tyzden 4 den. Cize v sobotu som presne v 9 tt. :wink:
29. okt 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz ti vedeli povedat aj orientacny datum porodu?
29. okt 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dlho ste snazilkovali?
29. okt 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano povedali mi aj priblizny termin porodu. No my sme sa snazilkovali asi 4 roky, ale so mnou to bolo komplikovane. Mala som aj mimomaternicove, potom nejake operacie, potom, umele oplodnenie a nakoniec som ostala tehu prirodzene. Ale to je na dlhe pisanie :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale snad uz bude vsetko OK :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. okt 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to pevne veriiiiiim, ze ano. tak potom supeeeeer gratulujem. to musi byt velka radost :wink:
29. okt 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano to je :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Drzim ti palceky a maj sa pekne :wink:
29. okt 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici11:drzim palcek :slight_smile: dufam ze vsetko dopadne dobre
29. okt 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nyya diky :slight_smile:
29. okt 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mici, tak to Ti gratulujem a držím palčeky, nech to dobre dopadne a o necelých 9 mesiacov dríš v náručí krásne babatinko.
my sa snažíme s manželom len od júna 2008 - doteraz nic.
30. okt 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky... :dizzy_face:

mici...tak potom super, že sa vám podarilo po tak strastiplnej ceste otehu, už to len dobojovať do úspešného konca :dizzy_face: budeme bojovať spolu , ja by som predbežne mala byť 5tt, k dr idem v utorok...

vladka...ano, zverejňovala som moj príbeh a tá fotka so slúchtkami je najobľúbenejšia a každému sa páči( na nej vyzerá fakt šťastný, že ho nič netrápi)aj tá redaktorka mala na výber asi z 5 fotiek a vybrala túto..

pudo...ja som si testík robila deň pred očakávanou MS a ukázal mi // a to bol asi najlacnejší z DMky(pepino), takže po 5 dňoch meškajúcej MS by sa //mali ukázať, ale zas je individuálne u každej jednej(aj podla toho, akú máš hladinu HCG)

a je fakt, že tehu príznaky sú ako predMS príznaky(ako písala mici), som sa tiež tak cítila...a potom také špecifické iba pre mňa príznaky som mala :grinning: ) a podla tých som vedela, že som asi tehu...
30. okt 2008 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte..prepacte ze sem idem ale chcem ti inneska veli zagratulovat dufam ze budes tehu...
kolienko ty si z TO???
30. okt 2008 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem kuspitka :dizzy_face: aj ja dúfam....a tebe chcem popriať,aby si sa aj ty čoskoro dočkala // :wink:
30. okt 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inneska ak boh da mozno pod stromcek idem na dalsie umele oplodnenie...
akedy budes vediet na 100°/.
30. okt 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na utorok ma dr objednal, tak mi hned zoberie krv a spraví sono...tak som zvedavá, pri prvom tehu som šla v 6tt prvýkrát k dr a bolo už Paťka krásne vidieť(ešte volal sestričku, nech sa ide pozrieť, že také jasné tehu v 6tt ešte nevidel :grinning: )
30. okt 2008 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inneska ja ti budem drzat velmi palce aby si bola tehu zasluzis si to velmi...a muz to uz vie???
inak do ilavi idem na laparku :grinning:
30. okt 2008 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasné, že vie :wink: dostal testík v pondelok ako darček k našemu prvému výročiu svadby :dizzy_face:
a kedy ideš na tú laparku? v utorok tam ide kamoška(tiež na laparku), leží mi tam tehu kolegynka(tvrdne jej bruško :frowning2: ) a ešte aj mamina(tej brali celú maternicu) a ešte aj dalšia kamarátka, čo pred 2 dňami porodila...všetky sú tam teraz naraz(až na tú kamošku čo ide v utorok)
30. okt 2008 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prášim z práce, ozvem sa neskor...papa :dizzy_face:
30. okt 2008 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inneska dobre moja..este neviem mrcha pride a potom dam ti vediet kedy ja pojdem stvrtok ale este neviem datum.....dobre tak papa..este napis ked budes mat cas
30. okt 2008 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som domaaa...tak ešte zajtra a víkendík...

aha, tak ok, daj vedieť....inak som z dubnice(v ponuke miest dubnica nebola, tak som dala najbližšie mesto a to je ilava, asi 6 km)...
30. okt 2008 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to nemas daleko....co ma prides pozriet po laparke :grinning:
30. okt 2008 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasan, prisla by som...to budeš ležať pár dní a všetkých budeš mať daleko od seba, tak by som ťa aspoň ja prišla pozrieť :wink:
30. okt 2008 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inneska to by si bola zlata keby si maprisla pozriet..ved chcem ist vo stvrtok a potom pojdem ku nasim do nitry odtial
30. okt 2008 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pridam sa k vam ak mozem. minuly mesiac sme sa zacali snazit. uz som to nevydrzala a urobila som si test asi 9 DPO a vysiel mi pozitivne ale druha ciarka sa zjavila az tak po pol hodine potom som si robila dalsie testy tie mi to tak isto vyslo ale som dostala menzes. sice o den skor ako som ho mala dostat to som nikdy tak nedostala a trval asi 4 alebo 5 dni taky ani slaby ani moc silny tak neviem ci som ci nie co myslite?
30. okt 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ktorý štvrtok? budúci? lebo dnes je štvrtok :wink: a prečo ideš až do ilavy?? nedá sa ti to spraviť niekde blližšie? :confused:
30. okt 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte baby, tak ja som si robila aj dnes ráno test. Zase mi vyšiel pozitívny. Ale MS by som mala dostať piatok, sobota a dnes ma dosť bolí podbruško a mám taký pocit, že dostanem MS zajtra.
Už som z toho úplne zmätená :sweat_smile:
30. okt 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi ahoooj :dizzy_face: ked ti vyšiel pozitívny testík, tak budeš tehu...ja som mala tiež príznaky ako keby som mala dostať MS a som tehu(aspoň podla 5 testíkov)..MS proste nedorazila :wink: uvidíš, že MS odišla na dovolenku :grinning:
30. okt 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inneska to tam idem cez kamosku ona tam nma dobru znamu..ked pride mrcha budem vediet presne..
30. okt 2008 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
To dúfam, ale čím sú spôsobované tie bolesti?
JA sa cítim fakt úplne ako pred MS. Bolia ma prsia, mám ich naliate, bolí ma v podbrušku, som unavená a teraz sa mi začala krútiť aj hlava posledné 3 dni - ale to je asi z počasia...
Fakt neviem, mám z toho blbý pocit - aj z tých testov.ň
Lebo som si robila 3 a tie mi vyšli pozitívne - Baby test od Interpharm s citlivosťou 25 a keď som si dnes urobila Modrú správu, tá bola negatívna - ale tá má citlivosť až 50 a vraj tehotnosť ukáže až po vynechaní MS, tak neviem :frowning2:
30. okt 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz aj na 3den po zahniezdeni embria
30. okt 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kuspitka čo sa má stať po zahniezdení
30. okt 2008 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok