Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

adka12
autor
9. nov 2008

No my sme mali akurat vyrocie, 5 rokov co sme spolu, tak vtedy som mu povedala, že budeme traja a veľmi sa tešil 😀

barbora87
9. nov 2008

jeee to je zlate tak to casovo super vyslo!a ake pohlavie ti vychadza podla cinskeho kalendara?

inneska
9. nov 2008

adi, je pravda, že musíme byť opatrné, ale čím viac si dávaš pozor...vtedy sa niečo stane...ja som celé prvé tehu nepila kávu, alkohol,nefajčila(to som nikdy)zdravo jedla(sem tam som zhrešila, ale aj to treba), jedla vitamíny a aj tak sa Paťko narodil s chybou, ktorá ho stála život...a ked si zoberieš nejaká cigana, porušuje všetko a má decko zdravé, šak ma ide rozhodiť od hnevu...sa snažíš a čo s toho máš? je to aj tak všetko nespravodlivé 😠

barbora87
9. nov 2008

to je pravda innes poznasm tiez babeny co robili vsetko spravne a mimi sa narodi a je chore a su take co fajcia chlastaju a tak a mimi je zdrave je to naozaj nespravodlive

adka12
autor
9. nov 2008

To máš pravdu Inneska ja tiež keď tých cigánov vidím....
No ale nejdem byť rasista....
Barborka a ako zistím pohlavie podľa čínskeho horoskopu? Mne to vychádza na 12.júla podla kalkulačky...

barbora87
9. nov 2008

no potrebujes vediet vek a mesiac kedy si otehotnela napis mi to a ja pozrem ze co ti vychadza

adka12
autor
9. nov 2008

No ja mám 23 rokov, manžel 26 rokov a ovulku som mala 19.10, čiže asi vtedy som aj otehotnela, lebo sme sa snažili 😀

barbora87
9. nov 2008

ok tak to okuknem

adka12
autor
9. nov 2008

Ďakujem Barborka 😉
Baby a čo sa môže papať a čo nemože v tehotenstve? Také naj veci čo by sme nemali a mali jesť...

barbora87
9. nov 2008

tak adi mal by to byt podla cinskeho kal chlapec 😉

adka12
autor
9. nov 2008

No ja mam tiež takú intuíciu, že by to mal byť chalan 😀
Vždy pozerám v obchode len chlapčenské veci....
A ďakujem Barborka. Ešte mi povedz, kde si to našla, ak to nie je tajomstvo...

barbora87
9. nov 2008

hej tak to je dobre 😉 je to normalne na nete zadaj do google cinsky kalendar pocatia
ja som zase uplne zaujata dievcenskymi vecami...ale to si nevyberies a preto je ten cinsky kalendar zaujimavy mozno by mi to vyslo....lebo 95%ludom co poznam to vyslo a mali nas20rokov...do20to nikomu nevyslo

adka12
autor
9. nov 2008

No už som si to kukla, celkom zaujímavé, však uvidíme 😀

barbora87
9. nov 2008

tak mi potom musis dat vediet ok 😀

adka12
autor
9. nov 2008

Ok, potom dám vedieť 😀

inneska
9. nov 2008

tak mne podla toho čínskeho vychádza chlapec a vyšlo to aj na Paťka, aj švagrinej a sesternici to vyšlo, tak som zvedavá 😵

barbora87
9. nov 2008

joj tak budem na vas mysliet a musite mi dat urcite vediet!!!som hrozne zvedava

inneska
9. nov 2008

adi a čo papať a nepapať? papať všetko zdravé(zeleninku, ovocie), veľa mliečnych výrobkov, vlákninu(tmavé pečivo, ovsené vločky)..ja som za, že y každého rožku trošku 😵 ked mám chuť na klobásku, tak si ju dám(ale nie každý deň)
a nepapať vnútornosti(hlavne pečienku), polosurové mäso, vajíčka, paštéky, plesňové syry a všetko čo obsahuje veľa éčiek(zalievané polievky, cestoviny s omáčkou-tie práškové, farbené potraviny, sladké vody...)

barbora87
9. nov 2008

joj tak to ked budem tehotna tak ´nebudem asi nic jest lebo to co jem nesmiem 😉

adka12
autor
9. nov 2008

Inneska čiže normálne syry tvrdé papať môžem a acidofilné mlieko, mlieko a tak.... Cestoviny čo si doma uvarím s nejakou omáčkou nie práškovou ale doma pripravenou čerstvou. A čo vyprážené, ako rezen a tak... A pizza? Tú ja milujem 😀
Čiže vyhýbam sa káve, alkoholu, sýteným vodám, sáčkovým polievkam. A farbené potraviny sú aké???
A tie vajíčka prečo nemožem? Tie mám tiež rada...

barbora87
9. nov 2008

no ja by som bez pizze neprezila takze asi tak u mna bude pizza na jedalnom listku kazdy tyzden 😀

inneska
9. nov 2008

adka...pizzu môžeš, aj syry, acidko, estoviny s omáčkou ča si sama spravíš sú v ok...a vypražané veci môžeš, ale nie moc často(každý deň rezeň by nebolo moc zdravé) 😀 a vajíčka môžeš, ale nie na hniličku, na tvrdo(tam hrozí salmonela, i ked ta je skôr v lete,ale netreba to riskovať 😉 )
a tie farbené portaviny som myslela, potraviny s umelými farbivami(to sú hlavne tie vody a a a normálne mám okno, nič mi nenapadá...ale proste, všetko čo nemá prirodzenú farbu a obsahuje éčka)
ale ked si vyhladáš v googli zdravá výživa v tehotenstve, tak ti tam určite vypľuje toho veľa 😉

barborka a možno ti tá pizza nakonie ani nebude chutiť 😀 lebo nevieš, aké budeš mať chute

barbora87
9. nov 2008

to mas pravdu 🙂 ale uz sa na to aj naozaj tesim 😵

babullka1
9. nov 2008

Ahojte kocky,ja mam net len v telefone,nemohli by ste mi zistit,ci mi vychadza dievca alebo chlapcek,mne to tu nejde.mam 20 rokov a babetko sa nam zadarilo 23.10.dakujem.

adka12
autor
9. nov 2008

Ahoj, mala by si mať dievčatko. Veľa šťastia... A baby bolo plánované?

babullka1
9. nov 2008

Ahoj,velmi dakujem,dietatko je planovane,snazili sme sa 2mesiace a strasne si zelame dievcatko🙂

adka12
autor
9. nov 2008

Tak nech vám to výde....
Aspoň tu nie som najmladsia 😀

babullka1
9. nov 2008

Adka a kolko mas rokov?mne 20nepride malo.ja mam 28 rocneho snubenca,sme spolu 5 rokov a tak nam to tak ani nepride ze som mlada.

inneska
9. nov 2008

ono nezáleží na veku, ale na tom, na či sa cítime pripravené na bábätko...ja mám 27 a bábätko som chcela už po 20, ale nemala som vtedy toho najvhodnejšie partnera, tak som si musela najsť takého s ktorým by som tie deti chcela a myslím, že som sa celkom trafila 😉

babullka1
9. nov 2008

ineska,ja som sa tiez trafila,este do dotiahnut do uspesneho konca,kedze som len v piatom tt.ale dufam ze to vide.v piatok mam kontr.sono to uz budem mat koniec siesteho tt.myslite ze uz bude videt srdiecko,troska sa bojim🙂A ozaj mate niake priznaky,lebo ja ani moc nie.dik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre