Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

inneska
10. nov 2008

ahooj pudo...ale ono to vôbec do mňa nechce íst, ked si pomyslím, že by som niečo zjedla, tak sa mi robí zle 😖 proste musí prísť hlad, aby som niečo zjedla....ale teraz som spapala asi 7 chlebíčkov(MM oslavuje meniny 😉 ale už zaspal na gauči 😠 )

pudo
10. nov 2008

tak drakulujem!!!!
my ideme MT oslavovat zajtra...
a ked nejde, tak nejde, no stres!!!!! vsak sa to dobehne neskor. ja uz po neviem akej dlhej dobe davam cervene vinko na krvinky... 😉
inak vsetko ok?

inneska
10. nov 2008

jo zatial všetko ok(aj ja som si dala jeden červeného na zdravie 😉 ), už naháňam infošky ohladom nejakých špeci vyšetrení ohladom bábätka(ešte počas tehu)aby som si bola istejšia, i ked obavy tam budú, už aj ked bude na svete...
ale my oslavujeme dnešné meniny 😉

pudo
10. nov 2008

ono sa to lahko inym hovori: "neboj nic..."
ale to podvedomie a cervik minulosti hloda.
ja mam to iste, takze len sa s tym zmierit.
a to klise, ze "cim viac o tom clovek rozmysla, tym sa to skor stane" - cista haluska. a ja ked poviem cista haluska, tak to znamena total nezmysel!!!! 😎

jedine, co u mna plati je zamestnat sa inymi vecami a prist tak na ine, pozitivne myslienky 😉

pudo
10. nov 2008

ako napr. pozerat www.next.co.uk pre buduce baby v nasej rodine 😀

inneska
11. nov 2008

dobré ráničko 😉

pudo sú tam krásne vecičky, by som si jednu vec vybrať nevedela 😀 brala by som všetko 😀
a fakt je najlepšie sa niečím zaoberať a nemyslieť na to, ale lahko sa vraví a ťažšie plní...

poobede idem do susedného mesta zháňať darček pre neterku, ku krstinám sobotným, tak snáď niečo inteligentné zoženiem 😠 lebo ako na potvoru, ideš kupovať niečo konkrétne, tak to nikdy nezoženieš... 😠 ale verím že hej 😎
tak prajem kásny dníík...papa 😵

lucka33
11. nov 2008

radkatom -prepáč, že až dnes ti odpisujem, skôr som sa k netu nedostala 😒 Ja mám cyklus tak 24-26 dňový a čo som tak odpozorovala, tak zvyčajne ma 11-12. DC bolel vajecnik a myslela som si, ze mam ovu, ale keby som ju mala, tak by som asi otehotnela, lebo vtedy sme sa snazili. Ale nic sa neudialo, tak som skusila tento mesiac sledovat krcok maternice a ten som mala hned po skoncení MS makky, tak si myslim, ze ovu mam hned po MS. Ale teraz je to aj tak jedno, snazilkovanie odkladame na neurcito, ale vyzera to tak, ze na rok na jesen by sme sa do toho mohli pustit 😉 Uvidime, ako sa to vsetko vyvrbi.

babullka1
11. nov 2008

Ahojte kocky ...mame sa?

inneska
11. nov 2008

ahoj babulka, vyzerá to, že tu nikto nie je 😕 inak sa mám celkom ok, len som unavená a ešte som aj behala po obchodoch...a sa mi chce spať 😵

babullka1
11. nov 2008

Ahoj ineska,ja som tiez dnes velmi unavena,som spala aj cez obed a to sa u mna nestava 🙂 a co si nakupila?

lilix
12. nov 2008

ahojcek, som tu dnes prvy krat, mozem sa zapojit do vasej debaty? 😉

oneri
12. nov 2008

vitaj lilix, jazne, ze mozes 😀 😉 😉

lilix
12. nov 2008

dakujem

kolienko
12. nov 2008

Ahoj lilix, tak vitaj medzi nami.... si tehu, alebo sa snažilkujete??

lilix
12. nov 2008

Ahoj kolienko, dakujem za mile privitanie. 🙂 nie, nie som tehotna - tento mesiac sme zacali snazilkovat. dufam, ze coskoro aj ja najdem //.

kolienko
12. nov 2008

my snazilkujeme od júla a stále nič... horšie na tom je že neviem kedy mám presne ovu, tak to robíme len ked je chuť a jednoducho sa nechránime...

Sú tu nejaké kočky a aj ja pár poznám, ktorým sa to podarilo na prvý krát.Možno budeš aj ty patriť medzi nich.

🙂 prajem ti to.

baby, skoro ma porazilo teraz v práci, dala som si aktualizovať program na mzdy a zrazu všetky mzdy boli preč, aj z predchádzajúcich mesiacov....skoro som zinfarktovala...

ale už som to dala do správnej koleje uuuuuuuuufffffffff

lilix
12. nov 2008

kolienko, dakujeeeem, si milunka, velmi by ma to potesilo, aj mojho draheho, keby to vynde hned prvy krat 😀 😅
aj my tak podobne, nesilime sa do toho, iba ked je chut, ale moj ma chut stale 🙂))
ale podla mna, aj zena by mala mat chut, nie to robit na silu, potom jasne, ze sa nedari.

joooj kolienko nestras.. zachovaj paniku

kolienko
12. nov 2008

už som ukludnená, aj napapkaná.....
idem trošku popracovať, aby som to stihla, lebo inak by ma asi zožrali....

Kedy Plod.dni??
Ja mám ešte mršku, ale uz končí, tak uvidíme, či sa to tento mesiac podarí.

lilix
12. nov 2008

moje plodne dni? asi tak na vikend. si myslim. aj ja idem pracovat, hoci sa mi nexce

radkatom
12. nov 2008

Ahoj lilix, mne začínajú plodné dni tiež cez víkend 🙂, takže budeme dúfať vo 2 // spolu 😀 😀 😀 .

kolienko: dobrú chuť 🙂

kolienko
12. nov 2008

ahoj radkatom, ďakujem uf tak som sa napapkala, že ledva fučím.....

vám je už sveta žiť, že plodné dni. neviem ako zistím či mám ovulku a hlavne kedy.... radkatom, tebe čo doki povedal?

inneska
12. nov 2008

ahojte ...

bambulka..nakupovala som pre neterku, ideme v sobotu na krstiny..nejaké oblečko a hovoriaceho psíka od fišera..

vitaj lilix, sme radi, že tu budeš s nami 😉

kolienko...už len 2,5 dňa ti ostáva... 😉

kolienko
12. nov 2008

Ahoj Ineska 😀
veru už len 2,5 dňa , ale hádam to stíham, inak by som už nebrkala po nete.
Si sa pýtala, že koľkým ludom mám robiť výplatu: 107 aj s mojou 😉

ako sa máš ty? ešte stále si taká unaven8?
Ja sa posledné dni tiež necítim dobre, večer nemôžem zaspať a ráno nie a nie vstať a ešte k tomu dnes ma bolí hrozne hlava 🙂

inneska
12. nov 2008

jááj kolienko, ani nevieš aká som stále unavená, včera som spala od 5 do rána do 6 a nechcelo sa mi vstávať a aj teray by som spala..to budem mať takto do konca 1. trimestra a potom to už bude hádam lepšie(takto som to mala 1. tehu)
vcelku dosť výplat...som ti písala, že naše pásky výplatné sú ako bloček z obchodu? neskutočné...
a piješ dosť vody? ked ťa bolí makovička?

kolienko
12. nov 2008

vody? zatial som vycecala asi tak 1,5 l jemne perlivej mattoni, velká šálka kávy nalačno ráno+ velká šálka pepermitového čajíka, takze asi dosť. aj polievočky som treošku spapala.... dnes sa aj ja cítim nanič....ale bola by som rada, keby je to kvôli tehu..

ineska, vy ste nemali problém otehotnieť??? vždy sa vám to podarilo?

radkatom
12. nov 2008

Ahoj kolienko: Mne povedala doktorka, že je možné, že mám anovulačné cykly. Ale podľa mňa 😀 keď som tam bola 10 ty deň cyklu, nemusela ešte vidieť vajíčko, lebo ovu by som mala ma´t cca okolo 18 ĎC. Zobrala mi krv a urobí mi hormonálny profil, potom uvidíme... 😒 . Začala som merať BT a sledovať cervikálny hlien, aby som vedela, kedy ovu príde.
Ty by si mala kedy mať ovu? A ako vieš, že ju máš? Robíš si ovu testy?

inneska
12. nov 2008

jojo...prvý krát sa podarilo hned prvý mesiac, ani som nepredpokladala...a bol z toho Paťko a teraz sa podarilo po 2 mesiacoch, a toto sa divím, že sa vôbec, lebo to bol tlak na psychiku(tak som si myslela, že to potrvá dlhšie)a ešte sa mi aj mlieko stále tvorilo, brala som na to lieky, a zo začiatku som nemala ani chuť na sex...mi zomrel synček a ja budem sexovať, prišlo mi to strašne hlúpe...tak som rada, že sa takto rýchlo podarilo...

joj, to by som ti dopriala aby to bolo kôli tehu, mňa tak desne hlava bolela, že som šla aj skôr domov a to som už bola tehu, len som o tom ešte nevedala, takže to bola asi predzvesť toho, tak bodaj by to bolo aj u teba tak 😉
a kedy máš dostať mršku? teda, kedy budeme môsť očakávať, či sa podarilo alebo nie... 😵

kolienko
12. nov 2008

mršku práve mám, dorazila v nedelu - taká bolestivá, ale už ´končí, taže šup sa do toho.
ja mam problém s ovulkou, neviem kedy ju presne mám.... neviem čím to je, ale ked sme sa nesnazili, tak som ju vedela rozoznať, mala som ten výtok taký naťahovací, aký by mal byť, ale teraz, ako som sa začala sledovať, tak nejako to neviem posúdiť.
pred mrchou mám pociť vlhkosti, taký riedky výtok až vodnatý.... ale sama neviem....
už som rozmýšľala či si kúpim tie ovu testy, alebo budem merať BT... neskúšala si nič?

lilix
12. nov 2008

ahoj radkatom, pracovala som, takzde teraz dohanam co ste popisali, no hodne.
ineska aj ja som rada, ze tu mozem s vami kecat o nasich babskych problemikoch. 😉

kolienko
12. nov 2008

babule ahojte moje pekné.
Ideem domkov, tak možno zajtra . pa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre