Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

adka12
28. okt 2008

Baby myslíte, že môžem byť tehotná?
OVu som mala 19.10 a odvtedy sa s mužom snažíme.
MS by som mala dostať 2.11. Dnes ráno som si robila test - 8 dní po prvom styku a ukázal mi veľmi slabú druhú čiarku. Je to možné???

veva123
25. júl 2012

@nelynka ja som mala obidva rapiclear - su tam vlastne dva kusy v baleni, lebo toto je prvy mesiac, co sme sa pokusili o babo... odvtedy som netestovala, lebo som na tri tyzdne od cestovana a pred cestou som sa nestihla zastavit v lekarni... mozno pohladam nejaku lekaren tu. Ale asi pockam do piatku, ma mi prist MS. A ked nic, tak potom kupim... Nechcem sa zbytocne stresovat, hlavne moj muz je z toho na nervy ked poviem ze som tam tu druhu ciarku videla 😀 boji sa, ze budem sklamana, aj ked on ju tam tiez videl,ale tvrdi ze to je len taky ten kanalik, v ktorom sa ta ciarka ma urobit 😀 a tie bolesti v podbrusku mam aj ja a picha ma zas lavy vajecnik, len som skor myslela, ze ci nie som prechladnuta... lebo pred 2 mesiacmi som mala zapal a vtedy ma bolelo podbrusko... tak neviem...

zvolsiinylogin
25. júl 2012

@nelynka
@veva123
dievcata, ani mi nehovorte o rapicleare, mne vzdy ukazal bezfarebnu, taky kanalik, nemala ruzovu farbu...aj dnes som sa dobehla, som surne potrebovala robit v prude mocu, tak som kupila a samo, ze mali iba rapiclear , 2 ks v jednom baleni ( asi preto ich maju tolko, ze sa nepredavaju), a to iste, ciarky, ale bezfarebne, aj ked musim povedat, ze na jednom zo zaciatku bolo nieco ruzove, ale potom to vyprchalo, tak teraz tam ostali take hnedo - sede, proste bez ruzovej farby ciarky, ale aj tie postupne miznu.. ☹

veva123
25. júl 2012

@zvolsiinylogin a teda nebola si asi tehotna, ked si mala len tu priesvitnu, vsak? no to je pekne na nic test! ze ho vobec predavaju 😠

zvolsiinylogin
25. júl 2012

@veva123 v piatok som mala ruzovu cairocku, slabucku....ale vidno, ze to vobec nesilnelo a vlastne sa stratilo...ale su to fakt nanic testy, a vsade ich maju..hroza 😒

veva123
25. júl 2012

no tak budem musiet kupit ine... niekto tu spominal mamatest alebo pepino... neviem, ktore su dobre... este som len zaciatocnik 😀 a tebe drzim palceky!

veva123
25. júl 2012
sofinka333
26. júl 2012

@zvolsiinylogin hlavne ze stoja skoro 6e !!! keby som skor vedela ze su take blbe !! teraz neviem na com som... tiez mi ukazalo len taku smiesnu slabu ciarocku, a mrcha meska uz 6den. 😠

zvolsiinylogin
26. júl 2012

@sofinka333 akus ine, ja mam taku skesenost, ze pepina zachytia aj slabuckeho ducha a dr.max mi ukaze ciarku, aj ked je na pepine ciarka, Dr.max duchov neukazuje, bud rovno ciarku alebo biele...ale pepina sa mi zdaju v pohode, su aspon predzvestou niecoho dobreho ( pepino - 1 ks 1,6 eur, Dr.Max - 2 ks v jednom baleni - 2 eur)..

sofinka333
26. júl 2012

@zvolsiinylogin vies co? som taka nervozna ako nikdy!!!! asi sa fakt vyberiem do tej lekarne a kupim si! ty si nebudes este robit testy?

zvolsiinylogin
26. júl 2012

@sofinka333 robila som vcera, dva, ale ziadna ruzova ciarka, len take hnede...a dnes idem po vysledky z krvi, tak uz netestujem...ja berem dufaston, preto nemam mrchu, ale ked bude nedajboh negativ, tak ho vysadim uz...predychaj to trosku, verim, ze si nervozna, hlavne , ked ti tak dlho meskaju..neviem, co by som robila na tvojom mieste, mne nikdy asi nemeskali tak dlho..dobry je ten max, stoji 2 ecka, a ked ti to trva tak dlho, hadam uz bude aj poriadna ciara! 🙂 🙂 kup si aj pepino, staci 2 ks, ja testujem 2 testy naraz, jeden ako mi vysiel a druhy pre kontrolu..ale z ineho mocu

sofinka333
26. júl 2012

@zvolsiinylogin ja ale zvyknem mat nepravidelne, ale nie za tak ako teraz.... ale vobec sa necitim na to aby mala prist mrcha, nic ma neboli... vobec nic, len obcas v podbrusku take mierne pichanie. Ale ako som sa docitala, tak niektore testy fakt ukazu az neskoro tie ciarky. popytam muzicka ci bude ochotny 😒 , mne sa nechce ist v takom hroznom uprsanom pocasi von... vy sa uz dlho snazite?

seeweed
26. júl 2012

Kocky, duch na pepino aj mamateste??? Slabucka ciarocka na oboch? Myslíte, že môže byť?

sofinka333
26. júl 2012

@seeweed 🙂 ved sfot a daj to tu 🙂 ja som tak vcera fotila... myslim ze skor hej ako nie... ja idem dnes kupit a opakovat

piacere
26. júl 2012

@seeweed pokiaľ je čiarka po uschnutí ružová, tak je tam hcg 🙂

seeweed
26. júl 2012

@piacere
@sofinka333 dakujem kocky. Testujem dalej a uvidim,co prinesie zajtrajsok. 😀

zvolsiinylogin
26. júl 2012

@seeweed och, odfot a ukaz!! nech sa potesime..

zvolsiinylogin
26. júl 2012

inac, nemam testy, tak som precikala stare, kde nebola ciarocka, a predstavte si, urobila sa mi!! 🙂 🙂 bola som dnes na odbere krvi, negativ, 1,2...ale to mi este ani nemeska, cakam ju do 33 DC, ak mam uz posunuty cyklus z dufiku alebo niekedy teraz, som 25 DC...5 je pozitiv, este mi toho chyba.. 😖

seeweed
26. júl 2012

@zvolsiinylogin rada by som, aj som skúšala, ale prd je vidieť na fotke Hehe 😝 Neviem, ako to odfotit nejako viditeľne 🙂

zvolsiinylogin
26. júl 2012

@seeweed aj ja mam takych dusikov, takze nic moc...ak to nebude silniet, dorazi cervena...hadam za tri dni nam to tu ukazes!! tesim sa!

sofinka333
27. júl 2012

@zvolsiinylogin
@seeweed dnes rano som znovu robila... ani duch , uplne negativ... tak snad dorazi mrcha kazdu chvilu 😠 po 7 dnoch meskania uz by mi pekne ukazalo...

ludmilaka
27. júl 2012

@veva123 Určite kúp mamatest. Mne zase pepino vždy ukazoval // a bola to blbosť.

veva123
27. júl 2012

@ludmilaka dakujem, aj ked tento mesiac mi je uz nanic, lebo som to dostala, ale nabuduce budem vediet 😎

seeweed
27. júl 2012

@sofinka333
@zvolsiinylogin Čo myslíte? Horný je mamatest zo včera a spodný z dnešného rána....

ludmilaka
27. júl 2012

@seeweed Urob o 3 dni. Koľko máš pred MS? Toto by mohlo byť ak cca 3 dni pred MS.

piacere
27. júl 2012

@seeweed myslíme že hcg stúplo, testík stmavol 😉 😵

ludmilaka
27. júl 2012

@sofinka333 Ale niekomu sa ukáže až 2 týždne od meškania. Čo ti ja viem....Ešte by som nestrácala nádej...

piacere
27. júl 2012

@sofinka333 možno si mala tento mesiac posunutú ovuláciu a menštruácia tým pádom možno ešte ani nemešká 😉

seeweed
27. júl 2012

@ludmilaka Už mam dva dni meškanie 😕

ludmilaka
27. júl 2012

@seeweed Jaj táááááák. Ale dve// tam sú, to je hlavné 😉

seeweed
27. júl 2012

@ludmilaka Asi mi neostáva iné len testovať a sledovať, ci ciarka tmavne 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre