• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

16. novembra 2016 
@karmela jasné ozvem sa a dúfam, že to budú dobré správy :slight_smile: Inak čo si myslíš o tom, že už 10 dni ma bolí podbruško a najviac ma bolí večer v posteli? myslíš, že to môže byť tehu? ešte som nebola tehu, tak neviem, čo sú príznaky a čo nie :slight_smile:
2. dec 2013 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v.luccy bolesti mozu znamenať uhniezdovanie,aj to ze sa maternica rozťahuje,ale moze to bit aj prechladenie.Kazdopadne zajtra nato prides :wink:
2. dec 2013 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmela ahoj tak akurát som si robila testik, viem, že foto nic moc, ale denne svetlo etše nie je :D Čo povieš? veď práve radšej idem k doktorke, aby to nebol zápal alebo cysta, ale podľa testíka si myslím, že to bude drobec :slight_smile:
3. dec 2013 o 06:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@v.luccy tehuuuuu
3. dec 2013 o 06:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@v.luccy to je jasne ze tehu bezkaj k doktorke a gratulujem :slight_smile: potom daj vediet
3. dec 2013 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v.luccy paaani ty tam uz dialnicu mas nieze slabu ciarku :slight_smile: tak gratulujem mamina :slight_smile:
3. dec 2013 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby, vcera som mala dostat MS a ciarky stale slabulinke. Uz som si myslela, ze dnes sa rozhodne, ze ciarka bud zosilnie, alebo nebude a ona je rovnaka.....boooze to sa neda vydrzat......... Co si myslite o mojich testoch? Co mozem este urobit, aby HCG rastlo???
3. dec 2013 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fitdeska máš tam duchov vidiet ich vydrž hcg stúpa každým dnom skús zajtra testik.Vyzera to velmi nádejne
3. dec 2013 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmela ahoj, tak u doktorky som bola, pravdaže na sone nebolo nič vidieť, lebo je skoro, pretože budem asi len v 4 týždni, tak ma objednala na 18.12. tak sa tesim :slight_smile:. Tiež povedala, že keď bol testik pozitivny, tak pravdepodobne budem tehu, ale nie je to vidno. Juuuuj veeľmi sa tešííím :slight_smile: Už aby som to mala aj sonom potvrdené a budem pokojnejšia :D
3. dec 2013 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@v.luccy držím ti palceky nech na sone vidíš uz bijúce srdinko :dizzy_face:
3. dec 2013 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@anulqua dakujem, verím, že o dva týždne už uvidím drobca na sone :slight_smile:
3. dec 2013 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmela len vydržať dva týždne bude ťažké, potom už budem pokojná :slight_smile:
3. dec 2013 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v.luccy ked budu silniet čiarky na teste tak urcite si tehulka,no dost ta nechala čakať :pensive:
3. dec 2013 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v.luccy a nevzala ti dr krv na hcg?
3. dec 2013 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fitdeska ahoj :slight_smile: hcg stupa obden na dvojnasobnu vysku :slight_smile: tak skus o dva dni a uvidis ci silnie :slight_smile: ale mne sa zdaze ano :slight_smile:
3. dec 2013 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anulqua ahoj nie čo som bola trošku sklamaná, ale odôvodnila to, že z krvi by zistila iba to, že som tehotná čo vieme aj z testu a 2 týždne musím čakať na to, aby videla na sone, či je drobec pekne v maternici a či sa náhodou neuhniezdil inde.
3. dec 2013 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmela zajtra si zbehnem kúpiť ešte testík a urobím si ho v piatok a v nedeľu ráno a uvidím, či čiaročky budú výraznejšie :D a veru 2 týždne čakania je dosť :slight_smile:
3. dec 2013 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v.luccy krv ti nevzala ked na sone nic nevidela?urob testik a potom sa ozvy.Drzim palceky neboj bude to dobre :slight_smile:
3. dec 2013 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v.luccy aha uz som prečítala vyššie dôvod
3. dec 2013 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmela jasné ozvem sa :slight_smile:
3. dec 2013 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som sa trosku pousmiala,lebo som si spomenula prave na moju situaciu:slight_smile:tiez prve dni mi vysli len taketo slabe ciarocky,a po urcitom case cca týzden sa objavili krasne dve ciarocky a teraz nam nas pokladik spinka v postielke..drzim palceky nech ti to vyjde
3. dec 2013 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@v.luccy tak drzim palce :slight_smile: ked spravis testik daj vediet potom :slight_smile:
3. dec 2013 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@anulqua jasné ozvem sa :slight_smile:
4. dec 2013 o 06:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anulqua
@karmela tak kočky moje, dnes ráno som is robila testik po dvoch dňoch, ta prva foto je po 2 minutach a ta druha po vyse hodinke. Mne sa vôbec nezda, že by silnela :( Ale hádam bude vsetko OK :D. ČO na to poviete?
5. dec 2013 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@v.luccy moja bud v klude ved to su krásne čiarky :dizzy_face: nie duchovia ale čiarky a pekne viditeľne uzivaj si tehulkovanie pokojne :slight_smile:
5. dec 2013 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmela dakujem krásne :slight_smile: veru začínam si ot užívať a hlavne uvedomovať, že to bude asi fakt pravda :D inak momentálne mám dilemu, či to povedať rodičom cez Vianoce, alebo až po prvom trimestri, ale asi im to poviem, ja to nevydržím :D
5. dec 2013 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v.luccy rodičom môžeš podla mna kludne povedat :slight_smile: všetko bude v poriadku neboj .Budu mat tou spravov este krajšie Vianoce :wink:
6. dec 2013 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v.luccy ahoj moja :slight_smile: tak gratulka :slight_smile: toto uz duch nieje :slight_smile: drz sa :slight_smile:
6. dec 2013 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@karmela ahoj, už som rozhodnutá, že im to poviem na štedrý deň :slight_smile: teda po večeri.... oni sa už nevedia dočkať vnúčatka a stále sa ma pýtajú, kedy už bude :slight_smile: tak tí budú nadšení, len to ešte vydržať :D
6. dec 2013 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@anulqua ďakujeeem, tešííme sa veľmi a verím, že všetko bude v najlepšom poriadku :slight_smile: Najkrajší darček na Vianoce :slight_smile:
6. dec 2013 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok