• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slabá druhá čiarka na tehotenskom teste

18. apríla 2017 
Dnes ráno začal som krvácať ale nie je to ako obyčajná menstruacia ale taká hnedo krvava viete povedať či to mohol byť potrat silné horucky závraty pichanie v podbrusku
11. mar 2016 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak idem o lekárky mala som mimomaternicove tehotenstvo:disappointed:
11. mar 2016 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nena88 ahoj to ma mrzi,drzim palce na skore zotavenie a coskore tehulkovanie ,nevzdavaj sa cesta niekedy byva trnista ale stoji za to trapenie na konci mas vytuzeny ciel a babenko v naruci :slight_smile:
11. mar 2016 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Chcem sa spýtať.. Vidíte to aj vy?? Je to totiž neplánovane a nečakane tak som trochu v šoku...... Ďakujem za reakcie...
16. nov 2016 o 13:18  •  čaká bábätko, termín má v júli 2017 (41. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzkastbrlv Mas dostatosne silne ciarky nato, aby si sa musela pytat
16. nov 2016 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@sibalka21 ja viem veď aj ja ich vidím ale nečakali/a sme to takže.. Viem ze zbytočná otázka ale chcela som to len s niekým iným prebrať..
16. nov 2016 o 15:29  •  čaká bábätko, termín má v júli 2017 (41. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka12 aj mne test ukázal druhú čiarku veľmi slabú ale je tam. Takže piatok idem k doktorovi
16. nov 2016 o 19:12  •  čaká bábätko, termín má v júli 2017 (41. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzkastbrlv och aj ja chcem nečakane a neplánované.... :frowning2: a teste sa :slight_smile: je to krásny dar :slight_smile:
16. nov 2016 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ahoj baby chcem radu co myslíte som ???
24. feb o 16:25  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ria1989 nieco sa tam zacina crtat len je ta ciarka nejak nedokoncena ci co.. aky je to test? hod to do temy duch na teste, tam to to zhodnotia :wink:
24. feb o 16:42  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. feb o 16:43  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte...myslite ze je nieco vidiet?? Hmm ...test je robeny 12 dpo...MS by som mala dostat zajtra rano tak uvidime
27. feb o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata a zeny. Chcem sa opytat ci tam nieco vidite. Ja tam vidim obrys ...len som dala dole to skole tam lebo fotak to nechcel zobrat. Pobolieva ma v pra o...taky tupy tlak akoby tam dal niekto kamen taky mensi...tlak sa stupnuje ku veceru. Tento tlak uz poznam lebo raz som bola uz tehu ale skoncilo to inak. Menzes mi meska 3 dni.
24. mar o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@enny123 vidím tam niečo
12. apr o 19:34  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@enny123 aj ja tam niečo vidim :slight_smile:
12. apr o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matulka537 ale nic z toho
17. apr o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčence pozrite a pochvili bud zmizne alebo ostane slaba
18. apr o 15:25  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok