Slabá menštruacia a možné tehotenstvo

15. dec 2021

Mala som slabú menštruáciu trvala 4-5 dní ,, prišla na čas čo sa nestáva často ,, len sa bojím lebo som v priebehu mala pohlaavný styk , ktorý bol s ochranou ale ,, nahoda je sviňa u mňa ani neviem či zo bolo cez plodné neplodné dni ,, len si cchem pre istotu urobiť test , kedy by bolo fajn ho urobit ?

barbora0308
15. dec 2021

Ked ti bude raz realne meskat menstruacia...

autor
15. dec 2021

@barbora0308 problém je ten , že menštruáciu som vždy mala silnejšiu oproti tejto,, počas tejto menštruácie som mala minimum krvy - občas na vložke , občas na toaletnom papieri , či je to ok ? :/

barbora0308
15. dec 2021

Tak moze to byt ok ale aj nemusi, slabsiu menstruacia nemusi hned signalizovat tehotenstvo. Kedy si mala menstruaciu, myslim posledny den?

autor
15. dec 2021

@barbora0308 v piatok mala prísť aj prišla, a dnes posledný deň , som ráno som už mala jemnulinku krv (5.ty deň)

barbora0308
15. dec 2021

No ja osobne si myslim, ze tehotna zjavne nebudes, slabsi menzes moze zapricinit cokolvek od hormonalnych zmien, gynekologicke problemy az po stres...no ale ak sa ti to naozaj nepozdava a mas podozrenie, tak ja by som na tvojom mieste kupila v lekarni CLEARBLUE tehotensky test s indikatorom tyzdna, ak ti tento test tehotenstvo nepotvrdi tak na 99% tehotna nie si a mozes sa upokojit 😊. Ak nebudes tehotna, tak si daj alchemilkovu kuru, mne vzdy pomohla na "upravenie" menzesu.

autor
15. dec 2021

@barbora0308 ďakujem krásne ❤️

barbora0308
15. dec 2021

neni zac, prajem vsetko dobre 🍀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre