Slabšia čiarka sa stala ešte slabšou

lilli251
16. mar 2018

Ahojte,prosim vas,stretli ste sa niektora s tym,ze dalsikrat,ked ste sa testovali bola slabsia ciarka este slabsou? Diky

lara31
16. mar 2018

@lilli251 ahoj ja som tak mala, žiaľ u mňa to skončilo neúspešne, skús o pár dni, snáď bude silnieť, držím palce.

deti95060810
16. mar 2018

skús robiť test tak, aby bol test od toho istého výrobcu....citlivosť môže byť rôzna...

wokokoza
16. mar 2018

Sprav si zajtra ráno ďalší test a uvidíš, ak bude ešte slabšia tak to asi nebude dobré :/

shades3
16. mar 2018

ahoj, ja sa nikdy netestujem dvakrat 🙂 najlepsie sa objednat k dokimu na potvrdenie tehu x alebo ako hovoria baby, pockat par dni 🙂 a najlepsie pouzit tu istu znacku!

simdob
16. mar 2018

tak choď k doktorovi keď testy hnevajú 🙂 a mala si tú istú značku? skús digitálny

lilli251
autor
16. mar 2018

Ano,ta ista znacka :( teraz som kupila mamatest,tak neviem ci spravit hned alebo rano....a k dr som planovala v pondelok.ked sme este len konciaci 4tt

lilli251
autor
16. mar 2018

Kedze som este len konciaci 4tt

veronikaszabova
17. mar 2018

@lilli251 naco tak skoro ku gynekologovi??

lilli251
autor
17. mar 2018

@veronikaszabova citali ste si napr, ako je to pri mimomatern.tehu? tak napriklad preto

vyvka
18. mar 2018

Baby
Ak mavam Dlhe cykly 32-34 dnove
A dnes som 14DPO tak ms
Je mozne ze pride az 26 marca cize az o 8 Dni ?
Moj menstruacny kalendar mi to tak ukazuje
A zatial ma nikdy neklamal 1-2 dni hore dole maximalne bud prisla skor alebo neskor ale len o 1-2 dni
A je mozne ze tehu testy stale snehovo biele napriek tomu ze som uz 14DPO ?? Myslite si ze tam este nejaka nadej je ?? 🙂

lilli251
autor
19. mar 2018

@vyvka moze byt, ze Ti tak ukazuje, lebo februar bol kratky mesiac. Mne ukazalo 14ty den ale Ty pockaj, ked mas dlhsi cyklus, moze Ti zajtra, pozajtra..teda tak si ja myslim..

lilli251
autor
19. mar 2018

@lara31 tak mne prisla ms lari :( takze dopadli sme rovnako :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre