Snaha o tehotenstvo

ivanka12344
26. dec 2021

Prosím vás chcem sa opýtať s priateľom sa snažíme o prvé bábätko, ovuláciu si počítam už dlhší čas no len teraz sme sa rozhodli ísť do toho. Robili sme to v prvý aj druhý den ovulácie, myslite že sa podarilo ?

agacela
26. dec 2021

@ivanka12344 mne vyšiel test pozitívny v 14den od ovulácie … testuj sa…
Nie sme jasnovidci 🙄🙏🏻

diaalex
26. dec 2021

@ivanka12344 môže aj nemusí 🤗 pri druhej sme mali sex len v deň ovulácie (ani predtým ani za tým) a podarilo sa hneď

ivanka12344
autor
26. dec 2021

@diaalex ďakujem za odpoved 😊

zuzkaa1991
26. dec 2021

@ivanka12344 nam obe tehu sa podarilo pri "maratóne "😁 ked tak nazvat....mali sme sex kazdy druhy vecer po sexe som zaspala az v noci som isla na wc... pocitala som ovu atd nikdy sa nedarilo vysse roka a tak po roku sme skusili mesiac "maratón sexu" a ostala som tehu

barus26
26. dec 2021

@ivanka12344 v prvom rade treba vedieť že OVULACIA samotná trvá len 12-24hod. Tie druhé dni sú plodne dni a to preto, že spermie dokazu prezit v ideálnych podmienkach aj 5 dni a počkať na vajíčko. A na otázku, že či sa podarilo to ťažko povedať. Niekto sa takto trafi každý raz, ak má odsledovanu ovulaciu a podari sa napr. až na 6. mesiac alebo kľudne aj o rok a niekomu to proste vyjde na prvú supu🙂 každopádne držím palce 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre