Som podľa tejto fotky tehotná?

ssimona30
13. jún 2013

dobry den, chcela by som sa opytat,ci viete usudit z obrazku,ci som tehotna.Meskaju mi uz 5 dni a spravila som si dva testy woman secret.ide o to,ze ked sa kuknem na test do piatich minut ako tam pisu,ta druha ciarka je velmi slaba takmer neviditelna,ale po niakych 10 minutach je tmavsia. ako to mam chapat ( vid foto). dakujem za odpoved

nikoletka_h
13. jún 2013

gratulaaaa 🙂

slava121
13. jún 2013

Predpokladám, že pri toľkých kladných odpovediach nie je čo riešiť. Ale predsa pridávam aj svoj. Ja som mala presne takú slabú čiarku, pretože ako ty som si nebola istá, som šla na sono. No tam nič nebolo, bola som ešte úplne na začiatku tehotenstva a tak embrio ešte nebolo vidieť. Keď som šla na sono o 2 týždne, už tam bola malinká bodočka 🙂 A teraz mám pol ročného synčeka 🙂 Takže gratulujem, dúfam že sme ťa všetky potešili a o 9 mesiacov budete traja 🙂

tilenka
14. jún 2013

...ja som testovala predvčerom a dnes a tiež sa výsledok ukazuje až skoro cez limit stanovených 5 min.... tak uvidíme 😉

romanka923
14. jún 2013

a čo poviete na toto baby???

kokorunecka
14. jún 2013

@romanka923 Nevidím tam nič.

sense
14. jún 2013

nech sa divam ako divam je tam taky duch ze nie som si ista ze duchom je, skus pockat 1-2dni a uvidis

simca06022011
14. jún 2013

ja tam nevidim nic...

reni1512
14. jún 2013

ja tam vidim jasne ciarky.. kto nevidi tak uz potom neviem 😀 ... drzim prsty

nathuska
14. jún 2013

Je tam taky slaby naznak 🙂 ja by som urobila este jeden

adkasmolka
14. jún 2013

si a ako 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre