Som tehotná?

rysavka123
14. apr 2022

Ahojte , s priateľom mávame v poslednej dobe pohlavný styk aj s kondómom a aj bez ....väčšinou prvé kolo ide s kondómom a druhé skúšal aj bez po prvom kole keď sa spravil poutieral sa ..v druhom kole už išiel keď cítil že sa už spraví vždy zomňa vytiahol a potom pokračoval ...pár krát sa stalo že išiel normálne bez a potom si dal kondom a tak dokončil ....dneska je tomu už asi týždeň cca ...boli dní keď som mala závraty , pocit na zvracanie , teplota , únava bolesť brucha ....dokonca viac cítim vône ako kedysi ...dnes sme mali znovu pohlavný styk a prvé kolo šiel bez kondómu keď zasunul a následne vybral na penise mal biely výtok hustý ...nespravil sa takže , výtok bol zomňa ...myslíte že by som mohla byť tehotná ? Je tam šanca že sa to mohlo stať ...? Ďakujem ❤️

sisa_s
14. apr 2022

Vzdy pri sexe je moznost...a este pri takych hratkach bez zmyslu - raz s kondomom, raz bez...chces otehotniet vlastne ci nie?

rysavka123
autor
14. apr 2022

@sisa_s určite že by to potešilo .. 🙂🍀

sisa_s
14. apr 2022

@rysavka123 tak preco mavate sex s kondomom?

rysavka123
autor
14. apr 2022

@sisa_s nieje to také že plánujeme ...ale jasné že keby sa stalo tak to poteší a prijali by sme to

selena_luna
14. apr 2022

Nemozes mat tehotenske priznaky tyzden po nechranenom sexe. Naozaj nie.
Sanca ze si tehotna je. Po kazdom sexe mozes otehotniet. Ale ci si to zistis az v obdobi ocakavanej ms.

rysavka123
autor
14. apr 2022

@selena_luna ďakujem

lavinis
14. apr 2022

Príznaky tyzden po sexe su psychika. Nahovaras si. Ci budes tehotna zistíš ked si spravis test ked ti vynecha menzes

rysavka123
autor
14. apr 2022

@lavinis áno , ďakujem 🍀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre