Som tehotná?

00neista00
23. okt 2013

ahojte, chcem sa spytat, po sexe aj ked skondomom po prirazani zo mna nieco vytecie, no kondom je neporuseny...moze to byt semeno, ktore sa ako keby prirazanim vytlacilo pri koreni penisu z kondomu? alebo mi nacisto sibe? lebo sa to stane ked ejakuluje a silno priraza... dalsia otazka je, ak je to semeno, druhy den po styku mi odtiekla hlienova zatka z maternice (zaciatok ovu u mna) mohla som otehotniet? po tyzdni mam spinenie co som doteraz nemavala...dakujem za nazor

ivik4
23. okt 2013

ty kokos ja odpadnem :DDD

ssussie
23. okt 2013

zlata moja tehotna nie si, o hlienovej zatke studuj az ked ti to nakaze gynekologicka a este jedna rada .... nech si partner ci s kondomom alebo bez radsej priraza medzi dvere a ty nechaj nozicky pekne spolu - na sex mas este cas ... minimalne kym nebudes trochu vzdelanejsia.

bombulka200
23. okt 2013

že hlienová zátka (začiatok ovu u teba) ... 😀 fíha ty zmeníš aj zákony prírody 😀

kadri
23. okt 2013

hlienova zatka je pritomna v krcku maternice aj mimo tehotenstva, uzatvara cervix a chrani pred infekciou, patri k tzv. zakladnemu obrazu neplodnosti pri billingsovej metode

mnavik
23. okt 2013

😅 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

awalancha3
23. okt 2013

odhliadnuc od formy... ktorá je skor na polutovanie, nez na pobavenie, má zakladatelka pravdu.. to, že vy poznáte hlienovú zátku, len pri tehotenstve, nznamená, že hlienová zátka nie je prítomná aj počas bežného cyklu........ treba si naštudovať fázy cyklu, folikulárnu a luteálnu, ako sa počas nich mení konziostencia hlienovej zátky, od tuhej, nepriepustnej až po vodovú, či ťahavú konzistencie vaječného bielka. Hlienová zátka je velmi doležitá a je stále prítomná /s výnimkou uvolnenia krčku maternice pred porodom/. Výtoky, ktoré žena má, sú z hlienovej zátky, z hlienu, ktorý uzatvára vstup do maternice.. v plodných dnoch sa tuhý a nepriepustný hlien, ktorý ma chemické zloženie nepriatelské pre spermie stáva tekutejsím, vláčnejším, mení sa konzistencia na vodovy až ťahavý ako surove vaječné bielko, meni sa chemické zloženie, a viac vyteká ... je to jedna z 3 metod zistovania plodných dní....(poloha a tvrdosť čípku, stav hlienu a meranie bazalnej teploty).................. Takže pretlmočene zakladatelka hovorí, že mala sex (dakujeme za naturálny opis techniky styku 😉 ) v plodných dňoch a niečo z nej vytekalo, pravdepodobne alebo výtok z B. žlazy, alebo hlien. Semeno by zo zdanlivo neporušeneho kondomu v takom mnozstve nevytekalo. Urob si tehu test, pre tvoj pokoj, dnes su ludia slendriani a mozno spackali výrobu várky kondomov...... a nejake mikroskopicke mnozstvo vytieklo.....
Myslím, že si zasluzis serioznu odpoved........aj v záplave smiechu, ktorý najma v prípade hlienovej zátky, nebol na mieste.....

katka79daniel
24. okt 2013

Baby,dávno som sa takto nenarehlila.đakujem Vám vşetkym za skvelé komentáre. 😀 😀 😀

aii
24. okt 2013

Ako toto si dievča dúfam ze robi srandu ..ale z tych vasich odpovedi baby som si skoro cvrkla... 😀

matulinuska
24. okt 2013

@niki21 Daylette som brala aj ja v 9/2013 som ju vysadila nakolko som medzi 14-18.DC pocitovala ze ovulacia nastala napriek braniu tejto HAK...stalo sa to 3x za sebou takze som ju vysadila ale ak uzivas tabletky pravidelne tak jak mas a jednu si zabudla nemyslim si ze by si bola hned tehu...pockaj na MS alebo si sprav test...tot moj nazor 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre