Som tehotná?

livia54
10. aug 2022

Dobrý deň chcem sa spýtať, minulý mesiac som mala menštruáciu iba dva dni robila som si aj test. No negatívny,... Toho mesiaca mi menštruácia neprišla vôbec už je to 9dni test som si nerobila ešte lebo nechcem byť zase sklamaná ako vždy už sa snažíme 1,5r..nemám žiadne príznaky iba bolesť pod bruškom mierna, a dýchachavičnosť ako keby som pol maratónu ubehla stačí ze potieram prach... Lekárka je na dovolenke ale som už objednaná,. Ďakujem za každé info

zmrzlinka2021
10. aug 2022

@livia54
No ty si teraz nespravis test a my ti mame napisat, ze ci si tehotna?
Ved to sa vobec neda. Dychavičnost mozes mat aj z iných, dokonca váznych dovodov.

gubcikova
10. aug 2022

@livia54 a poradiť potrebuješ čo?Akože keď ty ja napíšem že si tehotná tak budeš a keď napíšem že nie si tak nebudeš?Okrem testu a dr. to nikto nevie.

maryah
10. aug 2022

@livia54 no bez testu, či uz alebo domáceho alebo z krvi to nikto nevie… jedine čo ti môžeme poradiť je sa otestovať doma alebo u doktora…

deti95060810
10. aug 2022

dýchavičnosť na začiatku tehu nebýva... to bude príznak nejakej inej choroby...

jaskolka
10. aug 2022

Dychavicnost je skôr ku koncu tehotenstva, tak od 3 trimestra, nie na začiatku.
Bez testu sa nepohnes. Nijako výsledok neovplyvnis,bud si, alebo nie si. Keď bude opäť negatívny, tak určite riešiť iné príčiny meškania a tej dýchavicnosti

bejka90
10. aug 2022

@deti95060810 nooo to by som netvrdila.ja so meste nevedela ze som tehotna a isli sme s muzom na prechadzke take mini stupanie no ja som predychavala akoby som vysla na lomnicak takze ta dychavicnost kludne moze byt, u mna bola

jaskolka
10. aug 2022

@bejka90 no autorka píše, že sa zadycha už aj pri najmenšom pohybe, nie ze pri chôdzi s miernym stúpaním.

livia54
autor
13. aug 2022

@jaskolka ďakujem za odpoveďe robila som si test som tehotná 💗💗🌺

bejka90
13. aug 2022

@livia54 jeej super gratulujem ;)))

livia54
autor
13. aug 2022

@bejka90 ďakujem krásne 💗

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre