Som tehotná?

kika_666
22. nov 2018

Ahojte, robila som si 3 tehotenské testy. V pondelok som si robila prvý a ten mi ukázal jednu paličku, v stredu ďalší a ten mi už ukázal dve paličky, tak som si dnes urobila ďalší a ten mi znova ukázal jednu paličku. Všetky 3 testy som si robila pod tou istou značkou.

kika_666
autor
26. nov 2018

@drimonna zajtra idem 🙂

kika_666
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daduss33
19. mar 2019

Ahojte mam taku otazku aj ja ja so uz strasne zufala o babätko sa snažíme menzes mi mešká 9 dní min tyzden v stredu som bola u dr brala mi hcg bol negat. Pred 2dnami som si robila test a tak isto negat
. Myslite ze mozem byt tehotna zeby tl ukazalo neskor??nikdy mi takto ms nemeškala:/

laura234
19. mar 2019

@daduss33 no neviem mozno mudes mat problémi s mz u mna to ukázalo hned po 4 dnoch meskania a to uz bola slna ciarocka

daduss33
19. mar 2019

@laura234 no lenze ma.to zmiatlo lebo problemy z ms som nikdy nemala najviac sa stalo ze mi meskala 2.dni ked.som bola chora ale 9 dni urcite nie.

laura234
19. mar 2019

@daduss33 no a co na ginekolog?

daduss33
19. mar 2019

@laura234 no bola som u dr ako som pisala min.tyzden to hcg vyslo negat. Ale nekazala mi prist spät na vysetrenia keby meškala nadalej neviem no asi mam čudnu dr. Babätko chcem velmi tak som nedockava a dufam len vto ze budem:/

laura234
19. mar 2019

@daduss33 skus zase testik 🙂 viem ake to je mi sme sa ties nevedeli dočkat a ties sme si nato dos pockali kim sa naslo 🙂 skuste sa s partnerom uvolnil nemisliet nato mne to ties tu na stránke baby poradilo to iste a ozaj pomohlo a stalo sa uz som v 16 tt 🙂

lisa200
6. mar 2020

Čo myslíte?

87isea
20. sep 2021

Čo myslíte? Vrchny robený včera poobede, spodný dnes ráno. Či len kanálik?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre