Som tehotná?

bibaku
9. júl 2018

Dobrý večer. Zajtra idem lekárovi no aj napriek tomu som dosť na ihlách. :/ 9 dní mi mešká menštruácia, boleli ma prsia, som unavená, nervózna, plačlivá, bolí ma šija a mám neskutočne nafúknuté brucho. 6 . júla som si robila dva testy ale boli negatívne, môžem byť tehotná aj napriek negatívnym testom? Nevoľnosti nemám vôbec. Ďakujem za každý názor.

shilla23
9. júl 2018

@bibaku jaaaaj moja to je normalne to ma kazda zena co rodi prvy krat .. uz sa daju aj epiduralky dat a ine srandy ale ked to prezili vsetky zeny co uz maju deti prezijeme aj my 😀

bibaku
autor
9. júl 2018

@shilla23 no hadam hej 🙂 a strasne som vkuse horuca mam 37,6 teplotu v jednom kuse :/

adulienka11
9. júl 2018

S tehotenstvom bol dost problem stale mi bolo zle a musela som si pichat kazdy den injekcie do brucha bolelo to strasne tie injekcie

shilla23
9. júl 2018

@bibaku fuhaaaa to je ale dost mozno mas len nejaky vnutorny zapal a preto ti aj kramy nedosli to zvykne a z toho ta unava 😉

adulienka11
9. júl 2018

Baby prvy porod dobry druhy otrasny

shilla23
9. júl 2018

@adulienka11 ajej ty mas zle zrazanie krvy? Ja som potratila asi kvoli hematomu a tiez mame v rodine tento problem takze asi to caka aj mna

adulienka11
9. júl 2018

No epiduralku ti daju az ked si na 5 centimetrov otvorena

adulienka11
9. júl 2018

@shilla23 no neviem do teraz nezistili ze preco som potratila

bibaku
autor
9. júl 2018

@shilla23 no dnes som bola na infekcnom lebo som mala podozrenie na boreliozu ale nepotvrdila sa.. A vraj som v poriadku len jemne anemicka :/ uvidime co zajtra povedia
@adulienka11 to ma mrzí.. Všetko je individualne :/

shilla23
9. júl 2018

@bibaku no tak to je zvlastne skus si nasadit zelezo a jest viac cervene maso ..
@adulienka11 no ja som prezila tu bolest takze sa viem vcitit to z kazdej z nas vezme kus srdca ale mas uz dve deticky bud rada to je zlato najviac

adulienka11
9. júl 2018

A este cele tehotenstvo mi bolo zle na srdce mi vynechavalo srdce

adulienka11
9. júl 2018

No ani nevrav som stastna

adulienka11
9. júl 2018
bibaku
autor
9. júl 2018

@shilla23 no prave ja a hovädzie to nejako nejde dokopy :/ zrovna tento tyzden ho zacinam brat.. Vraj dlhodobo Maltofer alebo tak nejako..

adulienka11
9. júl 2018

Ak si nahodou tehotna nedavaj si ziadne tabletky ani nic radsej pockaj co ti povie dr

adulienka11
9. júl 2018

Cviklu si daj

bibaku
autor
9. júl 2018

@adulienka11 dobre 🙂 dnes si ho urcite nenasadim uvidim co povie zajtra 🙂 aledakujem velmi pekne obom za rady ❤️

shilla23
9. júl 2018

@bibaku zelezo mozes to dokonca davaju babam tehotnym .. ale ine tiez by som si nedala.. nemas zac zajtra daj vediet ako si dopadla😊😘
@adulienka11 su nadherne mozes byt hrda maminka len zdravicko zelam😊

bibaku
autor
9. júl 2018

@shilla23 dám hneď ako budem vedieť 🙂 dobrú noc želám 😊

adulienka11
9. júl 2018

Daj vediet som zvedava co ti povie ☺

adulienka11
9. júl 2018

Dobru noc😊

bibaku
autor
9. júl 2018

@adulienka11 dám 🙂 ozvem sa hned ako to pojde 🙂 dobrú noc 😊

shilla23
9. júl 2018

@bibaku ja si zajtra rano idem urobit test z prveho ranneho mocu tak tiez som zvedava no.. dobru nocku kocky

matqa411211
9. júl 2018

Ahoj tak mne tiež meškali krámy 11 dni či ako a to som že nenormálne stresovala že či nie som tehotná aj keď som nemala ako (kondom žiadna nehoda) cyklus mam pravidelný väčšinou deň dva meškajú ale predsa len mi vŕtalo hlavou lebo boli už všelijake prípady. Testy som robila taká vystresovaná stále až som si čiarky namýšľala 😪 dokonca ma pichali vaječníky špinila som na ovuláciu (čo sa mi stalo prvý krát) a špinenie môže byť aj uhniezďovanie a stále som behala na malú tak si vieš predstaviť ten strach....nikdy mi toľko nemeškali..už som rozmýšľala aj nad cystou a tak som sa premohla a šla k dr. Prezrela ma a povedala že všetko je v pohode pripravené a jednoducho sa nechce spustiť tak mi pichla vyvolávačku a hneď na 4. deň od nej prišli 🙂 takže som vlastne jún krámy vobec nemala až júl. Iba by som ťa chcel ukľudniť že aj také prípady sú a môže to byť hocičo 🙂 dokonca si myslím že to bol koncoročny stres v škole a mojím stresovaním pre krámy som to len oddiaľovala takže držím palce aby to bol len stres a nič vážne

adulienka11
10. júl 2018

@bibaku nemusis sa vobec bat bolest ta prejde ked uvidis svoje dietatko to je najkrajsi pocit na svete ☺😊😀

bibaku
autor
10. júl 2018

@matqa411211 ďakujem veľmi pekne.. Hej presne toto iste mam aj ja v jednom kuse beham na malu :(
@adulienka11 hej popisuje to tak každa zatial trpnem v čakarni od rana lebo tu je vela ludi :/

adulienka11
10. júl 2018

@bibaku este nic nevies

adulienka11
10. júl 2018

Si tam nejako dlho ☺

karinkak892016
10. júl 2018

@bibaku no čo už vieš niečo nové? Si tam dost dohoo

shilla23
10. júl 2018

@bibaku no som zvedava .. ja som si dnes robila rano ten test a stale negativny .. som z toho uz na nervy a to je 10den co meska .. ale velka nahoda je to ze do teraz mi nikdy nemeskala a akurat v mesiac ked priatel do mna dal tak meska .. ja nechapem zeny 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre