Som tehotná?

nnikitka
17. feb 2019

Ahojte babi stalo sa vám to niektorej už ?...Menštruácia mi meška už 10 dní test stále neg...Včera slabučký dúšik bol no neska ráno uz nič neviem čo si mam o tom mysleť už som zúfalá🙄

tosomja
17. feb 2019

Skus este iný.

lucka12399
17. feb 2019

skus este neskor, niekomu ukaze az na 12 den meskania napr. Ale podla mna skor tehotna nebudes a meskanie ma inu pricinu.. popripade zbehni ku dr 🙂

nnikitka
autor
17. feb 2019

@lucka12399 počkám ešte týždeň spravím test a pojdem doktorke ☹

zuzka1620
18. feb 2019

Mne dr.sama kazala,robit si test az na 15 den meskania,vtedy mi vysiel poz.😉skus este pockat🙂

nnikitka
autor
18. feb 2019

@zuzka1620 aha a tebe dovtedy tiez ukazoval neg.?😊

zuzka1620
18. feb 2019

@nnikitka ano,ukazoval neg.,bolo to,ked som cakala syna🙂Mavala som nepr.menzes a asi to bol dovod mensej koncentracie HCG. Ak by ti test nevysiel poz.a stale by si ich nedostala,urcite by som navstivila dr.😉

nnikitka
autor
18. feb 2019

@zuzka1620 takže šanca tam je 😊jasné určite pôjdem akurát som mu volala nedvíha skúsim nesķôr a ďakujem dám vedieť potom 😊

misel0806
19. feb 2019

Skús iný test ,alebo ešte počkaj,,ja som sa testovala po 8 dňovom meškaní ,,,testovala som sa poobede a krásne dve //čiarky hneď na prvý krát...držím palce,😉

nnikitka
autor
19. feb 2019

@misel0806 ďakujem si zlatá😉 mešká mi to už 12dní v piatok spravím ešte test a budúci týždeň pojdem dr😉

tekvica345
19. mar 2019

Ahojte, mala by som na Vás otázku. Včera som mala nechránený styk a MS mam dostať o 2 dní, je možné, že budem tehotná? Môže sa stať, že Hz teraz mi MS nepríde, alebo to zistím až budúci mesiac?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre