Používame cookies. Viac informácií tu. OK
lucy1990
12. nov 2011

Pokial je test negativny a mas mentruaciu, tak je velmi vysoka pravdepodobnost ze nie si tehotna.

vefi89
12. nov 2011

môže to byť aj zápal, alebo pôsobenie stresu..

uva
12. nov 2011

Ahojky, tak na 100% ti to povie iba lekár, poznám baby, ktoré mali menzes ešte 2-3mesiace a boli tehotné. Meškanie a bolesť môžu byť spôsobené všeličím - stres, nejaká zmena ...atď. Ja by som počkala a prípadne zopakovala test neskôr po menštruácii, ale ak chceš mať istotu a kľud na duši choď k lekárovi, potom je už len na tebe čo ťa viac poteší, ktorá odpoveď 😉 Držím palce.

zabka132
12. nov 2011

ak budes mat bolesti, treba ist k lekarovi, nech vyluci mimomaternicove tehu...je to dost nebezpecne...ja som mala test pozitivny az po skonceni divnej bolestivej mrchy....nechcem strasit, ale radsej to nepodcenovat.

nelicefo
12. nov 2011

nestresuj urcite si tehu neni 😉

janka_pn
12. nov 2011

sprav si este jeden test, inej znacky a ak bude negat. tak nie si, ved ak ti uz 3 tyzdne meska a bola by si, tak to test ukaze. a bolesti mavam aj ja raz silne, inokedy slabe.... 🙂 mozno to teraz inak pocitujes, lebo sa bojis... 😉 viac sa sledujes 😝 neboooj

sssimi
12. nov 2011

Ja mávam vždy vačšie bolesti ak mi menštruácia mešká ako keď príde vtedy kedy má 😉

nikcabb
14. nov 2018

Ahojte baby. Cca 2 dni pred ocakavanou menstruaciou sme mali s priatelom nechraneny styk. Ms mi uz 10 dni meska. Mavam bolesti v podbrusku ako pred menstruaciou ale nechodi. 2 testy boli negativne. Myslite ze mozem byt tehotna? K dr sa chystam buduci tyzden ak dovtedy ms nepride ale chcem vediet aka je tam sanca ze sa nam zadarilo. 🙂 dakujem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli