Som tehotná podľa vás?

tinapleskova
30. júl 2020

Ahojte ženy, idem tu na vás s malou prozbou menstruacia mi mešká ale to zvykne meškať aj bez tehotenstva,tehotná by som mala byť z čoho, ak dobre rátam bola by som v 2 týždni ak teda som, no neviem či je možné aby test ukázal tak skoro býva mi zle z ničoho nič a taktiež mám nával tepla a bolesť v podbrušku. Fotku som Vám dala do filtra aby ste to lepšie videli ja vidím len slabého ducha takze ak ho neuvidíte vôbec sa nebudem čudovať. Tehotná som už bola mám 2 ročného chlapca bola som v 6 týždni keď som na to prišla ale čiarka bola silnejšia. Ale za každú odpoved ďakujem a prosím hlúpe komenty si odpustite

adula12
30. júl 2020

nie si. ja nevidim absolutne nic.

nina004
30. júl 2020

@tinapleskova mne sa zdá ,že keď sa poriadne zahľadím,tak tam ducha vidím.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mondolina
30. júl 2020

Keď už tak 4 tt, nie 2.
Nevidím nič.

misiatko14
30. júl 2020

@tinapleskova vidim a to ja duchov vidim malokedy 🙂 skus opat o dva dni ci silnie. Drzim palce 🙂

tinapleskova
autor
30. júl 2020

@misiatko14 tiež ho vidím až keď sa poriadne zahladim test by som ani nerobila ešte ale býva mi zle a cela som taká nejaká, viem že pri malom som bola taká nesvoja keď som ešte nevedela že som tehotná

s_a
30. júl 2020

Možno ak by ste ho odfotili vo väčšej tme, tak by tam niečo bolo vidno.... 🤣

sense
30. júl 2020

Nič tam nevidiet

snowflake07
30. júl 2020

@tinapleskova
Keby si nenapisala,ze uz mas dieta,tak myslim,ze toto napisalo 16 rocne pubertalne decko,ktore si mysli,ze otehotnie aj ked na vtaka len pozrie.Ked sama vidis-nevididis nieco na teste,tak co mame vidiet my?A este v negative kde je velmi casto kanalik.Neostava nic len cakat,ani vestecka gula este neukaze.
A este ten nazov temy.😬

veronikaszabova
30. júl 2020

@tinapleskova ja nikdy ale nikdy nepochopim toto "prerabanie" fotiek. Tak bud tam ta ciarka je, alebo nie je.. netreba ju hladat za milion filtrami.
Daj real foto a hotovo.

veronikaszabova
30. júl 2020

@snowflake07 presne 👍

veronikaszabova
30. júl 2020

AUTORKA OPUSTILA MK 🤣

viikkki
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
snowflake07
30. júl 2020

@veronikaszabova
Divneeee.Ved stacilo temu vymazat 😬Asi dostala ms a nic z toho 😐

veronikaszabova
30. júl 2020

@snowflake07 autorka uz nevie zmazat temu, len admin

noami12
30. júl 2020

Nevidím nič, ak meškala menštruácia tak určite by si nebola v 2 týždni mne meskal 5 dni a bola som v 5 a testy všetky mi ukázali po 5 dňoch dve čiarky a už normálne a to som si robila aj takýto test

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre