Som tehu ?

romcik25
23. aug 2018

Ahojte chcela by som sa opýtať menštruáciu mám nepravidelnú a to je aj tento mesiac už minulú sobotu som ju mala dostať ale keďže ešte nebola tak sme s priateľom spolu spali ale do mňa sa nespravil dokonca takzvanú "kvapôčku lásky " som citila až po chvili keď som ho mala v ruke . Ale menštruácia mi ešte stále nezačala neviete čím to môže byť ?

beky1813
23. aug 2018

Nevieme

romcik25
autor
23. aug 2018

@beky1813 fakt tomu nechápem prečo či som náhodou len niekde neprechladla alebo či to nieje niečim iným..

beky1813
23. aug 2018

@romcik25 a my to mame vediet?

tuppuk
23. aug 2018

a čo tak si spraviť test??

romcik25
autor
23. aug 2018

@beky1813 nie len či mi neviete poradit čim by to mohlo byt

beky1813
23. aug 2018

@romcik25 tazko povedat

korunka1
23. aug 2018

Mama mia...cítila kvapôčku lásky
A čo chceš vlastne vedieť...prečo nemáš krámy?
Ako by si to riešila bez koňa?

regi95
23. aug 2018

@romcik25 ak máš nepravidelnú menštruáciu tak sa čoho bojíš? 🙂 príde neboj, možno stresuješ. Skoč do tesca alebo do lekárne a večer budeš kludne spať keď bude negatívny 🙂

ria133
23. aug 2018

Na test je asi ešte skoro

regi95
23. aug 2018

@ria133 máte pravdu, možno 🙂

kratucka
23. aug 2018

@romcik25 nešlo do teba nič, máš nepravidelnú menštruáciu - podľa môjho názoru sa nemáš čoho báť

miadi
23. aug 2018

Moze to byt hoci cim hormonalnou nerovnovahou tehotenstvom aj nepravidelnym cyklom. Tu odpoved nenajdeš kup si test skoč na gyndu Alebo pockaj par dni a pride menzes

elistek13
24. aug 2018

@romcik25 moze to byt sposobene vselicim, kup test a sprav ak bude negativny, zajdi za lekarom, mozu to mat za nasledok hormony, stitna zlaza, alebo hoci co ine. Ale podla mna tehu niesi, ked si si ista ze do teba nic neslo a mas nepravidelnu MS 🙂

6luca7
24. aug 2018

Ahojte, chcem sa podeliť o moju skúsenosť.
Ms mi mešká 8dni, keďže testy boli negatívne a ja netrpezliva bola som u gyn. Robila mi sono na ktorom niečo videla, ale zároveň povedala že si nieje istá že je to 50 na 50 a zobrala mi krv. Teraz čakám kým zavolá aké sú výsledky hcg. Som nedocakava. bolia má dosť bradavky a prsia a bývam dosť unavená. 🤨

sunny15
25. aug 2018

@6luca7 Ahoj,ako si dopadla?

romcik25
autor
29. aug 2018

@sunny15 ahoj menštruacia mi meška už 2hý tyzdeň ale stále sa cítim ako keby nič dokonca mám aj pocit stále že som dostala menzes ..ale vyzdy to je len biely vytok ... ale rozmyslam že pôjde tento tyžden doktoroy ...a chcela som sa opytaþ ešte či si nemyslíte že moze s tym matnieco spoločne aj to že som sa vtedy kúpala na prírodnom jazera v chladnej vode ?

6luca7
29. aug 2018

@sunny15 Bohužiaľ nakoniec po 10 dňoch prišli tie moje. ☹️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre