Používame cookies. Viac informácií tu. OK
nikuskaa92
2. nov 2019

na tej druhej foto ako keby niečo je velmi velmi slabunko

lucia851
2. nov 2019

Je tam neaky duch,skus zajtra alebo v pondelok spravit

marinecka95
2. nov 2019

@zyzy11 čosi tam je 🙂 koľko dni DPO si?

zyzy11
autor
2. nov 2019
zyzy11
autor
2. nov 2019

@lucia851 skúsim ešte zajtra a to že to nebolo ani z raného moču robené

tosomja
2. nov 2019

Ja vidim aj na prvej aj na druhej fotke 😉

zyzy11
autor
2. nov 2019

@tosomja vidím tam aj ja niečo ale niesom si istá lebo mrchu mám dostať o 5dni tak nevieme....

tosomja
2. nov 2019

@zyzy11 aj ja som tak mala, a dokonca silnejsie ciarky. 5 dni do menzesu 😉

zyzy11
autor
2. nov 2019

@tosomja a potom si si ešte robila testy??ja by som si ešte urobila asi zajtra alebo v pondelok...

marinecka95
2. nov 2019

@zyzy11 tak to už môže znamenať tehotenské čiarky 🙂 držím palce .. my už čakáme takmer rok na takýto výsledok a zatiaľ márne ... potíšku závidím 🙂

tosomja
2. nov 2019

@zyzy11 ja som mala silne ciarky, urobila som este jeden v den ocakavanej menstruacie. Ale keby som mala taky slaby, urobila by som o dva dni.

ptmt1011
2. nov 2019

Niečo sa tam črtá

bielavlcica
2. nov 2019

Ja vidim na prvej ale na druhej nist. Ale celkom nerozumiem naco aa chces tolko testovat nestaci sa otestovat neskor? Viem ze to asi nevydrzis ale skor to zistis ako kazdy den skusat robit 3 testy

modrykoniicek
3. nov 2019

Ja vidím zreteľne 🙂 //

dominisprdlik
3. nov 2019

Ahojte som tu nova a prisla som sa poradit myslite ze ked pojdem k lekarovi na 18ty alebo 19ty den od oplodnenia tak ze z krvy uz moze zistit ze ci som alebo niesom tehotna alebo to uz bude aj na sone vidiet? Ak ano kolko sa caka na vysledky z krvy mate s tym skusenosti?

meandbaby
3. nov 2019

@dominisprdlik nemusis sa ponahlat k lekarovi.Staci v 7tt na ozvi srdiecka.Ak je test pozitivny, krv nebude gynekol brat, teda u mna to tak bolo a mam 2 deti.Staci na sono v 6tt najskor na ozvi srdiecka, dovtedy 100 istotu od nich nebudes mat.

dominisprdlik
4. nov 2019

@meandbaby ja by som to potrebovala hlavne kvoli robote mat potvrdenie ja viem ze sa nemusim ponahlat mne ide len o to aby sa nic nestalo kedze mam robotu aku mam

vevericka13
5. nov 2019

@dominisprdlik ale tehotensku knizku dostanes aj tak az okolo 8tyzdna, neviem ci to vie dat lekar nejake ine potvrdenie do prace...ked este ani na sone nic nevidi, z krvy mas vysledok na druhy den, ked ti nebude chciet zobrat krv, mozes su to tak ako samoplatca, ale ci ti da na zaklade krvi potvrdenie do prace netusim...

dominisprdlik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dominisprdlik
5. nov 2019

@vevericka13 no bola som dnes u lekara a vsak nic nevidel no povedal mi zemam prist o dva dni cize na 21den od akoze otehotnenia ale ze kedze meskaju kramy 7mi den a vysli 4testy pozitivne tak by som mala byt v tom cize krv brat reku je zbytocne mi povedal

dominisprdlik
5. nov 2019

@vevericka13 potom mi povedal ze by tam uz mohlo byt nieco vidiet o tie dva dni na sone a ze ked nie tak zobere krv teda ale ze moze sa stať ze to bude aj mimomaternicove co by som nebola velmi nadsena ze ked nahodiu dostanem bolesti velke tak mam prist... No vcera sme mali s priatelom sex a dnes mam pocit ako keby mi tahalo jednu nohu neviem preco a ako keby som mala maternicu presilenu alebo co a ked zakaslem alebo zivam alebo tu nohu si natiahnem tak ma tak ako keby trochu boli tak sa celkom aj bojim bo aj ten doktor doplasil ach ale budem dufat ze to nic nieje... Ze je vsetko v pohode aj krize ma tak pobolievaju sice ale tak hadam aj to nic neznamena...

vevericka13
5. nov 2019

@dominisprdlik vsetko bude ok, mimomaternicove byva velmi velmi zriedka

dominisprdlik
5. nov 2019

@vevericka13 dakujem za podporu taka som nesvoja teraz ale tak testy pekne ukazovali kazdy den silnejsi

nofani
10. nov 2019

Žienky chcem sa opýtať či tam niečo vidieť, test robený 4 dni pred menstruaciou, 10 kovy, potom som robila ďalšie 2, a vyšli negatívne, boli 25 kove, ďakujem

modrykoniicek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
modrykoniicek
10. nov 2019

@nofani Vidím ale ešte vyskúšaj keď bude meškať.🙂 a 10tkovým.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli