Som v tom?

sofiazubajova
2. dec 2022

Dobrý deň chcela by sa spýtať či je tento test správne pozitívny? Ja som tam videla veľmi jemnú slabú čiarku bolo ju vidno len vo svetle mám aj príznaky menštruáciu my mešká mesiac 3 dní som mala bolesti aj krče pod bruchom aj pichanie som si myslela že príde menštruácia no neprišla poraďte my ďakujem

bluemoon24
2. dec 2022

Carku tam vidim. Co myslis tim, ze menstruace ti meska mesic? Jako te pred mesicem jsi mela dostat? Kdyby to tak bylo, carky by byly dve stejne silne. Ale uvidis, otestuj za 2-3dny, pokud carka bude silnejsi, je to na dobre ceste, pokud ne, tak smer gynekolog. Muze to byt i cysta.

sofiazubajova
autor
2. dec 2022

@sofiazubajova
@bluemoon24 v októbri som mala naposledy menštruáciii od vtedy neprišla mala.som.aj bolestí pod bruchom moc silné ako pri menštruáciii no neprišla

jjanulienka
2. dec 2022

Objednaj sa ku gynekologicke, nech ti zoberie krv na hcg

sofiazubajova
autor
2. dec 2022

@jjanulienka dobre ďakujem ja som sa len chcela spýtať či tá čiarka tam je vidno

tinkavvv
2. dec 2022

@sofiazubajova pri mesacnom meskani by tam boli kolajnice, aj ked by si otehotnela tesne pred terminom ms.
Objednaj sa k lekarovi.

sandyan
2. dec 2022

Podla mna si sprav digitalny test 😊
Toto su moje ciarky v pondelok, v sobotu som mala dostat.

bluemoon24
2. dec 2022

@sofiazubajova v okrobri kdy?

elis248
2. dec 2022

Mesiac ti mešká ms a na teste skoro nič nevidno, radšej choď na gynekológiu.

emma2782
2. dec 2022

Nemešká jej mesiac. Pred mesiacom mala naposledy. Niekedy v októbri.

sofiazubajova
autor
5. dec 2022

@emma2782 13 teho októbra naposledy som mala teras momentálne som v nemocnici zobrali my krv zistili že som tehotná ,😊

sofiazubajova
autor
5. dec 2022

@sandyan ďakujem a prajem krásne tehulkovanie v nemocnici my zistili že som tehotná 😊

sandyan
5. dec 2022

@sofiazubajova ahooj podobne, ja som vcera zacala mierne spinit dostala som duphaston :( hadam bude ok...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre