Špinenie a lekár tvrdí, že tehotná nie som

majdur
26. apr 2018

Ahojte, som tu uplne nova 🙂 Casto modreho konika ale citam,no tentokrat som sa rozhodla, ze sa spytam aj ja konkretne na moj pripad.. 🙂 Mávam cykly okolo 32, 35, 38 dni, psoledny som mala ale 46. S manzelom sa snazime o babatko. Ako asi vsetky sa snazite. 🙂 Hoci mam cykly rozne dlhe jedno maju vzdy spolocne. VZDY krvacam poriadne, presne 5dni. Len tento mesiac bol trosku iny. Poslednú mrchu som mala 27.3. (dnes je to 30dní). Neviem kedy som mala ovulaciu, pretoze som sa to rozhodla posledne mesiace neriesit, aby som si zbytocne nerobila stesy. 20.4. (24DC) sme sa milovali a odvtedy som zacala spinit.. najskor trosku ruzoveho, a najblizsie 3dni hnedkaste, ale IBA trosicku (1slipova vlozka by kludne na cely den stacila). Kedze som mala ale aj take zvlastne pocity v bruchu a mala som odist do zahranicia (rizikove povolanie) preistotu som skocila k lekarovi. Ten mi urobil SONO a povedal, ze tehotna URCITE NIE SOM (zda sa mi skoro ze by daco aj tak videl,aj keby som bola), krv mi nezobral - bol neprijemny a povedal, ze hoci by som tehotna bola ,tak ked mam potratit potratim, ked nemam, tak nepotratim... cudne.. a vraj je to klasicka menstruacna krv.. Avsak poznam svoje telo.. nikdy takto nekrvacam.. a najma nebolo tam ani stopy po cervenej. Dnes je odvtedy 6 dni co som zacala spinit a 2 dni co som prestala. Stale mi je zvlastne... Mam pocit, akoby mala prist mrcha ale nie az tak velmi zle, ako zvykne. Rano som si robila test. Myslite, ze mam este nadej? Samozrejme bol negat. :( Ak ano kedy sa mam skusit opatovne testnut? Dakujem vam vsetkym za kazdy jeden prispevok 🙂

rucka77
26. apr 2018

Doktor by to mal asi vedieť lepšie je ale pravda, že ak je to ešte úplne na začiatku tak nemuselo byť nič vidno. Skús ešte o pár dní ďalší test

lilyianka
26. apr 2018

@majdur test si robila skoro a u lekara si bola tiez velmi skoro, nemoze vidiet este nic...pises, ze mavas aj 38dnove cykly...urob si test o cca tyzden a uvidis

yvonlee
26. apr 2018

ja ti poviem moj pripad... tiez sme sa snazili... resp. skusali, a tiez som zacala len takto spinit asi tyzden po, sla som k lekarovi a ten mi povedal, ze tehotna isto nie som, len asi mi praskol folekul ci co, alebo budem mat silny menzes.... z prasknutého folekulu bol nas syn, ktory ma dnes 8 rockov 🙂 nechaj cas, tiez som sa testovala, a az ked meskal menzes 2 tt som zistila ze som tehul... test mi nevysiel ani mesiac po styku pozitivne, az ked meskal menzes....drzim palce.... a ako tehotna v 4 mesiaci som cestovala do USA a v pohode vsetko....drz sa

majdur
autor
26. apr 2018

dakujem vam baby za odpoved. Yvonlee znie to uzasne <3 dufam, ze sa to podari. dakujem vam za nadej 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre