Špinenie a pozitívny tehotenský test

mamkacharlotta
9. feb 2022

Ajojky žienky.. Dve dní to ráno a večer som spinila a na druhy deň som si spravila test a pozitívny... Co to znamená to špinenie?? Je to dobre alebo zle??? Ďakujem za info žienky 🙂

sejbipi
9. feb 2022

Pravdepodobne uhniezdenie

belusha
9. feb 2022

nemajte obavy.. je to v poriadku , aj ja som to tak mala

mamkacharlotta
autor
9. feb 2022

@belusha a dnes ráno robila a taka úplne slabulinko bolo vidno tu druhu čiarku.. Tiež to je v poriadku??

mamkacharlotta
autor
9. feb 2022

@sejbipi ďakujem krásne za info 🙂

selena_luna
9. feb 2022

Je to ok.vajicko sa uhniezdilo v maternici. Ciarka bude silniet. Este je malo hormonu hcg bude rast 🙂 gratulujem!

mamkacharlotta
autor
9. feb 2022

@selena_luna jeeeeejjj ďakujem krásne 😍😍😍

belusha
9. feb 2022

@mamkacharlotta skúste spraviť ešte jeden test o pár dni , alebo najlepšie navštíviť lekára , ten vám tehotenstvo potvrdí … ja som mala na teste dobre viditeľne čiarky , ale aj slabá čiaročka znamená pozitivitu

mamkacharlotta
autor
9. feb 2022

@belusha robila som si dva krát test.. Dnes po 5 dňoch zase ráno ďalší test a úplne slabá cierka ta druha... Bola som v pondelok u gynekológa.. Vzal mi krv... Ze malé čísla.. Ze mam prísť na druhý týždeň ešte raz na krv.. Ta neviem co sa deje...

belusha
9. feb 2022

@mamkacharlotta sono vám nerobil ? V ktorom týždni by ste tak asi mohla byť ?

mamkacharlotta
autor
9. feb 2022

@belusha robil ale len ten vak bolo vidno.. Nič viac

selena_luna
9. feb 2022

@mamkacharlotta a kolko dni to je od ms a od ovulacie? A ake boli cisla hcg? Lebo v takom pripade ak su testy pozitivne uz dlhsie a teraz si mala spinenie tak to asi nebude uhniezdenie. Testy totiz zacinaju byt pozitivne od uhniezdenia ( aby hcg stoplo menstruaciu) moze ist zial o biochemucke tehotenstvo ze sa vajicko neuchytilo nakoniec, to sa stava zial casto. Ale taktiez to nemusi nic znamenat, a tehotenstvo.bude prosperovat...

selena_luna
9. feb 2022

@mamkacharlotta ked uz videl vak tak spinenie nebol signal uhniezdenia.

ailiba
9. feb 2022

@mamkacharlotta test by mal silnie aspoň obden, keď je po 5 dňoch stále rovnako slabá čiarka, tak to nie je veľmi dobre... Hodnota hcg napovie viac. Držím palce, aby to bolo len skorym tehotenstvom.

mamkacharlotta
autor
10. feb 2022

@selena_luna prvé bolo špinenie tak pozitívne dve testy.. Včera ráno robila kde bola ta druha palička uplne slabulinka... Hcg neviem koľko bolo... Nevravela mi sestrička číslo

selena_luna
10. feb 2022

@mamkacharlotta a kolky ty predpoklada dr? Teda kedy bola ovu ci ms?

mamkacharlotta
autor
10. feb 2022

@selena_luna nehivitilami číslo len zesm prísť na druhý týždeň ešte raz ba krv... Brala som hormóny na ovuláciu... Posteklenie vaječníkov

selena_luna
10. feb 2022

@mamkacharlotta tt si virs predsa vypocitat aj ty. Ak mas pravidelnu ms tak je si v tolkom tt kedy bola posledna. Napr. Ja som mala na zaciatku mesiace, ovu na 14 den mesiaca, spinenie a pozitivny test na 28. Teda prisla som na svoje tehotenstvo na 3 tyzden a 6 den od ms , od oplodnenia boli 2 tyzdne.
Ak si napr 8 tt a vidi len vak to nie je dobre. Ak si 5 tt a vidi vak je to este v norme...
Ale je uplne irelevantne teraz uz co sa dialo pred navstevou lekara kolko pozitivnych testov a spinenie. Proste si uz u dr, sleduje ta a uvidite co sa stane.

mamkacharlotta
autor
10. feb 2022

@selena_luna ďakujem krásne.. Noo keď počítam tak 7.tyzden ale nezdá.. Ale podľa mojich vypoctov to bude len 4.,5.tyzden no uvidíme.. Tak som sledovaná pod Dr. Tak verím ze bude všetko v poriadku 🤗

antoniojana
9. feb 2024

Ahojte ženi mala som 1ďeň krvácanie 6.1a,7.1už nič a 9.1zase prišlo len špiňene čo to znamená ??

selena_luna
10. feb 2024

@antoniojana skus si urobit test najprv. Moze to byt hocico. Aj uhniezdenie, aj nejaky hormonalny problem, stres...

mamkacharlotta
autor
11. feb 2024

@selena_luna už mám ročného chlapa 😍😍😍

selena_luna
11. feb 2024

@mamkacharlotta ahoj gratulujem 💗 to sa tesim!
ja som odpovedala teraz antoniojane

mamkacharlotta
autor
11. feb 2024

@selena_luna jaaajj prepáč 😳😳😳

antoniojana
12. feb 2024

@selena_luna ahoj spravila som tes raného moču a višel pozitívni a o dva dni som spravila po obeďe prišel pozitívni čo to može byť ?

antoniojana
12. feb 2024

Pridávam fotki čo si otm mislite mala som len jeden ďeň meštruaciu a testi sú také?

selena_luna
12. feb 2024

@antoniojana tak to krvacanie nebola menstruacia ale uhniezdenie vajicka, pozitivne testy ukazuju na tehotenstvo.

antoniojana
12. feb 2024

@selena_luna dúfam že to je tehotenstvo veľmi tomu neverím ale už som objednaná u lekára 19.2.tam sa dozviem viac ale ďakujem za otpoveť

antoniojana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
antoniojana
3. mar 2024

@selena_luna ahoj bola som u lekára 19.2a povedal že na ultrazvuku neje ešte nič vidno tak mi predpísal dubaston môže te mi poraťiť či sa tehotenstve užívaju teto ľieki ??

selena_luna
4. mar 2024

@antoniojana ano, aj ja som brala duphaston v 2 tehorenstvach na udrzanie plodu. Je to umely progesteron. Moze pomoct. Netreba sa bat, lekar vie co robi.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre