Špinenie a pozitívny test

28. máj 2022

Ahojte 4ty deň mám pozitívny test, zajtra mám termín očakávanej MS a dnes som mala slabé jednorazové hnedé spinenie. Vie mi niekto vysvetlit, čo sprevádza tento jav a či je to OK?🙂

sella38
28. máj 2022

Toto ti nikto nepovie. Moze a nemusi to byt ok, ostava len cakat.

lienkazuzu
28. máj 2022

V case ocakavanej ms moze zena slabunko spinit/krvacat aj v tehotenstve. Ak to nie je silna cervena krv,ktoru sprevadzaju krce/bolesti,malo by to byt v poriadku. Test ti pekne silnie,hlavne klud a ak sa budes citit dobre,staci o 2 tyzdne ku gyn 🙂

ibajaanikiny
28. máj 2022

Ja som spinila,aj krvacala,trvalo to hadam aj dva tyzdne,lekar mi dal ascorutin a povedal,ze to moze byt aj naznak MS,ale nie je to klasicka MS,moze to byt aj zvacsujucou sa maternicou,kedy “praskaju” cievky,moze to byt potrat…ale tu netreba mysliet hned negativne,ma to mnoho zien a taky “vytok” sa este moze objavit. Zavolaj gynde,mozno ta prezrie hned…

cimage
28. máj 2022

Ja som tak mala pri vsetkych 3 tehotenstvach a mne dr hovorila, ze to je uhniezdenie vajicka. Vsetko bolo ok.

gertys
29. máj 2022

Je to preto, ze mala nastupit ms a telo si to pamata. Mna hrozne po vynechani ms boleli vajecniky. Lebo telo este mevie ze je tehotne a pamata si co robi kazdy mesiac tak to skusa aj teraz. Tak polopatisticky

ankare
29. máj 2022

Držím palce!

autor
29. máj 2022

Ďakujem vsetkyyym, bol to iba včera taký jednorazový výtok (snáď 2 kvapky) odvtedy nic 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre