Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Špinenie a tlaky v prsníku. Som tehotná?

zuzu_79
22. apr 2014

Ahojte kočky, doteraz som mala menzes pravidelne a asi 6 až 8 dní a teraz mám len špinenie, tlaky v prsníku a bolesti v podbrušku,
užívam inofolic, može to byt po 8 rokoch radostná novina? Po akej dobe mi to ukáže test? A mám si ho vlastne urobit?
Alebo to bude planý poplach?
Dakujem za komenty :-P

diverso
22. apr 2014

Ahoj mavala si spinenie pred ms ? V den ocakavanej ms som mala slbucke hnede spinenie s kvapkou krvi..myslela som ze sa mi a druhy den rozbehne ms ale nestalo sa tak.spinenie prestalo a nakoniec som bola tehu.

hrosikjanka
22. apr 2014

Ja som to mala rovnake priznaky tehu ako ty asi po 5 dnoch od oplodnenia. Test mi ukazal ze som tehu tak som letela na ultrazvuk a mala este nebola ani v maternici. No ja som sa nedala a o tri dni som zasa naklusala a dnes sa tesim zo zdravej bambulky. Drzim prsty nech to aj Vam vyjde.

amonda
23. apr 2014

ak som spravne pochopila,tak uz mas termin ms za sebou,tak smelo testuj, uz sa ti tam cosi ukaze 🙂 ak to tam bude,tak moc blahozelam 🙂

mima207
28. apr 2014

ja mam podobny pripad s priatelom sa snazime o babenko a uz 24teho som mala dostat.....zatial sa nedostavili vcera mierne spinenie a dnes tiez ale len taky hlien s kvapkou ....alebo skor naznakom krvy.........take nieco som nikdy nemala mozem byt uz tehotna???

Tu začni písať odpoveď...

Odošli