Špinenie kvôli vysadeniu HAK?

dominika31071
24. nov 2018

Brala som HAK asi 3 roky, tento mesiac som už vysadila. Minulý týždeň v piatok mi skončila ms, v nedeľu sme mali nechránený styk a tak isto aj vo štvrtok kedy som už podla všetkého mala plodné dní. Bolia ma vaječníky a včera som mala špinenie. Myslíte, že to špinenie môže byť kvôli vysadeniu HAK alebo? 🤭

hettinka
24. nov 2018

@dominika31071 pravdepodobne istý čas potrvá, kým sa tvoje telo prestaví na prirodzenú hladinu hormónov, ustáli sa cyklus a všetko sa vráti do normálu. A ten čas je u každej ženy rôzny, ja by som sa hned po vysadení HAK nesnažila otehotnieť, ale nechala "vyčistiť" si telo od toho svinstva.
Sú ženy, ktoré otehotnia aj hned po vysadení, ale neskúšala by som to ja osobne.

dominika31071
autor
24. nov 2018

@hettinka neviem co to môže byť, mam známu ktorá otehotnela hneď po vysadení. Do ms mam ešte 17dni uvidíme..

vierocka888
24. nov 2018

@dominika31071 mne povedal lekar ze tesne po vysadeni je najvyssia sanca na otehotnenie 🙂
Krvacanie moze byt aj hniezdenie aj prichadzajuca MS. Tazko povedat,treba jedine pockat ;)

dominika31071
autor
24. nov 2018

@vierocka888 ms mam mat až za 17 dní.. 😔

whatever1
24. nov 2018

@dominika31071 ak si mala vo stvrtok ovulaciu a dalsi den spinila tak to nebude uhniezdovanie, to oplodnene vajicko by este par dni putovalo vajcovodom, nie je to jednodnovy proces. To skor vyzera na ovulacne krvacanie. Po vysadeni HAK su zmeny v cyklu normalne. Inak potom je tu este moznost ze si mala ovulaciu v nedelu, potom by to uhniezdovanie bolo realnejsie. Ja som tiez otehotnela cca 2-3dni po ms..

dominika31071
autor
24. nov 2018

@whatever1 neviem co si mam o tom myslieť podľa všetkého by mi plodné dní mali začať vo štvrtok. Neviem ako to je teraz keď som vysadila HAK.. Pri ovulacii som nikdy nemala takéto špinenie

dominika31071
autor
13. dec 2018

Baby takže MS neprišla, bolesti v podbrušku a prsiach zostala. Včera som si robila test ale je negat. Nemáte skúsenosť?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre