Špinenie na 4. deň menštruačného cyklu

precudziedeti
5. jún 2013

myslíte si, že to môže byť uhniezďovanie?

alchemilkazltozelena
6. jún 2013

@precudziedeti tak toto uz je mooooc 😀 a este nie je ani piatok 😀 no nic moja, logika nepusti, snad sa v tom nestratis - asi ze ked je to stvrty den MS (ten mam inac dnes aj ja - zeby uhniezdovanie? 😀 😀 😀 😀 ) tak asi ze je to MS a nie uhniezdovanie, je to menstruacia...klasicka, ... sama si to pomenovala stvrtym menstruacnym dnom, cize stvrty den mas MS, ziadne uhniezdovanie, mas MS

precudziedeti
autor
6. jún 2013

@alchemilkazltozelena Sorryyyyyyyyyyyyyyyyy, zle som to napísala,
mám to tak, že MC skončila v pondelok a špinenie začalo v piatok, 4 dni PO MC

alchemilkazltozelena
6. jún 2013

@precudziedeti ja som mala to iste, spinila som skoro tri tyzdne po ms a az potom som sa odhodlala ist k lekarke, a zistila mi ze mam polyp, ten sposoboval spinenie, polyp s nasledujucou ms chvalabohu odisiel 😔

lussy461
6. jún 2013

Je malo pravdepodobne, ze 4 dni po MS je uhniezdovanie! Moze to byt, ale pravdepodobnost je minimalna! Mne to vysvetloval vsetko lekar...plodne dni mas (ale nie kazda!!!) 14-16 dni po MS a uhniezdovanie cca 5 dni po oplodneni! Takze ak bola MS normalna a teraz zacalo spinenie tak by som skusila ist za lekarom, moze to byt aj neaka infekcia, alebo treba skusit test! Drzim palce aby to dopadlo ako chces!

precudziedeti
autor
6. jún 2013

@alchemilkazltozelena vdaka, asi fakt budem musieť ísť k lekárke. Pozastavila som sa nad tým, nakoľko za celý svoj život som sa s takýmto nestretla, a MC mám pravidelný. Trocha ma to vyľakalo, že či nejaká porucha, alebo prechod. Ak by som bola tehotná, bola by som šťastná

precudziedeti
autor
6. jún 2013

@lussy461 dakujem si milá, ak by to bolo tehu, som šťastná. ja som sa len vyľakala, aby to nebol prechod alebo niečo Vážne, nakoľko som nič podobné nezažila. Inak pri dcére som mala MC do 3 mes.

alchemilkazltozelena
6. jún 2013

@precudziedeti tak chytro k dr., a daj potom vediet... sorry za moj prvy prispevok, ale myslela som ze si zas niekto robi srandu 😉

lussy461
6. jún 2013

Tak drzim palceky 🙂 aby sa zadarilo...ja som mala tiez take spinenie po MS a vtedy som mala zapal v moci a mesiac po tom som bola tehu 🙂

lussy461
6. jún 2013

@precudziedeti ja by som navstivila dr. A potom daj vediet! Drzim palce

precudziedeti
autor
6. jún 2013

@lussy461 Aj nad zápalom som rozmýšľala, len som si myslela, že by ma hádam pálilo alebo svrbelo, no nič taakého sa nedeje. Uvidím, budúci týždeň teda pôjdem k lekárke

precudziedeti
autor
6. jún 2013

@lussy461 samoška, dám vedieť a ďakujem za názor

lussy461
6. jún 2013

@precudziedeti no praveze aj mne to bolo vtedy cudne, lebo som nemala ani svrbenie ani palenie tak som myslela, ze som tehu 🙂 vtedy mi lekarka spravila aj cyto, ma vylakala, povedala, ze to moze byt aj rakovina alebo mimomaternicove tehu nakoniec len zapal! A mediac na to tehotenstvo 🙂 cakame potom na info ako si dopadla🙂

precudziedeti
autor
6. jún 2013

@lussy461 vdaka, dám vedieť, budem nedočkavá do budúceho týždňa ?-D

lussy461
6. jún 2013

@precudziedeti tak to verim 🙂 aj ja by som bola, mne v pondelok gyndos potvrfil, ze nam bije srdiecko, vcera som bola u ineho a ten nevidrl skoro nic na sone vraj pre to ze ma stary stroj, tak dufam,v stredu budem aj ja mudrejsia...

precudziedeti
autor
6. jún 2013

A test čo hovorí? je pravda, že niektorý majú predpotopné prístroje, Nezúfaj a keď máš aj iné príznaky, myslím, že to bude ok 😀

lussy461
7. jún 2013

Test mam pozitivny a aj mi potvrdil tehotenstvo s bijucim srdieckom jeden lekar a druhy ktory ma stroj minimalne 100rocny videl len vacok, a dnes idem na pohotovost uz kvoly nadmernemu vracaniu, dostanem infuzky asi...dufam,ze bude vsetko ok
@precudziedeti

precudziedeti
autor
8. jún 2013

Dúfam, že to bude všetko ok, držím palčeky, nech ta nevolnosti prejdu rýchlo. Moja sesternica tiež chudla, bola aj v nemocnici, no potom sa to ustálilo a priberala normál v pohode. Neboj, budem na Teba myslieř a všetko bude ok 😀