Špinenie na gaťkách. Môžem byť tehotná?

aisha1011
9. júl 2009

babulky...chcela by som sa opytat ktora ma so spinenim skusenost...uz od vcera mam na gatkach take hnede spiennei..vcera to bol taky hendy vytok...taky slabo hnedy..no dnes uz spinenie...mozem byt tehotna..alebo to je len znak ze pride mrcha???🙂

nikolamltl
29. jan 2017

Ja viem moja 🙂 hlúposť z mojej strany 🙂 zajtra ráno. Skočím k DR
A dám vedieť 🙂

nadusa1113
31. jan 2017

@nikolamltl takto isto som to aj ja mala a potom mi to nedalo a o tyzden som si spravila testy a bum bac // 😀😀 dneska u lekara a ten to potvrdil 😀😀

marrycvengrosova
29. jún 2021

@aisha1011 dobrý deň pred 6 dňami som si robila tehotenský test dva dni na to opäť obydva mi vyšli pozitívne.. včera som bola u mojej doktorky nechcela mi brat krv že podľa testu čakám bábo na 100% dnes ráno som sa zobudila a mala som na nohaviciach trochu krvi spinim od rána a vôbec to není silné ako menštruácia len tam po troške pod bruškom mám takú divnu bolesť neviem to ani opísať volala som doktorke a že ak sa ti nezlepší zajtra mám prísť ... Ale prišla som si po radu mám strašný strach že potratim ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre