Špinenie ružovej farby. Môže ísť o tehotenstvo?

zuzankaza
26. máj 2012

Potrebovala by som poradiť. 8.5 som mala mrchu cyklus mám 28-29 dni nakolko sme sa snazili clovek dufa uz aj v zazraky...dnes rano sa mi objavilo slabe spinenie ruzovej farby aj to len raz ked som sa utrela po wc nikdy som take nic nemala...neviete mi poradit co by to mohlo byt? a kedy by som si co najskor mohlaurobit tehu test? velmi vam dakujem za odpovede

janulap
26. máj 2012

aj keby si si test urobila teraz,este by ti pravdepodobne neukazal nic.Klud,pockaj,ci pride,alebo nepride ms.Ak nepride tak sa potom o den,dva testni.Drzim palce 😉

andrejta
26. máj 2012

ahoj, test si môžeš urobiť aj hneď 😉 , ale na tvojom mieste by som si ho urobila až keď ti bude meškať menštruácia - aby si si ušetrila prípadné sklamanie 🙄

ivnik
26. máj 2012

ja som si spravila tehu test až po 2 týždňoch meškania a to mi už hneď ukázalo // z poobedneho moču 😉 Ešte počkaj určite,lebo HCG ukáže trošku neskor 😉

petraxy6
26. máj 2012

@zuzankaza a lekára máš na čo? on ti zodpovie všetky otázky. a daj si tu na MK do vyhľadávača takúto otázkz akú si položila a nájdeš neskutočné množstvo diskusií, tak sa zapoj a dozvieš sa 😝

slavinka9
26. máj 2012

ahoj. ja som mala to ruzove spinenie uplne cele tehotenstvo, dokonca ani doki neprisiel nato preco vlastne. vsetko bolo v poriadku.zacalo mi asi v 3 tyzdni tehotenstva. ale to vies kazda sme ina.... 😉 musis pockat na test.... 🙂 drzim palce

nibiru
26. máj 2012

ahoj pravdepodobne pojde o uhniezdenie test si sprav cca o 3dni podla mojho lekara je až vtedy hcg dostatocne vysoke na to aby ho zachytil najcitlivejsi test.ja som mala pri 28-29novom cykluse 24den 10min. čista krv potom nic a o 3 dni slabulinku druhu čiaročku na 5den meškania tmave obe dve 😉 snažime sa o druhe popravde netušim či sa to može opakovat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre