• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Styk 3 dni pred ovuláciou. Môžem byť tehotná?

1. apríla 2016 
Ahojte. Chcela by som sa spýtať, či máte niektorá skúsenosť, že k styku došlo 3 a viac dní pred ovuláciou a otehotneli ste? A aké pohlavie?
10. jún 2007 o 15:35  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
No toto by ma tiež zaujímalo. Dnes mi podľa BT klesla teplota, som 12DC, tak zajtra by mohlo dojsť k ovulke a neviem, či šetriť spermijky do zajtra alebo ich použiť už dnes... :sweat_smile:
10. jún 2007 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcem sa opytat mozno to vyznie smiesne ale ako sa pocitaju plodne dni viem ze je to asi 15 den po menzese alebo dako tak neviete mi poradit :wink:
10. jún 2007 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fíha, tak to je ťažké povedať...u každého to je indi-vindi. Ak má žena 28- dňový cyklus, väčšinou je ovulácia okolo 14. dňa cyklu, ale počula som aj o babách, ktoré mali ovulku posunutú alebo ju mali počas menzesu... :sweat_smile:
10. jún 2007 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Uplne najlepšia metóda je meranie bazálnej teploty. Ja to praktizujem a vychádza mi to presne - a cítim ešte aj bolesť v podbrušku.
10. jún 2007 o 16:15  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aviril asi blba otazka a to sa ako robi :confused:
10. jún 2007 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Yonanevi, pozri sa sem: www.merenibt.xf.cz
10. jún 2007 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aviril, ty chceš ešte tretie dieťatko? No, neviem ti odpovedať na otázku, my sme snažilkovali aj v deň pravdepodobnej ovulácie aj po, a narodilo sa nám dievčatko. Teraz by som rada aj chlapca, preto som sa pýtala to vyššie, ale asi to bude najlepšie nechať na prírodu... :confounded:
10. jún 2007 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lepšie povedané, chcem DIEVČATKO. Pri najmenšom si manžel šetril spermijky a robili sme to v ďen ovu. Chlapec doplával rýchlejšie k vajíčku. Ale teraz by som chcela dievčatko.
10. jún 2007 o 16:32  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik fabiana idem si to pozriet :grinning:
10. jún 2007 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tušila som, že by si chcela dievčatko... Ale fakt neviem, ako oklamať prírodu...
10. jún 2007 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak to pomôže, my sme sa milovali každý deň, takže je pravdepodobnosť, že tam tie "ženské" spermie pekne počkali, kým vajíčko dozrie... u nás to bude dievčatko :wink:
10. jún 2007 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj, aviril, vy by ste mohli skúsiť sa milovať deň pred a po ovulácii, možno by to dievčatko vyšlo... je to len hypotéza, ale má to logiku. A my pre zmenu skúsime spermijky ušetriť na zajtra... :wink:
10. jún 2007 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ale to by zas chlapské spermie predbehli ženské a vajíčko by už bolo pripravené.
Mňa by aj zaujímalo, či sa niektorej stalo, že otehotnela aj 3 dni pred ovu - či dovtedy spermie prežili.
10. jún 2007 o 17:02  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Avi, ja som otehotnela asi po ovulke, myslím, že skôr nie... Vraj sa spermijky dožijú aj 72 hodín, ale ja som niekde čítala, že mužské sú rýchlejšie a prídu k vajíčku skôr, ak tam dorazia samozrejme a že ženské sú ťažšie a k vajíčku sa dostanú neskôr...
Myslíš, že moja teória s deň pred a deň po nevyjde? xi xi
10. jún 2007 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
To si nedovolím tvrdiť, len sa obávam, že zas by to bol chlap.
10. jún 2007 o 17:25  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Avi, v pohode. Snažila som sa pomôcť...škoda, že na to nie je nejaká zaručená metóda. Želám ti, aby sa ti podarilo dievčatko :wink:
10. jún 2007 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Díky fabiana, cením si to. Nuž aj ja si to želám.
10. jún 2007 o 17:39  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To keď sme sa milovali po Ovulke, tak budem mať dievčatko? :astonished:
10. jún 2007 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja si to myslím skôr opačne. Ale to sú len dohady.
10. jún 2007 o 17:53  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je dokazene ze ked sa milujete pre ovulku tak spermie/dievcenske/sa dostanu k vajicku neskor a je vacsia pravdepodobnost ze to bude baba lebo muzske su ryxlejsie a aj ryxlejsie odumru..takze ked sa budete milovat v den ovulky dostanu sa tam ryxlejsie muzske..
ja som sa milovala pred ovulku a pravdepodobne som ostala aj potom teho lebo potom sme sa milovali asi az o 5-6dni :wink:
10. jún 2007 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...takže ak sme splodili drobca po ovulke tak je väčšia pravdepodobnosť, že to bude chalan?
10. jún 2007 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hudenecka, a kolko dni pred ovu? Nepamätáš sa? Lebo my sme sa 3 dni pred - teraz neviem, či som alebo nie, ale dosť ma to zaujíma. Ešte som len 20. deň cyklu.
10. jún 2007 o 18:40  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aviril no vies to sa nemusi aj hned podarit..zalezi aj od kvaliti spermii..ale spermie dokazu prezit 72hodin v tebe..takze skus dnes zajtra a potom by som pockala az dokonca mesiaca ze ci som alebo nie..
10. jún 2007 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aviril, ťažko povedať.mám dve dcéry.s prvou som otehotnela po ovulácii a s druhou pred. viem to naisto, lebo som si tiež sledovala plodné dni, a keď sa nedarilo, tak som si povedala, že to nechám na náhodu a bolo.ináč mala som presne 28 dňový cyklus. keby som sa spoliehala na to, že ovuláciu mám okolo 14 dňa, tak neviem.u každého je to individuálne. :slight_smile:
10. jún 2007 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: ja cakam druhe dievcatko a obe sme pocali presne na ovu ( o tom sme sa aviril uz bavili inde )...nevieem teda, lebo tretie raz musi byt chlapcek a teda neviem, ako nanho..ale zacnem skusat, len ak budem vediet na 100 %, ze to bude chalan, takze mozno aj nikdy :grinning:
10. jún 2007 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak jak hovori vesi pokial nevies kedy mas ovulku tak to nema vyznam..ja mam napriklad 30dnovy cyklus a ovulku som mavala az tak na 20den
10. jún 2007 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
...zabite ma..ale pohlavie dietata urcuje otec :wink:
10. jún 2007 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ja na 14 ty ako hodinky...
10. jún 2007 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Expertka, veď my netvrdíme, že za pohlavie dieťaťa sú zodpovedné ženy, neboj, nezostali sme v stredoveku...ťakže ťa nemôžeme ani "zabiť"... My sa len rozprávame o tom, či je možné ovplyvniť pohlavie dieťaťa tým, že dieťa sa počne pred alebo po ovulácii... :wink: Niektorým na tom záleží... viem si predstaviť Aviril, že po 2 chlapcoch túži po dievčatku...je to normálne. :wink:
10. jún 2007 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..fabiana....ved ja len tak..."pre istotu"...aby pismenka nestali :grinning:
10. jún 2007 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok