Sú rozšírené očné zrenice príznakom tehotenstva?

wilagrande
7. dec 2011

je pravda ze zena ked otehotnie tak jeden s priznakov su rozsirene ocne zrenice???citala som to v jednom casopise 🙂
mam pocit ze som tehotna ale pri prvych dvoch detoch mi hned navreli zilky na prsiach a aj mi stmavly ale teraz mam prsia len citlive dvorce tmave ale niesu vobec tak neviem namiesto menstruacie mam len ruzovy hlien ...len tie prsia neviem neviem

latvia
7. dec 2011

@wilagrande a zrenice mas ake? 😀

wilagrande
autor
7. dec 2011

no neviem ci mam tmavsi byt ale su väcsie 😀

lucka1987
7. dec 2011

nemyslim si ze tehotenstvo sa da spoznat podla oci 😅 teda, na mne to videli ostatny ze som tehu uz ked som bola v 5 tt 😕 vraj som vyzerala inak.... ale to bolo asi tym ze som mala nejake stiastie v ociach.... rozsirene ocne zrenice mozu napovedat akurat tak nejaku chorobu napriklad, alebo branie drog 😕 pripadne ked je clovek v strese, tiez ma zrenicky rozsirene, alebo ked sa boji....
myslim ze skor sa treba zamerat na meskajucu MS ... a pozitvny tehu test... potom je to uz kombinacia, ktora spolahlivo urci ci si alebo niesi tehulka 😉

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cicimon
7. dec 2011

tak ja som dnes dostala zapal spojiviek, to asi nebude priznak tehu? 🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre