Sú tieto tehotenské testy pozitívne?

nona288
15. okt 2018

Je tam druha ciarka? test bol robeny vecer v den meskajucej ms

nona288
autor
16. okt 2018

ked to dam do filtra tak ich vydno 😊

nona288
autor
17. okt 2018

tak ja neviem co ai mysliet :/ spodny je z dnesneho rana vsetko su taketo slabe dusiky.. moze to byt ze by som mala ovu neskor alebo zeby bolo tolko testov chybnych?, :/

hennyinnsbruck
17. okt 2018

@nona288 podla mna Chybne testy - resp kanale... Malo by to silniet keby to bolo tehotenstvo. Vyskusaj za 2 dni a ked nebude silnejsi tak nic...... 😔

magic08
17. okt 2018

@nona288 ak si robila test hned po sebe , tak ta ciarka nie vzdy musi byt viditelny rozdiel... skusila by som inu značku testu, prip. pockala 2 dni a urobila test tej istej značky.. urcite to bude viediet. podla mna to nie je duch. no tazko z foto rozoznam

nona288
autor
17. okt 2018

@hennyinnsbruck myslis ze by boli chybne? spravila som vcera jeden do cistej vody ci to ukaze kanalik a ten je biely jak sneh :/ ziaden naznak kanalika a tieto tri ano :(
@magic08 robila som prvy pred dvoma dnami vecer druhy vcera okolo obeda a treti dnes rano :(

hennyinnsbruck
17. okt 2018

@nona288 oh ja neviem ale silniet by mali....🤔 Dufam sa mylim dalsi bude ozaj s peknou //

nona288
autor
17. okt 2018

@hennyinnsbruck uz neviem ani ja co si mam o tom mysliet :( snad pockam najlepsie do pondelka dufam ze vydrzim 😊 a uvidim co ked nie tak pojdem za dr.

hennyinnsbruck
17. okt 2018

@nona288 aspon do piatok - soboty vydrz

anielicek009
17. okt 2018

Ked si to robila v tom negative tak tam to bolo trosku vidiet

nona288
autor
18. okt 2018

ja mam pocit ze vobec nesilneju stale su rovnake aj ked tu z dnesneho rana bolo tien vydno uz za mokra kdesto pri tych ostatnych nie :/

nona288
autor
18. okt 2018
laura1989
19. okt 2018

@nona288 podľa mna sú všetky negatívne 😔

nona288
autor
19. okt 2018

@laura1989 zeby to bolo vsetko len kanaliky :( uvidim buduci tyzden spravim este jeden ak bude rovnaky tak budem musirt ist za dr.

laura1989
19. okt 2018

@nona288 prajem ti všetko dobre ja tie stresy poznám 😔

nataly00
25. okt 2018

Čo si myslíte baby na prvom teste lebo ja nič nevidim

lus2909
25. okt 2018

@nona288 z vody ti pasik nevyjde😂😂😂😂😂😂lebo neobsahuje tehotensky hormon hcg😂😂😂😂😂ach jaaaj🙈🙈

seva22
25. okt 2018

@nona288 ako to nakoniec dopadlo? Inak tie "tycinkove testy" neodporucam,kup si normalny kazetovy,ja som si v den ocakavanej menstru vecer urobila kazetovy test a ukazalo mi slabsiu ale jasnu druhu ciarku...potom som este len tak zo zvedavosti skusala 3dni po sebe kazde rano ci nebude silnejsia (muz mi kupil tie tycinkove a chcela som ich minut🙂, ale boli paradoxne este slabsie...a to by mala logicky ta ciarka silniet...tolko moja skusenost

majka2211993
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majka2211993
25. okt 2018

@nona288 aky filter na foto si pouzila dakujem

nona288
autor
28. okt 2018

@lus2909 ja som necakala tehotensky pasik z vody ja som to robila ako test toho druhu testu ;) islo o tie kanaliky nie o to ci mi z vody vyde ruzova ciarka ani som. ju tam nehladala

@seva22 ms dorazila s tyzdenym meskanim :(

nona288
autor
28. okt 2018

@majka2211993 dala som to do negativu

seva22
29. okt 2018

@nona288 to je mi luto,poznam to,tiez som si ich zopar urobila ale nikdy som ziadnych duchov nemala,bud nebolo nic vidiet a ked uz som bola v "tom",ukazal mi to hned,hoci som si test robila podvecer...paradoxne sme otehotneli ked sme si hovorili ze uz sa par mesiacov nebudeme snazit lebo sme mali zaplatenu dost "narocnu" svadobnu cestu letecky, na ktoru sme sa strasne tesili...prestan to riesit,uvidis,ze sa to podari

kristina410
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barbor120
3. feb 2020

Ahojte,vcera som si robila tehu test. Nesom si ista ci tam je vidiet ducha. Prosim vas nazor Dakujem.

ruzenahelena123
30. apr 2020

Ahoj baby moja kamaratka len hcela bi sa optat ze ci je pozitívny test lebo ja som jej to hovorila ze je negatívny test ale mi nevery tak jej vi povezde ze mam pravdu alebo sa.milim

kurtik83
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dindanka
5. júl 2020

Žienky, ahojte, mám už dve detičky 7r a 19m., aktuálne sa chránim danou (vnutromaternicove teliesko) keďže nemôžem žiadnu hormonálnu antikoncepciu. Danu som mala už medzi detičkami avšak som sa "cítila ináč", sadlo mi to lepšie. (druhé babo plánované, Dana išla von) teraz mam od začiatku roka danu , avšak od začiatku sa mi niečo nezdá, neviem ci nie zle zavedená 🤷‍♂️ no k veci.. Poslednú menštruáciu som mala strašne slabú (vždy mávam strašne silnú, bolestivu) nechutilo mi ani jest, vysoký cukor 8,schudla som 4 kg... Môže byť menštruácia slabá aj koli vyššie spomínaným zdravotným okolnostiam?... Preistotu som si dnes robila test, nie ráno, ale podvečer (pol hodinu pred testom som cikala, o pol hodinu zas 😃a odvtedy mi stále vŕta v hlave ten test.. Bábätko aktuálne nechceme, avšak na potrat by som samozrejme nešla a nechala si babo...

dindanka
5. júl 2020
tatiana1329
5. júl 2020

@dindanka no ja neviem ci neni zly test ale ak neni, tak zo vsetkych tych "duchov" na testoch ktore su tu odfotene je ten tvoj teda riadny... Mozno sa mylim, skusila by som tie kazetove alebo najlepsie clearblue (ci ako sa to pise)...

dindanka
5. júl 2020

@tatiana1329 určite skusim, mňa skôr a hlavne zaujímalo ci ms môžu obmedziť zdravotné problémy (teda samozrejme zaujíma ma aj ci niesom naozaj tehotná) ale skôr predpokladám tie zdravotné problémy resp nechuť do jedla a iné...

Verím ze to je pokazený test ale som rada ze to niekto vidí somnou... Skúsim o týždeň nemám sa kam ponáhľať s tým.. Ďakujem 😊

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre