Sú to už 3 týždne od styku. Môžem byť tehotná?

liv_94
8. nov 2018

Ahojte dnes som presne 3 týždne od styku... Neviem koľko som DPO ani DC tým ze kojím a po pôrode som ešte ms nedostala. Jedine co viem je ze 18.10 sme mali s mužom sex. Červený test je dnešný tie hore 2 sú robené asi 3-4 dní dozadu. Myslíte že je ešte šanca?

liv_94
autor
8. nov 2018

@kateemka no mne bolo povedané ze falošne duchuju robila som pred týždňom cca

catherinah
8. nov 2018

Preco myslíš, ze by si mohla byt tehotna? Mas nejake priznaky?

adulienka11
8. nov 2018

Ja tam nic nevidim

lulu369
8. nov 2018

@patrica8 prepáč, ale musím nesúhlasiť -že žena počas kojenia Nemusí dostať menzes, som toho živím dokazom😉 a to hneď 3-krát.... Staršiu dcéru som kojila 2 roky a prvý menzes mi prišiel 2 týždne po odstavení dcérky (úplne ukončenie kojenia), syna som kojila 17 mesiacov (syn sa narodil v 8/2012, kojila som do 3.1.2014, prvý menzes som dostala 25.1.2014 a to som už čakala mladšiu dcéru), mladšiu dcéru som kojila 16 mesiacov a tiež som menzes nemala kým som neprestala kojiť... Takže nemôžem s tebou súhlasiť

patrica8
8. nov 2018

@lulu369 ale autorka napisala, ze menzes nedostane lebo koji. Co je hlupost, lebo to nezalezis od toho ci koji ale od toho ci ma ovulaciu. Ano kojenie to moze ovplyvnit.
Nikde som nenapisala, ze menstruaciu musi dostat, ale len to ze ju moze dostat. A to je rozdiel.
kedze ako ty mas skusenost ze si nedostala pocas kojenia, ja mam skusenost ze som dostala napriek tomu ze som kojila vyse dvoch rokov oboch synov.

liv_94
autor
8. nov 2018

@catherinah su tu nejaké ktoré som mala aj v prvom tehu

silvia543
8. nov 2018

Potrebujem nazor. Teraz som sa vratila od lekara a povedal mi ze vidi vak velikosti 6mm. Ale pred tyzdnom mi skoncila menstruacia a dva tydne pred menstruaciou som tyzden spinila. Vobec ma nenapalo ze mozem byt teh. Doktor hovori ze vak je prazdny a mam prist o 10 dni este sa velmi cudoval ze som mala menstruaciu. Podla vypoctou by som ale mala byt uz v 8 tt plus nieco. Prosim o nazor lebo som z.toho vystrasena. Dakujem

lulu369
8. nov 2018

@patrica8 tak sa ospravedlňujem. Behali tu okolo mňa deti, tak som si to riadne neprečítala...Ono pri takýchto témach je možné naozaj všetko.

patrica8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liv_94
autor
8. nov 2018

@patrica8 ahoj trochu som sa zle vyjadrila alebo skôr zle ste ma pochopili... Slečna alebo pani mi napísala ze mam počkať ci menzes príde alebo nie a mne to prišlo ako keby ma zle pochopila ze mi akože meškáju ale ja som to zrejme zle napísala a mala som napísať skôr ze ešte som od pôrodu nemala čiže nemyslím ze prídu miesto toho ze nedostanem lebo kojim pisala som to v rýchlosti a pri malom čiže sa ospravedlňujem za to ze som to zle napísala ... Ináč kojím už 10 mesiacov zachviľu čiže možno že sa mi to už nejak upravuje ale nechápem tým testom 🙄

lulu369
8. nov 2018

@silvia543 hlavne sa nestresuj... Už veľa krát sa stalo, že žena spinila, keď sa babo uhniezdovalo. A veľa báb malo počas prvých mesiacov tehu menzes... Môže byť, že ešte nie si v 8tt ako píšeš, je to menej a preto nie je vidno ešte nič, len vak...Ja som pri synovi bola u lekára v 5-6tt a nebolo vidno nič, len vak a na kontrole po 2 týždňoch, už bolo vidno bábo aj srdiečko už bilo... Pri dcére som prvý mesiac tehu mala menzes, potom už nie

patrica8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liv_94
autor
8. nov 2018

@patrica8 ved toto 😂 a ešte keď malého popri tom naháňam po byte a odpisujem tak som rýchlo chcela odpísať vetu a vyšlo to mňa toto 🙈 zajtra skúsim ráno a uvidíme.. No hej sak toto teraz napr mam pocit ze to dostanem boli ma podbrusko a aj prsníky nejak začínajú tak uvidíme co z toho bude no sú len 2 možnosti 😂
Jemine no to verím.. Tak ja som po 600 nedeli dostala síce ms ale na ďalší mesiac už potom nedošla a nedošla zatiaľ dodnes

lulu369
8. nov 2018

@liv_94 @patrica8 ma pravdu.... Tu sa ťažko radí. Počkaj ešte pár dní a skus ešte testovať. Nam sa pri mladšej dcére podarilo trafiť prvú ovulku a to som dostala aj menzes (keď som už bola tehu)... A veta gynekológa s viac ako 30.-ročnou praxou - No viete, čo Vám mam povedať, ešte som sa s takýmto prípadom, aby žena takto otehotnela nestretol.

liv_94
autor
8. nov 2018

@lulu369 jasne ostáva mi len čakať co pride 🙂ja len som chcela vedieť ci je možnosť po 3tyzboch aby test ukazoval mikroduchov 😂a gynekológ zabil no 😂

silvia543
8. nov 2018

@lulu369 posledny styk bol na konci augusta. Potom mi prisli zdravotne komplikacie, a dnes som isla na preventivku a toto mi povedal. Neviem co si mysliet este ked mi povedal, ze ma nechce strasit

liv_94
autor
8. nov 2018

@patrica8
@lulu369 ináč ženy ja som si robila aj ovu testy 17,18,19.10 a toho 18.10 sme mali sex a takto vyzerali od spodu je 17. 10

liv_94
autor
9. nov 2018

Ahojte tak skúsila som ráno akože úplne ultra slabé dačo tam vidím ale čiarka zo včera je oproti dnešnej silnejšia táže vôbec neviem co môžem očakávať a co to všetko má znamenať
Vrchny je z dnes rána

erickatt
9. nov 2018

@liv_94 kamoška tak isla na preventívku. Že dieťa má rok, plne kojim, menzes som ešte nemala. A BUM ona v 13 tom týždni..

liv_94
autor
9. nov 2018

@erickatt coosi a skúšala aj testy? Ci ani netušila?

titla
9. nov 2018

@liv_94 no ja tam tentoraz nič nevidím. Ale podľa foto sa to ťažko určuje.

adulienka11
9. nov 2018

@liv_94 je to negativne

meandbaby
9. nov 2018

@pininka ved jasne, verim ti,mas taku skusenost, tak mas😉

erickatt
9. nov 2018

@liv_94 netusila. Jej zle nebolo. Ani pri jej detoch nemala čas na sebe pozorovať zmenu. Je kusok pri sebe. Brusko nemala

erickatt
9. nov 2018

@liv_94 a mne sa tam ( teda tebe )) crta duch

liv_94
autor
9. nov 2018

@erickatt možno aj ano ale mal by silniet

patrica8
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre