Sú toto príznaky tehotenstva?

16. sep 2020

Ahojte žienky 😊 mávam nepravidelnú ms,takze netuším od čoho sa odraziť. Tehotná som nebola,tak vyrývačky poprosím nekomentovať🙂
Približne týždeň po styku ma začalo pichať v pravom podbrušku,nič strašné dalo sa to vydržať. Raz večer pri vystupovaní z auta ma pichlo tak až som musela zastaviť.
Posledné dva-tri dni mám bolesti v podbrušku slabšie ako pri ms,ale registrujem ich..cely deň dokážem nejesť ,nepociťujem vôbec hlad a aj napriek tomu ,že nič nezjem sa mi ceeely deň neskutočne grgá 😀😀
do dnes rana som sa zobudila na to,že mi je zle od žalúdka,ale nevracali som..k tomu sa mi spravil ešte aj herpes na perách 😷
Test som si nerobila,keďže neviem či neni skoro a neviem ani či má mešká alebo nie.
Mali ste niektorá podobne príznaky?
Za normálne odpovede Vám ďakujem ❤️

zdencaaaa
16. sep 2020

Hmmm takto, ak mas uz priznaky na tehu ktore opisujes tak na test nie je neskoro. Skor je pozitivny test a priznaky sa dostavia az okolo cca 7tt

hederamonstera
16. sep 2020

Ako pise zdencaaaa, ak by to boli priznaky, tak ti ukaze aj test ;)

veronikaszabova
16. sep 2020

Priznaky su po uhniezdeni, cize sprav si test.

jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
millky
17. sep 2020

V pohode... Môže to byť čokoľvek ale u každej je to rôzne. Ja keď som bola tehu, tak som už na 4-5 deň cítila divnosť v tele. Svrbeli ma bradavky, ako keby ma niečo hryzlo do nich, bola som mega unavená ale že až na omdletie. Grgala som, záha ma palila. Nafúknutá som bola, mala som pocit ze dostanem menzes 5 dní po ovulácii čo je nemožné. Ale u mňa to dobre nedopadlo. Síce sa mi hormóny už šaleli ale vajíčko sa mi nestihlo uhniezdiť v poriadku do maternice. Bola už veľmi prekrvená tak sa nemalo kam zaryť. Bohužiaľ. Najlepšie je spraviť si test pár dní po sebe a najlepšie je vidieť že druhá palička silnie. Držím prsty ☺️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre