Tabletka Escapelle a negatívne testy

neprezradim11
26. jún 2021

Ahojte baby pred cca 10 dňami som ti tiež písala chcem sa podeliť a keď tak informovať.. s priateľom nám praskol kondom 22.5 do 15 min som si dala escapelle no nemala som vôbec žiadne príznaky ms mi mala prísť 11.6 prišla mi 9.6 trochu krvi potom neskôr hnedé spinenie trvalo to tak 4 dni odvtedy nič testy som robila 12.6 16.6 a dnes ráno 26.6 všetky negatívne myslite že je ešte možné tehotenstvo ? Alebo ten menzes bol taký slabý tou tabletkou? Písala som aj online na poradňu tie mi povedali že nie som … len neviem či to spinenie mám brat ako ms alebo príznaky po tabletke po …

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petamich
26. jún 2021

suhlasim s @hazelgracegus ak by si tehotna bola,
tak mas na teste kolajnice - ta tabletka je skratka poriadny hormonalny koktejl

neprezradim11
autor
26. jún 2021

V to verím aj ja ale proste tak neistota stále prevláda je to prvý raz no čo sa nám to stalo 🙂hlavne tá ms neviem či to brat ako ms po tej tabletke alebo príznaky z tej tabletky i keď to bolo na 19 deň od toho čiže skôr by som to dala k tým ms…ale tak 34 dni od toho a test negatívny

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
neprezradim11
autor
26. jún 2021

Ešte nikdy som nebola u gyne.. ale som objednaná 14.7 ale je to fura času tak píšem len tak informačné či niesom jediná chapete

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre