Tabletka po a tehotenstvo

5. máj 2021

Ahoj.
Chtěla bych se zeptat, dříve sem tu psala kvůli Escapelle. Zhruba týden po užití jsem dostala menstruaci. Ale v průběhu mě začaly strastně pálit močové cesty, jak kdybych měla záňet močového měchýře. A stále cítila takový tlak na močový měchýř. Ale na internetu sem četla že tlak na močový měchýř může znamenat znak těhotenství. Tam se chci zeptat zda je možné abych těhotná byla když sem tabletku užila do 12h, a aj sem dostala menstruaci.
Moc děkuji všem za odpovědi.

janka_23
5. máj 2021

Myslím ze nemôžeš, pretože tá tabletka po je poriadna nálož a riadne svinstvo. Ale keď si si nie istá urob si test 😉

diaalex
5. máj 2021

Nepotešil ta, ale veeeela detičiek je po tejto tabletke 🙁 sprav si test a uvidis

miriamik77
5. máj 2021

Pokiaľ si dostala menzes, tak nie si tehotná. Tá tabletka je dosť účinná, no sú prípady , že nepomôže ale to % je mizivé

h_petra
5. máj 2021

Tlak na močový mechúr z dôvodu tehotenetva cítiš v úplne inej fáze tehotenstva 😆.

tuppuk
5. máj 2021

Treba si spraviť test, iba ten ti prezradí či si alebo nie si.

nevenka
5. máj 2021

@h_petra vies co, ani nie...ja som mala ako uplne prvy priznak tehotenstva pocit, akoby som mala zapal mocovych ciest, tlacilo ma v kuse na cikanie a chodila som casto. A to pri 2 tehotenstvach, pri jednom nic. Ale toto asi nebude pripad autorky, kedze menzes dostala a uzila aj tabletku po...
No a ten tlak na mococy mechur neskor, to je uz ina vec zase, jasne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre