Tabletka po, bolesti a menzes nikde

Ahojte potrebujem pomoct 🙂 28.4 som mala s priatelom nechraneni pohl. styk a on sa do mna spravil tak o 30 hodin na to som zobrala tabletku "po"..A 7.5 som mala dostat menstruaciu a stale nic..Mam bolesti uz tyzden aj nieco ako pred menstruaciou ale ona stale nikde...Myslite ze tabletka nezabrala a tehotensky test si uz mozem spravit?

alexik11
10. máj 2015

@janeviemcosatosnamideje Ahoj, tak pokiaľ ti už 3 dni mešká, tak tehu test si môžeš spraviť určite, najlepšie ráno. No každopádne tabletka po je celkom hnus, takže je možné, že ti len rozhádzala cyklus a tehotná byť nemusíš. 🙂

janeviemcosatosnamideje
autor
10. máj 2015

@alexik11 dakujem 🙂

17alexis
10. máj 2015

@janeviemcosatosnamideje ahoj, kvôli tomu nemusíš zakladať dve rovnaké témy, len s iným názvom. To ti tehotenstvo nevylúči... tabletka po ti len pravdepodobne rozhádzala cyklus, ako ti už v tej predošlej napísali baby. 🙂

janeviemcosatosnamideje
autor
10. máj 2015

@17alexis to nebolo schvalne pisem to cez mobil tak sa mi to nechtiac odoslalo 2-krat a kedze mi ukazovala na teme ze taka tema tu uz je tak sa to nechtiac poslalo 2x ;)

17alexis
10. máj 2015

@janeviemcosatosnamideje v pohode, ja len aby reč nestála. 😀

dadulka256
12. máj 2015

porad sa s odborníkom www.poradnagynekologa.sk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre