Tabletka po Escapelle

jahodka12345
29. máj 2017

Ahojte, pomozte mi prosim. Den po menstruacii (mozno este posledny den menstruacie) som mala kratky prerusovany styk bez ejakulacie, ano viem, ked nechcem babo tak velka chyba. Pochybnosti zacali vo mne hlodat, tak som do 20 hodin cca uzila tabletku. Mozno nebola potrebna ale.. viem ze som na to mala mysliet pred stykom no stalo sa.. po tabletke mi po 7 dnoch prislo silne krvacanie porovnatelne s menstruacnym.. MS by som mala dostat dnes/zajtra, idem si pre istotu spravit test zajtra rano, kedze bude skoro mesiac od toho styku tak dufam ze mi ukaze.. myslite, ze sa mam coho obavat? Napiste mi nazor prosim ☹ 😢

barka667
29. máj 2017

po tej tabletke mozes mat cyklus rozhadzany pise to aj v pribalovom letaku takze no stres

jahodka12345
autor
29. máj 2017

@barka667 ja viem dakujem.. len dufam, ze ak bude meskat tak kvoli tabletke 😒

barka667
29. máj 2017

@jahodka12345 ale ved pises ze si mala 7 dni potom teraz urcite budes mat rozhadzany cyklus vobec by som nestresovala a inak co ma byt bude

jahodka12345
autor
29. máj 2017

@barka667 ja som po 7 dnoch dostala krvacanie z tabletky..

barka667
29. máj 2017

@jahodka12345 no ved preto to teraz budes mat rozhadzane je to vedlajsi ucinok

jahodka12345
autor
29. máj 2017

@barka667 prepac ze otravujem este ale cisto teoreticky podla vlastneho nazoru.. ked mi ms trva cca 7 dni a ovulacia pride okolo 14.dna.. mohlo sa stat nieco ci ta tabletka bola zbytocna uplne?

l3yla
29. máj 2017

Ved ked si ju uzila po 20hodinach tak nepanikar...ta tabletka sa da uzit este po 73hodinach...ako pisu vyssie, je to vedlajsi ucinok, kym sa ti da cyklus dokopy to este chvilku potrva..

malinka0001
29. máj 2017

urcite len rozhadzany cyklus a ked bol syk bez ejakulacie tak neni dovod na stres 🙂

jahodka12345
autor
29. máj 2017

@malinka0001 dakujem pekne, snad to bude v poriadku ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre