Tehotenské príznaky a negatívne testy

missy1989
18. jún 2013

Ahojte,niesom typ na fora ale čitam vaše príspevky každý deň a vidím,že je tu vela žien s takým problémom len sa nechcem miešať do cudzej témy ;)
Môj problém mi kradne myšlienky mám už mesiac vsetky tehotenske priznaky.čakala som pred pár dňami na menzes a aj došiel slabý a len dvoj dňový tak som si urobila test ktorý je samozrejme negatívny ! Prsia mám naliate a boľavé nikdy som nemala taký problém v podbrusku mám bolesti už asi 2 týždne proste vsetko ako má byt a s priateľom máme nechraneny styk každý deň.mám 24 rokov mám na deti aj cas ale nebránim sa tomu.Nepisala by som tu ale žijem v zahraničí doktorka je na dovolenke tak snáď mal niekto niečo podobne ;)

yvkay
18. jún 2013

ahoj.Ja som mala nieco podobne,tiiez som mala menstruaciu taku slabu asi iba tri dni,bola som tehotna,a po dvoch tyzdnoch mi lekar povedal,ze som cakala dvojicky,ale jedno odumrelo tak preto som krvacala.To je moj pripad,,daj vediet ked pojdes k lekarovi ako si dopadla.drzim palce.

missy1989
autor
18. jún 2013

Jeeej dakujem ti.a zároveň mi je to aj luto.dam vediet len kto vie kedy moja doktorka je privatna robi len jeden den v tyzdni a este kým sa vrati. A test si mala negativny ? Lebo tomu nerozumiem len ja.myslím že test som nerobila skoro ale uz by mi mal ukázat ;(

mimka11111
19. jún 2013

@missy1989 meškala mi mms cez dva týždne, mala som všetky tehotenské príznaky, a test negatívny...tehotná som nebola..........další prípad,mms som mala kratšiu, test pozitívny a špinenie, tehotná som nebola.....všetko vraj len hormonálna porucha

missy1989
autor
19. jún 2013

No výborné ;/ dakujem.

mimka11111
19. jún 2013

@missy1989 toto ale bolo u mňa, nikde som nenapísala,že sa to môže týkať aj teba

missy1989
autor
19. jún 2013

Ja to akosi cítím ,že som no neviem.mozu to byt aj hormonálne zmeny mňa napríklad leto totalne meni pleť atď.v kútiku duše si prajem mať babo ale podmienky nato veľmi niesu.nechám to na osud ;)