Tehotenské príznaky a negatívny test

macusiq
12. apr 2015

Ahojte baby. Mam 23 rokov a s priatelom mavame nechraneny prerusovany styk, no babatku sa nebranime. Po ovulacii mi nastali tazkosti ako bolest podbruska a trva to dodnes. Menstruacia mi momentalne meska 3 dni. Cyklus som mala vzdy pravidelny, da sa povedat, ze mi este nikdy nemeskali. Nemala som ani ziadne komplikacie s cystami. K bolestiam sa mi pridali aj bolesti prs, naduvanie, nechutenstvo a nizky krvny tlak. Test som si robila vcera, takze 2 dni po meskani a vysiel negativny. Prosim Vas nemate nejake skusenosti? ☹ ☹ ☹

sibalka21
12. apr 2015

To ze ti meska este nemusi znamenat ze si tehu, a priznaky mozu byt vsugerovane... Na druhu stranu aj keby si tehotna nemusi ti test ukazat hned na meskajucu MS... Vydrz par dni a urob test znovu pokial nepride MS...
@macusiq

ukulela
12. apr 2015

ja som mala prvy test - dva dni po vynechani - negativny. pozitivny som mala az druhy test o tyzden neskor. zalezi tiez na citlivosti testu. pockaj par dni a skus to znova. no netestuj sa zbytocne kazdy den dva krat, usetris prasule 🙂 ak aj o tyzden bude negativny, ries meskanie s doktorom. ale ak ti to slape ako hodinky,je viac pravdepodobne, ze si v tom.

mia78111
22. jan 2019

Ahojte,. Dlho som tu nebola no potrebovala by som sa poradit. Mam 4 rocnu dceru a uz si nepamatam tak detailne, ake som mala priznaky pri prvom tehu... S priatelom sa vsak pokusame o druhe mimco. Menstruaciu som mala 28.12 trvala 5 dni ako vzdy. Mám to nejako prehodene , lebo ovulku mam tesne po skonceni ms... / takto sme pred rokmi splodili aj malu, mali sme vtedy styk 2 krat za mesiac/ a podarilo sa... Cize teraz sme tiez snazilkovali v case ovulky.
Problem je to, ze som hrozne nedockava a neviem co si mysliet. Menstruaciu by som mala mat o 3 dni. Zacali ma boliet prsia asi 5 dni dozadu, ale ovela intenzivnejsie, ako pred menstruaciou. taktiez, ked sa sprchujem, vsimla som si ze na prsiach sa mi zacali objavovat zily. nemozem v noci poriadne spat, neskutocne ma bolia. Taktiez ma pobolieva podbrusko, ale jemnejsie, ako ked mam dostat ms. A zvycajne ma neboli podbrusko tak skoro, max tak par hodin pred spustenim ms. Baby test som si robila dnes rano / znacka maybe baybe/ vysiel negativny, tak neviem ci este nie je skoro na testovanie. Tiez som si vsimla, ze sa mi nevyhodili vyrazky na tvari, tak ako obvykle pred menstruaciou. Viete niekto poradit? 🙂

hennyinnsbruck
22. jan 2019

@mia78111 co ti mame poradit ... Pockaj ci ms pride🤷‍♀️

ada510
22. jan 2019

@macusiq mozno ze aj chripka 😁 my sa snazime trosku o druhe ale posledny mesiac som bola aj chora a teraz mam zas nadchu meskaju 2 dni test negativny takze asi prechladnutie

ada510
22. jan 2019

@macusiq skus dat trochu mocu do sody bikarbony ak zasumi a bude bublotat tak mas bud zapal mocaku alebo si tehotna 😉

osky
1. apr 2019

@ada510 co toto je za napad???
To je aj dokazane????😅

ada510
17. apr 2019

@osky ano soda je zasadita akakolvek kyselina v nej zasumi a moc je kyslejsi v tehotenstve ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre