Tehotenské testy

gitush2
24. jan 2024

Dobrý večer 30 decembra som si robila tehotenský test 31 decembra do 2 januára som mala menštruáciu test som nevyhodila ale som ho mala v kabelka videla som len jednu a teraz mi mešká 2 dni a práve dnes som ho vytiahla z kabelky a mám tam dve čiarky neviem či som tehotná ale nie 😀

gitush2
autor
24. jan 2024
gitush2
autor
24. jan 2024

@gitush2 pridávam aj foto

janai1
25. jan 2024

@gitush2 precitaj si príbalovy leták k testu. Riešiť výsledok po takmer mesiaci je dosť mimo.

dianka3
25. jan 2024

@gitush2 🤣 prečo si ho mala v kabelke a až teraz keď ti mešká si ho vytiahla? Ten test co si si robila pred mesiacom a následne prišla MS neplatí teraz keď ti mešká 😅 Urob si nový test a pozri výsledok a nie ze ho odložíš a pozrieš naň o mesiac 😄😹🙈

sisa_s
25. jan 2024

Ocurany test nosit mesiac v kabelke..to je horsie ako rozoberacky testov a fotenie s 300filtrami

ajko2011
25. jan 2024

@gitush2 a čo tak si spraviť ďalší test?

jaskolka
25. jan 2024

@sisa_s tak zase ten test je uzatvaratelny, takže asi to nie je až také hrozné, ja mam tiež odložené 2 testy také s krytom ako pamiatku na //. No mám ich v tých krabiciach, ktoré som dostala v pôrodnici, baby box, kde sú aj fotky z usg a podobne, proste "pamiatka" 😆😆
Na druhej strane neviem prečo ich nosiť v kabelke, to je fakt.

dadka1997
25. jan 2024

Po mesiaci pozriet na test ? Žartuješ ? Test je už neplatny po 10 minutách.

avakona
25. jan 2024

@gitush2 je len pol 8 ráno, ale dnes som už asi videla všetko 😃😃

0silvia0
25. jan 2024

@gitush2 a je velky problem si ist kupit novy?

petamich
25. jan 2024

prosim ta sprav si novy test 🙂 a potom odporucam vyhodit ho po odcitani vysledku

test robeny 30.12. vytiahnuty z kabelky po mesiaci fakt nema ziadnu hodnotu

medda_beda
25. jan 2024

@dianka3 Však lebo keď dáš test do kabelky tak ti kabelka vyhodnotí výsledok.
😂 Ale nie, kľudne inak môže byť pozitívny.

medda_beda
25. jan 2024

@petamich Mojej známej, ten test mi poslala.Vyšiel výsledok až po 10 minútach a to koľajnice.
Mojej mame po 2 hodinách pozrela a bola tam ledva viditeľná čiarka a fakt boli tehotné 😂.
Asi náhoda.

petamich
25. jan 2024

@medda_beda hej jasne moze sa to stat 🙂 len teda ja osobne, by som si proste kupila a urobila novy test a nie riesila test co zil mesiac v kabelke

gitush2
autor
25. jan 2024

Ja len že ma to dostalo a spravila som si ďalší test nie som tehotná 😀

medda_beda
25. jan 2024

@petamich no veď samozrejme 😊, ale divnú ma tu čiarku ajtak.
Mne nevyskočila taká ani po 2 dňoch keď som nevyhodila test.

dianka3
25. jan 2024

@medda_beda 🤣🤣 To som vôbec nevedela do kelu a ja som cely čas keď testujem tak potom hodím do koša a to som mala dávať do kabelky a čakať mesiac a potom sa pozrieť na výsledok 🙈😂😂😂 Moja chyba nikdy som nečítala návod 😂😂

medda_beda
25. jan 2024

@dianka3 😂😂😂😂
Sestrička keď mi namočila test tak tá hneď vyhadzovala keď nenaskočila druhá čiarka.
3 sekundy a vyhodila.

dianka3
25. jan 2024

@medda_beda 😁 fúha tak aspoň 5 min ja čakám a keď nič tak smer kôš, ono keď testuješ pred ms tak a ak si tehotná tam ti až neskôr nabehne tak ja preto čakám 🐣 ☺️

medda_beda
25. jan 2024

@dianka3 Ja tiež čakám tak ako sa píše v návode 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre