Tehotenské testy - samý duch a digitálne mínus 😕

kiki255
10. nov 2019

Peknú nedeľu prajem 😊 Chcela by som radu, alebo či ma niekto podobnú skúsenosť. Meškajúca MS je už dlho, aj príznaky rôzne, spinenie atd. Prvý test v utorok mi nevyšiel, další mal ducha a digitálny s indikátorom týždňov mal mínus. Čakala som do nedele (iba hnedé a ružové špinenie) a urobila aj digitálny aj mamatest na porovnanie. Takže mamatest, čo si chválili ženy mal ducha viditeľnejšieho a digi mi znova ukázal mínus (no plus bolo ohraničené) pri prvom som si myslela že to je vadný test, ale mám to tam znova, no asi vadný nebude a je negatívny. 🙂 ma niekto podobne skúsenosti? Ako to mám brať? Mám ísť k lekárke alebo ešte počkať ? Prečo mi prúžkové ukazujú duchov a digi s indikatorom týždňov mínus ? Ďakujem 😊 Prikladám aj foto Clearblue digi a mamatestu (za kvalitu sa ostravedlnujem, v skutočnosti je krajšie vidieť).

marion30
10. nov 2019

@kiki255 ahoj😄môže ti pomalšie stúpať hcg a tie digitálne testy sú tuším až citlivosť 25 takže ti pruzkovy ukáže lepšie pretože to sú 10tkove takže zachytia lepšie

hennyinnsbruck
10. nov 2019

Keď si mala v utorok ducha.... Dnes je nedela.... By si už mala mat riadne // aj keď hcg "pomalsie" stúpa.
Ako to máš brat nevieme, zbehni lekárke nech ta pozrie.

kiki255
autor
10. nov 2019

@marion30 ďakujem 😂 Ja som si myslela že 25 ukáže skôr a lepšie 😊 Nechápem tomu trosku 😊 10 sú citlivejšie ? 😊

ivca88
10. nov 2019

Ja som to takto mala aj s tým spinenim. Bohužiaľ šlo o biochemické tehotenstvo = skončí v začiatkoch. Lekári mi našli v krvy u len 16 hcg.
Ako som si to uvedomila, že bábätko nebude,tak sa aj spustil menzes - veľmi bolestivý.
Cyklus po tom bol na toľko rozhádzany že som aj nakoniec znovu otehotnela a dcérku som donosila.
Dúfam že to teda nie je váš prípad, ale tak, asi všetko sa deje z nejakého dôvodu.
Držte sa

ratira
10. nov 2019

@kiki255 ano 10 su citlivejsie o dost, odporucam skor taky, kludne aj lacnejsi pohode, 10 ukaze skor lebo to uz je nizsia hodnota hcg a ten test uz ukazue taku hodnotu takze je citlivejsi a 25 vyssia hodnota tak neukaze ked je hcg pod 25 chapes 🙂

kiki255
autor
10. nov 2019

@ivca88 čítala som o tom, no dúfam že toto sa čo mne nedeje 😶 dúfam že nie 😢😢 A dcérka nech je zdravá 😊

lula313
10. nov 2019

Mne vzdy digitálne ukázali spoľahlivo aj pri pomaly neviditeľnom duchovi. Ak špiníš, vybehla by som na pohotovost, nech sa na to pozru

marion30
10. nov 2019

@kiki255 Áno;) citlivejší je 10,25ka je už taká na istotu podľa mna

katuskatt
10. nov 2019

Ja som mala pri oboch tehotenstvach negativne vsetky testy a potvrdili to az krvne testy

vero_29
10. nov 2019

@kiki255 Ahoj, kedy si si robila.test rano, vecer? Ja viem, ze vyrobcovia uvadzaju, ze hocikedy..ale moja.skusenost. krasne 2 silne ciarky my vysli az na 5 den meskania rano.. dovtedy nic iba taketo slabunke a to som si robila poobede..mozno preto.. skus si v Tesco/Billa kupit taky lacny test (tam je citlivost 10 ) myslim, ze 3 eura stoji a urob si to rano.. a uvidis 😊

kiki255
autor
10. nov 2019

@vero_29 robila som si ráno a jedna mi už vymeškala, som dva týždne po vymeskani. Palickove mi ukazujú dve aj ma príznaky a digi nič :( tento bol 10 citlivosť

vero_29
10. nov 2019

@kiki255 aha asik nerozumiem prepac.. ked ti vysiel palickovy pozitivny preco potrebujes aj digi.. ked uz ti 2 tyzdne meskaju tak chod k lekarovi to by uz malo byt vidno..

kiki255
autor
10. nov 2019

@katuskatt budem musieť zájsť 😊

kiki255
autor
10. nov 2019

@vero_29 ale neviem ako mám brat duchov a či sa skôr na digi spoliehať :( gynekologickú musim zmeniť

marion30
10. nov 2019

@kiki255 No ja som sa spoliehala na duchov👍a vyšlo ❤

alison11
10. nov 2019

@kiki255 Držím palce Aby silneli čiarky a na sone bolo babulko vporiadku.

mimka_mimi
8. jún 2020

@kiki255 ahoj vidim, ze uz to je starsi prispevok, ale mam podobny problem 🙄ako to nakoniec u teba dopadlo? Dakujem za odpoved

vero_29
8. jún 2020

@mimka_mimi ahoj ja som mala ducha.. asi az 5 test ukazal silnejsiu ciarku..a teraz pomalicky koncim 35tt 🙈

mimka_mimi
14. jún 2020

@vero_29 dakukem za odpoved. A na kolky den meskania MS ukazal silnejsiu?

vero_29
14. jún 2020

@mimka_mimi myslim, ze to bol az 5 den myslim, nepamatam sa presne.. prvy som si robila 2 dni po vymeskani a uplne slabunka ciarocka, ale to som si robila vecer.. tak si hovorim, ze urobim si dalsi den rano tiez uplne slabunka skoro neviditelna ciarocka.. tak som pockala este jeden den a kupila som dalsie 2 testy, kde jeden vysiel uplne prazdny, cize chybny.. a ten dalsi uz konecne sa javil normalne, ale aj tak som tomu verila az po navsteve lekara..

anonym00000
28. júl 2022

@kiki255 ako si vtedy dopadla?

kiki255
autor
28. júl 2022

@anonym00000 bohužiaľ biochemické tehotenstvo :/ dva mesiace neprišlo. Nastavený duphostan od lekára a práve mi došla po vysadení 🙂 bola som na hormonálnom profile+ tabletky na plodnosť a ovulácii 🙂 snáď to nabudúce vyjde.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre